Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
ale este sa az tak moc netesim, lebo dnes si budem cely den prikladat lad a uz mi z toho omrza ruka a dufam ze sa to nezapali. ale samotne trhanie prebehlo teda fakt lahko
Odpovedať
Profilova fotka
No to už dobojuješ, neboj ;-)
Odpovedať
Dan za byt, lebo v minulom roku sme nadobudli, tak teraz treba danove priznanie. Same zbytocne papierovacky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak super, ze si to v zdravi v prezila, uz len ten zbytok dna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte baby.. konečne som sa sem po dlhšom čase dostala.. konečne mám toršku volnejšie..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaa.....no u nás to vybaví manžel :-N x-) Mám o starosť menej :-D x-)
Odpovedať
No ja o starost viac. Ale preve som to dopisala, tak na obed vybehnem to poslat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Oriesok, tak co si nakoniec kupila drahemu k narodkam ? ;-) Ten moj zas dnes rano odcestoval a vrati sa az v piatok :-( .....
Odpovedať
Profilova fotka
tak nakoniec ten výkend vo welnes nám nevyjde.. chcela som zajednať ten, ale drahý mi oznámil, že domov príde len na krátko, lebo majú veľa práce a musia si nadrobiť veľkú noc, aby mohol byť potom dlhšie doma.. tak nakoniec som mu kúpila takú obrovskú encyklopédiu (má hádam 3 - 4 kg) a takú prefektnú sošku také tie africké on je do toho blázon a už dlhšie hovoril, že chce niečo také kúpiť, tak som ho predbehla.. a ešte mu dokúpim nejaké drobnosti..
Odpovedať
Profilova fotka
baby len taká otázočka.. tá daň sa platí aj ak vám niekto daroval nejakú nehnuteľnosť??
Odpovedať
tato dan sa plati za nehnutelnost ako majetok, cize kazdy kto vlastni, bez ohladu na to, ako nadobudol ta dan co asi mas na mysli je dan z prijmu, ta sa pri darovani neplati
Odpovedať
Profilova fotka
to viem, že pri darovaní sa neplatí.. aj to, že sa každý rok platí daň z nehnuteľnosti.. ale či sa platí aj nejaká daň myslím, že sa to platí rok po nadobudnutí.. či?
Odpovedať
Článok sa načítava...
No do 30 dni od nadobudnutia by sa mal spysat taky papier o vzniku danovej povinnosti a od noveho roku nadobudas danovu povinnost. Cize ak si minuly rok prisla k nejakej nehnutelnosti, musis do konca januara podat danove priznanie tlacivo o dani z nehnutelnosti a potom ti poslu vymer.
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby nestiham, ani robotu ani pisat.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takže keď manžel nadobudol nehnuteľnosť darovaním teraz v januári bude platiť daň až budúci rok.. ak som dobre pochopila..
Odpovedať
Ano, len nech do 30 dni od zapisu do katastra posle na mestsky urad to tlacivo o vzniku danovej povinnosti.
Odpovedať
halo halo sa tu nic nedeje akurat ked tu mozem cely den visiet
Odpovedať
no pekne aj ja uz som zufala, na koniku to tiez dnes moc nefici... tak neviem co robit.. a este ma vytocil moj internet banking lebo uz asi 154 krat som sa pokusila spravit 2 platby a stale ma to vyhadzovalo a som sa na to vy.... skusim ked budem mat nervy na to lebo najradsej by som to rozkusala !!! ]-( ]-( levik ako pokracujes v krajcirskych dielach? co nove?
Odpovedať
no ked mne sa nechce pisat. Tak som si pozerala fotky zo svadobnej cesty 8-)
Odpovedať
no teraz pobede veru sijem, uz si totiz nedrzim lad pri lici :-) takze som prave dokoncila ten rozsity kabat a teraz sijem bluzku. a potom je na rade nieco asi na ples a zopar veci pre kamaratky :-)
Odpovedať
jeeeej levik a mne kedy usijes take smrncovne tehu nohavice??? :-D =-)
Odpovedať
no potom sa mozes dostat na rad. ale ja som strasne draha inak asi som to privolala, uz zase si musim drzat lad ako ma to rozbolelo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja dnes vobec nestiham.. jani na MK sa stale cosi deje nie? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
hura u nas su dane uz vyriesene este minuly rok, takze no problem :-D
Odpovedať
tak som si trocha pospala x-) ale na MK chodim len do jedinej temy, a tam sa toho deje podobne ako tu
Odpovedať
ahoooj pridavam sa aj ked so strasnymi nervami..sefka (svokra)mi od piatka stopla v robote internet..takze na vas nemam cas ;-( teraz idem studovat, co vsetko sa tu udialo ;-)
Odpovedať
sisula, ked ta tu vidim, kolko zapekas tie zemiakove pusinky? :-)
Odpovedať
cca 10 min na maxime..zavisi od toho ake velke ich spravis.. x-)
Odpovedať
na maxime? ani neviem kolko to mame, nejakych 300? mala som ich take asi s priemerom aj vyskou 3-4 cm a co to sefku napadlo? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm svokra a sefka, blba kombinacia :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?