Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, kde ste vsetky? :-o
Odpovedať
tuuuuu
Odpovedať
aj ja som tu. ale mam naladu nanic. zajtra rano mi trhaju osmicku ;-(
Odpovedať
levik to zvladnes, daj si vsak aj injekciu :-)
Odpovedať
urcite si dam a poprosim nejaku extra silnu a muzicek ma vezie tam aj spat a vzala som si volno v praci
Odpovedať
to je fajn, mne pri trhani prvej dali dve injekcie
Odpovedať
Profilova fotka
levik: au :-| k zubarovi by som mala aj ja zajst, ach jaj....
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Hlasim sa az teraz, bv robote nam cely den nesiel net.....Som rada, ze stretko sa vam podario a dufam, ze nabuduce sa uz budem moct aj ja zucastnit :-) Levik drzim palce na zajtra, neboj, bude to dobre ;-) Inak, HP som aj ja precitala vsetkcy sedem a niektore dva alebo trikrat :-D :-D Stary si zo mna utahuje, ale ked mna to tak bavi :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marya, my aj net v praci mame, ale tolko prace, ze robim nadcasy uz od minuleho tyzdna :-( a pokracujem dalej... ach jaj. HP som necitala, asi ako jedina vynimka som videla len filmove casti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, tak ani nevies, o co si prisla :-N , knihy su ovela lepsie ako filmy, teda aspon mna filmy moc nenadchli :-) No ale aspon vam nadcasy preplacaju, to mate celkom fajn, my nadcasujeme tiez a nic z toho....vraj je to v ramci platu....tak sa snazim moc nenadcasovat :-D A ozaj, ako skuska z ucta ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ucto dopadlo vyborne :-D :-p vsetko som mala na 100 % chvalabohu, takze cakam len na znamku :-D mam radsej ine knihy, HP ma prilis nenadchol ani po filmovej stranke, viem som divna, ale nebite ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super Fifi, gratulujem k uctu ;-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dik, verim, ze aj tebe sa to podari ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, den D bol dnes, a ten protivny stary mal zas blbu naladu, prisiel o hodinu neskor a namiesto ustnej bola pisomna s uplne inymi otazkami ako bolo povodne uvedene....takze uvidim, tiez cakam na znakmu :-N A este som sa dozvedela, ze jedna profka stratila moju pisomku a seminarku a nevedela kam to dala a nemohla mi tym padom dat znamku...no islo ma z nej porazit, tak dufam ze to najde.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je fakt "ruzove" :-| chudacik Marya, nezavidim :-| asi by ma porazilo, ako sa to mohlo stat, ze stratila pracu? nech nesie za to zodpovednost teda profka, ako k tomu teraz prides.... nemas pracu ulozenu v PC?
Odpovedať
Profilova fotka
Ta baba je strasna bordelarka, vzdy chaosila, no tak to teraz dopadlo....nema ju v PC, lebo som to odovzdavala na papieri...vraj to bude hladat, tak som zvedava....dokonca ani len na zozname studentov ma nemala zapisanu, no nechapem z nej ]-( Hlavne, ze sa nechava oslovovat docentka :-D :-D
Odpovedať
baby dik, zajtra na mna myslite ja som inak HP ani necitala ani nevidela, tiez prosim, nebite ma :-D ale zato som videla takmer komplet davida lyncha napriklad
Odpovedať
Profilova fotka
wow, to je riadna docentka, kopnut do zadku ]-( tiez mame par takych "zaujimavych" na skole .... ale neviem, ako by som riesila toto, asi by ma roztrhlo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi gratulujem k uctu :-D mary ty kokso, na tej vasej fakulte to je nejake vesele, minule co janke stratil profak pisomku :-o janka zajtra sa drz, bolest zubev je jedna z "najprijemnejsich" ja som sa akurat vratila zo stretka tu v samorine, baby z MK :-)
Odpovedať
Dobre ranko. Som tu prva? Aspon raz sa mi to podarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ani nie, ale co budem sama sebe odpisovat? ;-) nahodou si mi nepozrela tu sadzbu dane?
Odpovedať
Zuzi na MK som ti to napisala, ale napisem ti aj sem. Je to 4.30SK/m2.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jani dik, si zlatik :-D uz len doma niekde najst tu kupnu zmluvu a okopirovat ju :-N
Odpovedať
No ocividne stihas. Ale aj ja dnes budem este nieco posielat, takze som na tom podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ked si vzdy narovim program a potom nestiham.. ale dnes idem "len" skusat svadobne saty s akmoskou, takze vecer budem mat cas dat do poriadku tieto veci.. ;-)
Odpovedať
Do zajtra je casu dost. Ja sa chystam to porobit dnes v praci. Sef tu dnes nebude, tak snad to stihnem.
Odpovedať
Profilova fotka
tak vyplnit mozem aj v robote, len potrebujem vraj prilozit kopiu kupnej zmluvy.. :-N
Odpovedať
tak som tu a bez osmicky :-D
Odpovedať
Prezila si to a to je hlavne. A uz to mas za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Levik, super, že už to máš za sebou ;-) Aj moja kolegyňa ide dnes na trhanie :-| Bez a Janne, vy čo to riešite ? NIečo mi asi uniklo :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?