Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Som ucitelka na gymply ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Jachin, to Y v slove "gymplY" je schválne ? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Však niektoré písmená bijú do očí? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Na nesprávnom mieste určite :-D :-D A čo učíš Jachin ?
Odpovedať
Profilova fotka
Biológiu, ale k slovenčine nemám daleko a mám ju rada, takže vsúvam gramatiku aj do môjho predmetu ;-) dnes žiaci všetko píšu bez diakritiky a zle sa to číta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bez diakritiky - choroba z mailov a SMS-iek :-D :-D To je super, ja som tiež vždy chcela učiť, slovenčinu a jazyky, len škoda že sú také nízke platy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Presne to žiakom vysvetľujem, hovorím že mne je jedno ako si píšu s kamarátmi, len nech mi píšu písomku aj s mäkčenmi :-| No čo sa týka učiteľských platov, veru...radšej pomlčím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jachin aj ja som ucitelka.. vystudovana ;-) a tiez mi to kole oci, ale bohuzial dnes musi byt pomaly clovek rad, ze deti vedia este vobec pisat :-N jani tak ako? boli ste na navsteve? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, same ucitelky.... bez: prepac, nedostala som sa k tomu skor, ale neviem, ci sa da z Datartu objednat aj cez net.... my to robime vzdy po ceste do carrefouru, ked ideme na nakupy :-D tiez sme zacali s prerabkou obyvacky, uz sa to konecne pohlo :-D tak odfotim pred a po... inak bez, mate peknu kuchynsku linku :-p
Odpovedať
bez neboli sme, lebo sa ucili kojit, tak aby sa mohli sustredit.
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby, maco mi kupil tu umyvacku.. ale ine som chcela.. v naz maju akcosku na valentina, ked si date spravit fotky {10x15} tak jedna stoji 1,99sk zuzi paci sa ti? podla mna je strasna a absolutne neekonomicky urobena.. nemam kam dat polovicu veci, ktore v kuchyni nevyhnutne potrebujem.. :-p jani fiha, az teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
bez: no maco sa prekonava teda, skvely manzel ;-) super akcia, mozno ju vyuzijeme, a nejake fotky dame "na papier" ;-) dokedy ich treba podat? a ta kuchyna sa mi nezda neekonomicka... keby si videla tu nasu "mini" :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved je to aj pre neho.. on neznasa umyvanie riadu ;-) plati to len na valentina, mozes fotky poslat cez net, aj podat priamo v nay neekonomicka je preto, ze ten priestor, ktory kuchyna poskytuje je vyuzity tak asi na tretinu.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nas je vyuzity na 150 % a stale tam chyba priestor na ostatne veci.... chi chi, ked budem mat chvilu cas, pofotim, ako to je vsetko "natesno" poukladane :-D ;-) umyvacku nehrozi ze by sme niekde zmestili
Odpovedať
Profilova fotka
zasa zuzi ved tam neplanujete ostat na trvalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, uz sme rozbehli "kampan pozemok" :-D :-D riesime nieco u nasich, ale nie je to take jednoduche, ako som cakala... tatko zdedil nejake pozemky po dedkovi, ale su to len kusky kade-tade... jeden suvisly, co by sme chceli ma 350 m2, k nemu by sa dala kupit taka ista polovica.... ale plus natiahnut siete, asi 100 m....ach jaj... a druhy, ktory by sme ale teda kupovali, co ma vsetky siete a je komplet pripraveny na stavbu ma 1350 m2, co je dost vela... a rozdelit sa to neda na polovicu, lebo je to tak dost na figu situovane....
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi neboj, casom najdete nejake riesenie, alebo pekny pozemok ;-) ja som rada, ze som v byte.. aj ked ma raz za cas stvu susedia, ale neupratujem pol dna ako u nasich, nie je ziadna robota so zahradou a pod
Odpovedať
bez no nie az teraz, skusaju od hned, ale bol to cisarsky (musel byt) a tak to nejde lahko.. ale verim ze nabehnu coskoro
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak to je jasneee :-) a neboj, urcite este uvidis take malinke babatko :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Riesime byvanie? Ja som dnes uplne bez energie. Som zvedava, ake bude moje pracovne nasadenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani ahoj, tak ako sa manzel? kedy ide na op?
Odpovedať
14.4. Skorej nebol termin. Ale pomaly si zvyka. Zajtra zaciname plavat. Teda ak si rano nezabudneme zobrat plavky. A tvoj manzel? Ako prezil casovy posun?
Odpovedať
Profilova fotka
jani inak si si vsimla, ze je z toho tu pomaly nas sukromny chat? :-N prekvapujuco dobre to zvladol, cez weekend trochu dospaval, ale inak pohoda..
Odpovedať
No sme si to tu nejako rezervovali. to preto, lebo ostatni zleniveli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani alebo pracuju :-D :-D
Odpovedať
caute baby, ja vas zdravim od prace, ak vam teda mozem vstupit do vasho sukromneho chatu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, no konecne aspon niekto treti =-) keby clovek nepisal aj na MK tak by sa tu hadam aj nudil ;-) baby nedame zajtra stretko? peto ide s kymsi na pivo :-o
Odpovedať
by som mozno mohla, ale neviem, uvidim zajtra, dostala som totiz predbezne ulohu ist navstivit staru mamu inak baby sila, co sa mi dnes stalo, volala som so znamou a pyta sa: no a dokedy pracujete, janka? a ja ze a preco (hoci som tusila preco sa pyta) a ona ze vsak ste sa vydali, tak viete... a ja ze to z lasky len, zatial to vyzera, ze pracujem aj cely tento rok. ako keby sa dnes uz ludia brali iba ked si spravia babo pch
Odpovedať
zuzi aj mne by sa hodilo, lebo plavanie mame az o osmej, tak dovtedy by sme mohli....
Odpovedať
ste zmizli na kona? =-) co planujete na valentina inak?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?