Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
jani my ideme do US a pozrieme tam aj svagrinu, ale ona sa mozno prestahuje z minneapolis prave do toronta dovtedy, tak mozno sa tam stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ta pizzerka je zabita, neviem na nich zohnat kontakt, sup sup dalsie tipy
Odpovedať
No svet je taky maly. Uvidime, ci dovtedy nebudeme otehotneni :-D a budeme musiet ist este pred letom.
Odpovedať
Profilova fotka
Waw, aký nával do USA.... :-N My pôjdeme do Tatier :-D :-D :-D :-D Bez, keď ja by som chcela, ale zajtra mám 3 skúšky :-| , a navyše také predmety ako matika, účto a štatistika :-S Takže večer mám o zábavu postarané.... :-)
Odpovedať
ved kedy inokedy tam ist, ako ked je dolar za facku :-D
Odpovedať
Nasla som letenku za 15000. Este hodku pohladam a pojdeme zadarmo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, môžte ísť na krave :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, no snáď tento rok dáme aspoň kávu, keď pôjdete cez DT, hmmm? Nezabudni sa ozvať potom ;-) . Janne, pokročila si s kravou? :-D Mary, zajtra sa držkaj na skúške ;-)
Odpovedať
No ak mi prejde ta amerika, tak sa kray vzdam. Aspon zatial. Ak neprejde amerika, tak si kupim 4 kravy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak si sikulka.. inak nemala si sa cez weekend ozvat,ze pojdeme do ikea? mary drzim palce na skusky, dufam, ze nabuduce s auz stretneme ;-) iwi urcite by som cez leto chcela ist na chalupu.. boli sme aj treaz medzi sviatkami, ale s nasimi a len na otocku rano tam, poobede naspat
Odpovedať
Zuzi ale ked ja som sa cely vikend musela starat o muza :-N Ved nam ju snad nezrusia.
Odpovedať
fuuuuha jani ty si aka poetka... sa ti to pekne rymovalo :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak to som si ani nevsimla. Ale vazne :-D Normalne si ma rozosmiala.
Odpovedať
Profilova fotka
baby niekto nam tu z novej budovy skocil a vraj neprezil :-o ani sa tam radsej nejdem pozriet :-p
Odpovedať
fuha a co to znamena nova budova??? lebo ja som akosi mimo obrazu... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani my mame na safku stru budovu, to je ta klasicka polkruhova zo safka a nova budova je zo zadu tej starej, vchod od pizza mizza... tam je aj parkovisko
Odpovedať
Profilova fotka
Dostala som chuť na pizzu, keď tu spomínate pizzu :-p :-D . Bez, tak určite sa potom ozvi, jasnéééé? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, tak som sa na to vykaslala, myslim hladanie podniku, bude to v primi, mame na 17.00 rezervacku na meno šeligova, je to v nefajciari ;-)
Odpovedať
tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi som vas davno nevidela :-D :-D
Odpovedať
Tam primi? No to musim preorganizovat cely svoj plan :-D Ale nejako to zvladnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani preco preorganizovat? ved to nie je az taky velky rozdiel, ci budeme sediet na obchodnej alebo pod michalskou nie?
Odpovedať
No ani nie, len som chcela este zbehnut do Student agency a tak....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja budem na vás aspoň myslieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz mary aj my na teba :-D jani veziem ta domov?
Odpovedať
Profilova fotka
halo ako ste sa mali na stretku? je tu niekto? =-)
Odpovedať
ja som tu. baby uz skoncili tak som tam uz ani nesla.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, takze si dnes nebola Jani?
Odpovedať
nie, som minuly tyzden dostala pozvanku na pracovnu akciu a ked som dakedy o stvrt na osem skoncila a zacala zistovat, uz sa zberali dom :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha jasne, nieco som tusim postrehla.... a ako inac dnes, den v pohode? ako ti dopadla ta akcia?
Odpovedať
dobre dopadla, bola to vyrocna tlacovka a po nej vecera, takze som pozbierala nejake infosky.. no a usiel aj ten steak :-D len teraz mam dake nafucane brucho z neho a ty? si usilovne zarezavala ze si sem tusim ani nenakukla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?