Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani nemyslis vazne.. aj si ju poslala kdesi? krava ok, napisem IP aj ostatnym uvidime, ci sa niekto dalsi prida
Odpovedať
neposlala, to som si nemohla dovolit :-D ja som prave volala s tatinom a ze zajtra nech nejdem k starej mame, takze mozem ist s vami na stretko. dajme to niekde kde sa da parkovat, oki? ze aupark alebo tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Škoda že niektoré z nás bývame tak ďaleko :-) tiež by som šla na najaké to stretko ;-)
Odpovedať
jachin uz parkrat sa tu rozoberalo stretko v strede slovenska, ale zatial sa toho nikto organizacne nechopil :-( ja by som isto isla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
opcujte a co ta restika na druhom konci stareho mosta? ten mytny domcek...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby? Ako sa máte? :-D Zase máte stretko? No toto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwi kde sa ty moja flakas? si nam chybala ;-) uz mas nejaky albumcek na MK?
Odpovedať
Profilova fotka
A to ste už skoro všetky septembrovky registrované aj na MK? no toto... ;-)
Odpovedať
zuzi jasne, tam sa chcem kuknut odkedy to otvorili ! o tej 17. sa tam da uz v pohode zaparkovat? lebo cez den to tam byva plne ze iwi ako fazulka? ;-) a inak zuzi no dovol ja nebudem opcovat :-D :-D
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D ja asi zajtra vynecham a budem pisat bakalarku :-(
Odpovedať
jeana pod aspon na chviiiiiiilku
Odpovedať
Profilova fotka
jani to nam snad neurobis :-o druha jani - levik, tam sa da hocikedy zaparkovat, parkovisko je obrovske... ;-) jaj tie moje preklepy, ked chcem nieco strasne rychlo napisat :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Opcovat :-D :-D :-D Ja som ani netusila, ze Iwi ma fazulku. Supeeerrrrr....... Gratulujem.
Odpovedať
zuzi to vymyslela super miesto, hlavne blizko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len nie som si uplne ista, ci je tam aj nefajciar, idem kuknut na webe
Odpovedať
jani a ty si ako snazilkovala, uspesne?
Odpovedať
Profilova fotka
ozi jani, zatial neprisla? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, ešte nemám album, len čínsky kalendár tam, teda bez mojich foto :-) . Musím sa polepšiť :-D . Ďakujem, máme sa dobre x-) . Klop - klop :-) . A Vy ostatné ako? Snažíte, snažííííte? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi zatial neuspesne 8-(
Odpovedať
a ja zacinam az plus minus presne o pol roka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, neboj sa, príde to na Vás ;-) . Len mysli pozitívne, to je veľmi dôležité ;-) . Levik, tak sa to kráti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no kedy bude stretko na chate u Bezaz? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo, kde ste vsetky zmizli? =-)
Odpovedať
Zatial neprisla ;-) Ale do konca tyzdna vydrzim a potom uvidim x-) Tak zajtra to vyzera nadejne, ze nas hadam bude aj vela. Sa tesim :-D
Odpovedať
zuzi ja som tu, len pracujem.. bo chcem skor odist
Odpovedať
Profilova fotka
janne: tiez ste nieco zasadili a cakate fazulku? :-. x-) :-p :-D
Odpovedať
zasadili........ Veru, ale ci z toho bude aj fazulka to sa este uvidi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak drzim palce... ;-) Jani: tiez som makala od rana a preto teraz uz mozem ist domov :-D
Odpovedať
Aj ja som tu od rana a normalne makam. To znamena, ze mozem uz ist domov? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, no predsa niekedy v lete :-D . Janne, malo by to tak byť :-) , no nie vždy sa to dá ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?