Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hi baby, co sa tam stalo???? :-.
Odpovedať
kuk bleskovky
Odpovedať
Profilova fotka
veru idem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, nechapem, co sa to tam stalo, vsade vravia inak :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no cicky, kde ste vsetky? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bez, vikendujeme :-D
Odpovedať
caute caute =-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau Jani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, klasicka zostava :-) my tri asi ozaj nemame co robit, ze ;-)
Odpovedať
baby ja veceriam, a pomaly uz neviem jest inak ako pri compe :-D ale tento tyzden nam pride jedalensky stol, konecneeeeeeee, tak neviem kedy sem potom budem chodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: ja mam po skuskach, takze nahadzujem novy tovar na obchod, uz sme rozsirili ponuku o "hlodavce" :-D snazim sa cosi zarobit na nasu krajsiu buducnost, manza cisti akvarko
Odpovedať
Profilova fotka
my sme akurat dogamesili scrabble, dali sme dve hry :-D celkom prijemne straveny cas s manzilkom ;-) jani my jeme zasadne v obyvacke pri telke, mame sice akoze jedalensku stol v kuchyni, ale este ani raz som za nim nejedla.. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz su prehliadky jesenne kolekcie, tak cumakujem :-)
Odpovedať
ja som inak sama doma, muz isiel povozit kamarata na kupu nejakych reprakov :-) bez - aj v nedelu na obed? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, tiez obedujeme v obyvacke... teda lepsie povedane "jeme" :-D
Odpovedať
ja sa uz neviem dockat toho stola, potom zacnem pozyvat na obedy a vecere a konecne usijem aj navleky na stolicky, nielen stale nejake trapne oblecenie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha, tak to musi vyzerat uzasne x-)
Odpovedať
no este len bude. dufam. sak potom dufam prides na kolacik, az budes v bratislave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to velmi rada Jani :-p :-p :-D :-D
Odpovedať
tak sa potom ohlas ;-)
Odpovedať
bezaz utiekla urcite na kona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na kona? trosku som sa stratila :-N :-.
Odpovedať
modreho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaaaaaaaaaaa :-D nejak mi to nedoslo ;-)
Odpovedať
caute babule :-) ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
cau scarletka :-D ako v nedelu vecer, prilis nie som nadsena, ze zajtra opat v praci ]-( ako prebieha tvoja rekonvalescencia? ;-)
Odpovedať
fifi celkom fajn, este minimalne tyzden budemdoma a potom uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
hm a potom uz do prace, alebo mas naordinovane aj nejake kupele, liecbu.... :-N take kupele by som si dala, bolo by to super... manzelik poslucha a stara sa o teba? :-D
Odpovedať
kupele nemam a ani si nevybavujem, podstupujem teraz hormonalnu liecbu na pol roka a potom ideme hned riesit babo takze kupele nehrozia... hej je zlaty stara sa, nenecha ma odniest ani lahulinky nakup tak chodi ovesany taskami on :-) sme museli takto vcera nakupovat lebo mame pokazene auticko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ojojoooooooj, mrzi ma to auticko :-( snad to nebude take zle..... vidis,, vy budete snazilkovat, drzim palce, az to dobre dopadne :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?