Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
inak aj ja idem na dovolenku uz 1. juna :-D :-D na taku troska dlhsiu... :-D :-D fifi mam temu Motivacia a hodnotenie zamestnancov vo vybr. podniku a na toto som robila teraz aj ako seminarku, v takom mensom obsahu a tej profke sa to veeeelmi pacilo, takze budem cerpat aj z toho a ty mas co za temu??
Odpovedať
jani ved ja som rada tomuto problemu, vacsinou sa najde niekto, kto to zje :-D ideme do US - New York, Minneapolis a asi San Francisco a chceli by sme aj na par dni k moru, ale to netusime kam ani kedy. ale asi kupime nejaku lacnu letenku a bookneme kemp
Odpovedať
Profilova fotka
baby - ze dovolenka tento rok u nas isto nehrozi, budu nove okna :-| a setrime na "house" jeana: Komunikácia v call centre: zákazník vs. SSE :-D
Odpovedať
no my tiez zariadujeme, ale kedze muz povedal, ze este ideme pozriet jeho sestru a pocestovat po US, a az potom bude mimco, tak to musime stihnut vsetko v tomto roku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik: super dovolenka x-) x-)
Odpovedať
fifi jej jediny problem je, ze mame na to ledva 2,5 tyzdna :-|
Odpovedať
fifi - ved ste boli na super lyzovacke ;-) a take nizkorozpoctove more si isto mozete dovolit aj ked setrite, netreba to so setrenim prehanat ;-)
Odpovedať
No nam ta Kanada padla. Mali sme tam ist v juni, ale kvoli rehabilitacii a injekciam, ktore musi muzo dostavat este neviem ako dlho po operacii to nebude mozne. Mozno na jesen ak sa este bude dat, tak pojdeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: dohodli sme sa s manzom, ze tento rok isto nie... pojdeme niekde na hory, boli sme v septembri v Egypte a teraz na lyziach, takze sme si dost za sebou "oddovolenkovali svoje" ;-) uvidime,ako bude buduci rok, i ked sme sa hrali s myslienkou navstivit aspon Benatky na predlzeny vikend.... janne: ja by som si radsej vybrala Grecko ako Tunisko, Grecko milujem, je to skvela krajina :-p x-)
Odpovedať
No ja som este nebola ani tam ani tam. Tak preto sa pytam, ze co je lepsie. Som pocula, ze Tunisko je super, lebo je take europske =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jean a prides dnes? my a dovolenka.. hmmm.. asi fakt tu chalupu a ak nebudem este tehu zoberieme biky a budeme turistikovat k moru ma az tak nelaka, maco by siel hned.. ja sa ta nudim a vylety mi rpidu vzdy drahe :-N
Odpovedať
ty si presne ako moj muz. Aj ten sa tam nudi. Ale kvoli mne to nejako vyrdzi. Aj ja ak este nebudem tehu ;-) No uvidime :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jani a stale vyzera ze mozno si? x-)
Odpovedať
No este neprisla, ale rano som si robila test a nic :-( Tak neviem co si mam o tom mysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
jani som bola parkrat so segrou na dovolenke pri mori, denny rezim asi naslednovny, o 10.00 vstat, od 11.00 kvarglit na plazi (cez najvacsi upek, nehovoriac o ziareni) do nejakej 15.00 potom ist si pospat na hotel a vecer zurovat :-p nic pre mna.. vzdy som precitala zo 3 knizky a potom som nemala co robit :-N
Odpovedať
sa priznam ze som bola prvy raz v zivote na dovolenke na honeymoon, a bolo to uzasne... tiez som sice precitala 3 matkinov, ale robili sme aj vylety, katamaran, ponorka atd a naozaj isla by som zas a hned :-D inak s tym vecerom stale neviem co a ako....
Odpovedať
Profilova fotka
no bez, my vzdy ideme na vylety, ale nie na drahe cez cestovku ale sami alebo cez mieste cestovky, je to 100x lacnejsie ;-) nedokazeme obaja len tak pol dna lezat na plazi :-)
Odpovedať
co zas nemusim ja, je zajazd s dalsou stovkou slovakov a slovenske jedlo v polpenzii v zahranici :-D
Odpovedať
No tak to ani ja nemusim. A hlavne hromadne organizovane vylety. Aj svadobku sme mali taku ze len my dvaja. A robili sme si co sme chceli a kedy sme chceli. Inac tak ako je to s tym vecerom? Kdo pride?
Odpovedať
a este nemusim nikdy viac cestu 14 hodin autobusom, nech je hocijaky luxusny uf najhorsia cesta autobusom bola v maroku zo sahary, vodic si tam pustal islamske piesne, sprievodca prideloval sedadla, vsade sami arabi.. doteraz je mi uzko ked si na to spomeniem, ale bol to zazitok :-) ja sa vecer chystam a nevidim nic co by mi mohlo do toho prist
Odpovedať
Profilova fotka
tiez mame radsej vylety, co si robime sami ;-) ale tento rok budeme obdivovat slovensku krasu :-D
Odpovedať
zuzi kam sa to chystate? my chceme ist urcite do belianskych tatier a aj do rohacov znova
Odpovedať
Aj ja by som chcela vidiet viac Slovensko. Take vikendovky ma motorke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: urcite Slovensky raj - este sme ho cely nepresli :-D a zrejme aj stare dobre Tatry ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam staci ta chalupa, odtial je blizko aj do nizkych aj do vysokych tatier, tak si zbehneme kde chceme.. najviac sa mi pacilo, ked sme boli s lucnicou v turecku v Antalyi, tam sme vosli do miestnej cestovky, vybrali vylet a oni nam zabezpecili dopravu, len to sme boli particka 10tich ludi, neviem si to predstavit len sami dvaja a maco nie je taky dobrodruzny typ..
Odpovedať
zuzi to mate fajn, my musime ubytovanie na turistiku riesit, a to je potom vzdy stres, lebo najnovsie chodime uz len ked sa na vikend ukazuje pekne pocasie a potom nie vzdy je volne kde chceme ist.. takze dobre mat chatu k dispozicii :-)
Odpovedať
Baby prebehala som cely Polus a ani stopa po plavkach. Posledna sanca je Obchodna.
Odpovedať
jani a ako to ze nemas plavky? inak na snp v dunaji je taky dobry plavkovy obchod - ak ho este nezavreli, lebo to tam postupne zatvaraju a budu prerabat
Odpovedať
Profilova fotka
fiha janne, ale v sportovych obchodoch vacsinou maju plavky celorocne
Odpovedať
Vcera som tam bola, ale nemala som vela casu to nejako prezerat. Moje posledne som hodila do smetiaku pri stahovani
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?