Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
levik a vydarili sa? vyjadrila sa (aj ked nie presne o mne) ze nie sme od toho platene aby sme surfovali po internete :-p
Odpovedať
no bolo to mnam a hlave dobre to vyzera, ved urcite vies o tom svoje ;-) ale myslim ze boli malo zapecene, nabuduce dam veru na silnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
hojte.... sisi: nam nevypli net, ale mam tolko prace, ze tu tiez nestiham citat, co nove, normalne mi to chyba.... heh zavislak :-N
Odpovedať
tak vidim ze kazda tu mate nejake technicke problemy a to uz je co povedat ked ja prispievam rano ako prva =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ani nie tak technicke problemy, ako strasne vela roboty.. ale ked dnes odoslem ten material na ministerstvo, tak uz mam relativne veget (asi tyzden, kym nezacnu prichadzat novi studetni na letny semester)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Ja dnes tiež len na skok, keďže tu mám toho haldy a neviem čo skôr...Ale aspoň tá chaotická profka našla moju prácu :-N :-N No idem pokračovať v práci.... :-)
Odpovedať
ahojte, ja si tak nestandardne vylihujem v posteli ;-)
Odpovedať
jeeeej Scar ahooooj, tak rada by som zostala v posteli aj ja :-(
Odpovedať
jeana ja bz som radsej sla medyi ludi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlettka, chodievas aj na modrustrechu? ja tam sem tam zabludim, je to tiez velmi inspirujuca stranka :-) ty teraz moozes browsovat a browsovat a nasaavat... informacie, samozrejme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet a hlavne pekne sup sup na prechadzku, ked je teraz vonku tak krasne 8-)
Odpovedať
inka ani nie, si nerobim teraz iluzie,pockam kym bude pozemok bez dnes nie, dnes si netrufam lebo mi je zle :-( ale rano si idem po recept na lieciky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no kokso, dnes to tu riadne blbne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dnes to nejdeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
uz ide bez :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak som mala obstak.. okrem miliona roboty :-p uz mam manzelika doma a doniesol mi kopec veci, taky super muz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeej, a co take pekne? pochval sa... a kde si ho vlastne mala? P.s. tej roboty mam aj ja dost ]-(
Odpovedať
v USA bol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha daleko, az za velkou mlakou :-D no zrejme sa bezaz uz venuje muzikovi, lebo je tu ticho, ale verim, ze zajtra sa pochvali :-D
Odpovedať
hej a za akou velkou ! jeden by nepreskocil :-D bez si uziva darceky co nove fifi?
Odpovedať
cute kocky,co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
uf, konecne som spratala kusisko roboty v praci :-D tesim sa na piatok a nove asi nic, cakam na zavesy, dufam, ze zajtra uz pridu,nech sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby nie, cvicila som :-D dostala som tenisky, super kozmetiku, co predavaju len "na zapade", strasne prirodnu, tenisovu raketu {zeby mi tym chcel nieco naznacit}, javorovy sirup a vselijake sladkosti :-) a uz sme vybrali umyvacku, takze hadam ju zajtra kupime a cez weekend zapojime
Odpovedať
bez konecne o riady menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet, no len aby sme to dotiahli aj do zdarneho konca ;-)
Odpovedať
Zuzi tak vela darcekov? Tebe je super......
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved aj ja som oci ocila.. a este ze si pamatal tu kozmetiku, lebo mi segra z australie doniesla minule jeden krem od nich a bol skvely.. lenze v europe myslim ani nemaju predajnu, je to nejaka brutal bio kozmetika.. normalne som z neho na vetvy.. a nehovoriac, ze sa trafil do velkosti tenisiek ;-)
Odpovedať
Tak to ti ticho zavidim. Ani nie tak tie darceky, ako tu vsimavost tvojho manzela. Moj by si iste nezapamatal aku kozmetiku som niekedy chvalila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani to bude asi tym, ze aj maco je zatazeny na kozmetiku, tak si to mozno viac vsima ;-)
Odpovedať
No tak ten moj pozna akurat tak krem na ruky. Ale zasa nemozem chcet vsetko. Dnes rano som ho celu cestu tlacila jedlom, len nech je ticho. Tolko mal reci a ja som nemala najmensiu chut ho pocuvat a odpovedat mu. Uz nutne potrebujem vikend.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?