Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo to budem mat cez vikendy prednasky, takze asi nie.....
Odpovedať
jaaaaaaj no to je skoda v piatok nam inak pride ten jedalensky stol, huraaa
Odpovedať
Profilova fotka
levik: huraaaa... :-D nam mozno koncom mesiaca aj stolicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to nas uz mozes pozvat k vam na party ;-)
Odpovedať
Ze dobre ranko.....
Odpovedať
Profilova fotka
ze breeee aj tebe ;-)
Odpovedať
Vdaka :-D Dnes musim niekde zohnat plavky, lebo ideme vecer kupkat a ja nemam v com :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha :-p v zime sa plavky kupuju za dobre ceny, skus nejaky sportovy obchodik ;-)
Odpovedať
No musim to nejako pobehat. Nevadi, keby aj neboli pekne. Ved na tu plavaren je to jedno. Bez dnes to plati pri tom starom moste?
Odpovedať
Profilova fotka
jani v poluse budu urcite este nejake vypredaje.. ;-) jasnacka, plati, bola som tamvcera rezervovat stol.. vnutri to vyzera dost dobre, tesim sa :-D
Odpovedať
Tak ak nezozeniem cez den plavky, tak budem asi trochu meskat. Ale hadam stiham.
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, zozenies :-D pojdes s nami v lete na chatu? vcera sme tu viedli diskusiu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Chata? A bez muzov? No neviem, ci to prejde....
Odpovedať
Profilova fotka
preco by nie? :-D
Odpovedať
No uvidim. To radsej nebudem teraz ani spominat. Az to bude aktualne ;-) Ale isla by som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to az zaciatkom juna by bolo :-D
Odpovedať
No to asi nie, lebo v strede aprila muz ide na tu operaciu a 2 mesiace bude pravdepodobne PN. Tak to ho asi nenecham sameho. Ale pripadne by som len dobehla na jeden den pozret :-D To mozem slubit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak v juny uz bude hadam schopny sa o seba dva dni postarat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uvidime :-) bola by to riadna sranda :-D
Odpovedať
No to dufam aj ja ;-) V juny mame naplanovanu aj dovolenku. Ale to az tak koncom.
Odpovedať
Profilova fotka
jezis, ze dovolenka.. ja ked budem mat po statniciach, ci uz uspesne alebo nie, tak sa riadne ozeriem, este pockam, kym macovi vratia vodicak a budem chodit pit kazdy druhy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez ozaj, ako sa vam to riesi s tym problemom..... :-|
Odpovedať
ano, dovolenka.... Ak sa dovtedy nic nestane. A s tym alkoholom, to som zvedava, ci ta to ozaj bude bavit kazdy druhy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi nijako, este cakame, ci nas henti nedaju na sud, ale uz nic neriesime, v juny petovi uplynie polovica trestu, tak moze poziadat o odpustenie druhej polovice jani asi prve dva dni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: drzim palce... teda v oboch pripadoch, aj na statnice aj na to druhe neprijemne ]-( ;-) janne: ja sa budem opijat takto o rok pri bakalarke snad :-D inak som dnes nasla skvely material na moju pracu, takze sa do nej pustim, prva kapitola musi byt hotova do konca semestra :-|
Odpovedať
caute kocky :-D inak je tu tazka debata o junY ale malo by tam byt o junI :-D :-D fifi, ja mam ten isty problem, skusky nastastie vsetky za nami ale potrebujem konecne zacat bakalarku... :-(
Odpovedať
No mne sa to hned nezdalo, ale ked to napisala pani ucitelka, tak som si myslela,ze to je v poriadku a pisala som to tak aj ja :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby, jun ako jun, hlavne nech to vyjde :-D jeana: o com budes pisat ;-)
Odpovedať
caute babule, ked hovorite o dovolenkach, my ideme na prelome jula a augusta, uz sa taaaaaaak tesim, aj v praci som to prave nahlasila bez - az bude ten stol, fakt mozete prist, kedze ja mam furt ten problem, ze chcem vyvarat a vypekat len to musi niekto zjest :-D
Odpovedať
Jani tvoje problemy :-D A kam idete ne dovolenku? Ja prave studujem katalogy. Mala som sice vybrate Tunisko, ale zacina ma lakat aj Grecko.... Neviem. Poradte nieco....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?