Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ale vcera som si kupila letenku do Pariza, Konecne. Tak dlho som sa na to chystala. Idem s bratom, lebo ten moj by to neodchodil s tym jeho kolenom.
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-| prosim ta, mohla by si sa ho opytat na ten servis pre nasho maca (vw)? stale to pipa, tak s tym musim nieco robit.. ze co by to stalo, kolko by to trvalo a kedy by sme mohli doviezt auto
Odpovedať
Profilova fotka
tak ten môj sa tiež našťastie naučil používať tak trochu kozmetiku.. :-D dúfam, že dnes už bude tjošik volnejšie..
Odpovedať
Zuzi v pondelok este sa neda, ale od utorka by sa dalo. Rono by si ho tam dala a poobede by si ho mala. A nevie ti teraz povedat presne sumu. Ak mi posles typ auta a aky je tam motor, tak ti potom mozem poslat celu kalkulaciu, ze co co stoji. N o a potom zavisi ze co bude treba menit. Ale ak je to vasa prva servisna tak treba vraj asi menit vsetky fitre........ No ved daj vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
jani pisem IP a dik cavko zuzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) Bez super, že máš drahého doma :-N A ešte s toľkými darčekmi, no toto, tssss :-N :-N Janne, netráp sa, ani mne ten môj kozmetiku nenosí :-) , ale za to mi vždy prinesie nejakú drobnosť, niečo milé a pekné, a to ma vždy veľmi poteší x-) Práve dnes ráno sa vrátil zo služobkya, akurát vo dverách sme sa míňali, ale stihol mi povedať, že môžme ísť niekde na večeru..."keďže máme ten výročník" :-D :-D , takže na nevšímavosť sa sťažovať nemôžem x-) x-) x-)
Odpovedať
Vy uz mate vyrocnik? Teda.... Tak sa pekne napapkajte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No 5 mesiacov od svadby :-D :-D Ani som nerátala, že si na to spomenie...on, ktorý je schopný zabudnúť na vlastné narodeniny :-D x-) x-)
Odpovedať
To oslavujete kazdy mesiac? Ale na rovinu Mary, 1. je taky datum ktory sa len tazko da zabudnut.
Odpovedať
Profilova fotka
No, také pravé oslavovanie to nie je, ale vždy si to pripomenieme a tak "skromnejšie" oslávime, niečo pekné spolu podnikneme, minule sme napríklad išli do kina,.... no, Jani, on má narodky druhého, a zabudol aj na tie...jemu fakt dátumy nič nehovoria....o to viac sa teraz teším, že mu to teraz napadlo samému od seba a ešte aj tá večera... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bezaz: super manzel, ten moj tiez vzdy donesie len sladkosti, niekedy len seba ]-( ze mi to musi stacit :-D teda po pravde, mam ho stale doma, tak co cakam ze :-D ked nechodi na sluzobky a podobne.... ale ked niekam ide, tak cosi dostanem. Tenisky alebo kozmetiku tiez riesim sama, dokonca aj pre neho - asi som ho naucila prilisnemu pohodliu ]-( co uz.... marya: my ideme tiez dnes vecer von, potrebujem sa uvolnit po narocnych dnoch v praci, takze dobra vecera to tiez isti a navyse, zajtra nemam skolu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ved aj ja som bola prekvapena, lebo do telefonu mi tvrdil, ze tam nic nemali, ze mi nic nekupil :-D ja sa macovi aj bojim nieco kupit, ked on je taky narocny :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fiha, tak to ja s mojim muzom problem nemam, tomu sa paci vsetko, co mu donesiem a kupim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi to je len prvy problem, dalsi je kupit jeho velkost.. preto si v americku nakupil veci milion.. lacne a vsetko XL.. u nas je mu XXL alebo 3X male
Odpovedať
Aj mojmu sa paci vsetko co mu donesiem.
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, no super, tak si to večer užite ;-) Už máš po všetkých skúškach ? Ja už konečne áno :-N :-N Konečne si môžem s čistým svedomím aj oddýchnuť :-D :-D Buď rada, že máš drahého doma, tie nervy keď cestuje celé dni ( príp. noci ) v aute sám, by som teda nikomu nepriala...ale zase to zvítanie vždy stojí za to x-) Bez - tak o to viac Ťa prekvapil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: no mas doma kus chlapa :-D u nas je to L, XL - zalezi podla strihu, vacsinou mu je vsetko uplne perfektne, sa mu smejem, ze je katalogovy typ :-D janne: aspon my na nich myslime, ze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi moj oco to nazyva, ze ma konfekcnu postavu :-D veru, kus chlapa.. a kolko zje :-D :-D :-D
Odpovedať
No vsak. Niekdy som mu stale nieco kupovala. Nejake tricko, bonbonierku, a tak.... Teraz mu nekupim tak casto. Vsak naco aj? Nie? Aby mal viacej veci ako ja?
Odpovedať
Profilova fotka
bez: ok, mas pravdu, konfekcna postava :-D :-D marya: mam po skuskach, ved prave preto ideme von,kedze zajtra nemusim nikde cestovat a vstavat :-D hura... takze nakoniec to uctovnictvo dobre dopadlo? (alebo mi nieco uslo...?) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule inak gratulujem k uspesnemu ukonceniu zimneho semestra.. vcera som dostala oponentsky posudok, strasne ma tam vychvalil.. hmmm cim to bude? zeby preto, ze si tykame? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To ucto som nakoniec spravila :-D :-D No co, blbi maju stastie :-D :-D Jani, to by moj stary zavidel Tvojmu manzelikovi, ja som mu teda nikdy nejak darceky nekupovala, akurat k sviatkom.... :-| Akurat som mu obcas nieco dobreho navarila, a kedze sme spolu vtedy este nebyvalil, tak to bral ako darcek :-) No ale snad mu to nechyba, ked sa tvari tak spokojne :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, dakujeme, ale aj Tebe gratulujem, ved Ty si najvacsia sikulka ( ale onedlho Ta dobehneme, ze baby ? :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
marya: gratulujem ;-) ;-) k tomu uctu :-D ja mojmu kupujem len vtedy, ked ma nieco oslovi, najcastejsie po vyplate :-D :-D ale nie je to vzdy.... bezaz: tiez gratulujem, o com si pisala diplomofku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fif vdaka :-N samozrejme aj ja Tebe gratulujem ;-) Fiha, no to vas je viac takych stedrych manzeliek....to len ja som taka krkavcia zena ? :-D :-D
Odpovedať
Ale kdeze. Nielen ty.... Aj ja gratulujem a dakujem zaroven.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi strukturalne fondy europskej unie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež tomu môjmu sem tam niečo kúpim.. keď mi niečo padne do oka.. a jeho tiež sem - tam napdane, že ma niečím prekvapí.. my sa dnes tiež chystáme na večeru.. ideme tak trošku osláviť tie jeho narodeninky.. a potom bude oslava pokračovať aj v sobotu.. to prídu kamaráti..
Odpovedať
ahojte babule. ja dnes idem na velku party. najlepsia kamaratka ma 30 a dalsej dobrej sa narodila dnes mala zoruska. a muz pojde za svojimi kamaratmi. a velmi mi darceky nenosi. ked aj donesie, az je mi to podozrive, ze asi nieco vyviedol alebo sa vyviest chysta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už ste vešetky na obede?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?