Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Tak predsa idem domov. trochu si oddychnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ved hadam dojde aj na nas.. cice chalupa bude v lete, len neviem, ako sa tam tie nase tehule dogulaju ;-) idem aj ja domkov
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave kvoli tehulkam... a ktovie bez ci nebudes aj ty uz v klube tehuliek :-D
Odpovedať
no tak sa musime uchylit k nejakemu inemu rieseniu, nejaka chata ina a skor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru :-D
Odpovedať
tak si spravme maly brainstorming kde by to tak mohlo byt ....napriklad......terchova ! ........ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dost dobry napad :-D
Odpovedať
no a kto to asi tak ma najblizsie. nevies? :-D ale vazne, kto by mal zaujem, napiste, ze kam a kedy by ste boli ochotne prist a aky ma byt rozpocet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo, vedela by som zajednat skvelu chatku v Kunerade za ZA - nasu firemnu, je fakt uzasna s velkym krbom, tusim sa tam vyspi 12 osob.... :-D
Odpovedať
zuzi ved to by bolo akurat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ano, ale asi je to pre ostatne daleko.... inak paradna samotka, pristupne autom, okolo len sama priroda :-D
Odpovedať
pre ake ostatne? nikoho pre koho je to daleko tu nevidim ani nepocujem ! takze suhlasia :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v kunerade sme boli v sistaku na strednej na skolskom vylete, spoluziak tam ma chalupu :-D cice, mame zajednany stol na zajtra v mytnom domceku ;-)
Odpovedať
super cica ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Jani., tak uz len treba urcit termin, musim ju rezervovat vcas, lebo je oblubena... inak vobec nie je draha - kedze ju zajednam ako zamestnanec :-D
Odpovedať
bez, ty teda pojdes?
Odpovedať
fifi je tam tepla voda, vsak ;-) ja by som to dala na taky koniec aprila, zaciatok maja..
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som sla, ved muza zaveziem do ZA k svokrovcom a ja mozem ist zurovat ;-) podla mna v takom juny by sme mohli ist..
Odpovedať
Profilova fotka
no urcite hej :-D uz sme tri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja vtedy este nebudem moct, mam statnice.. :-|
Odpovedať
ale v juni mozno bude neskoro pre uz teraz tehulky mna zase zavezie muz a pojde dalej do trstenej, mozno :-)
Odpovedať
bez kedy mas presne tie statnice? inak baby ked zmiznem na chvilu naaahodou tak to preto ze moj zaludok protestuje na kombinaciu nakladany hermelin, visnovy dzus, zmrzlina :-D no nemohla som nicomu z toho odolat, tak uvidim, ako dopadnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: aj mne to viac vyhovuje v juni, po skuskovom :-D zeby sme to predsa len dotiahli do uspesneho konca? :-D
Odpovedať
ach vy skolacky a kedy v juni? ja nemozem vikend 13-15 a asi ani ten uplne prvy
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, to este doladime Jani, len aby sa aj dalsie pridali :-D
Odpovedať
urcite sa pridaju, keby o tom vedeli, urcite by tu boli a hlasili sa, lebo by sa bali, ze sa nevojdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime zajtra, ak si najdu cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved najskorsi termin ma janka, v strede jula, tak snad.. =-) ja nemozem 7.6. ideme na svadbu kamoske, inak mozem.. poslednu statnicu mam niekedy okolo 23.5.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam poslednu prednasku 17.5. :-D
Odpovedať
a zaciatok aprila nie je dobry?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?