Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
cau zuzi ja som tu. stale mam MS ako prvu volbu :-) ake krasne rano dnes nemala si ale poladovicu?
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj ja ;-) trochu sa smykalo, nastastie ten strasny vietor to pekne vysusil, takze len niekde sa trosku smykalo, taky hnusny tenky filmik bol na ceste... 8-(
Odpovedať
Dobre ranko. Baby tak moj muz to chudak odniesol. Ma odtrhnuty krizovy kolenny vaz a meniskus. Takze operacia. Teraz chudacik lezi doma a chladi sa ladom. Hadam mi nezamrzne, kym pridem.
Odpovedať
jejda jani.. este ze ten moj nerobi taketo sporty.. skore uzdravenie tomu tvojmu prajem
Odpovedať
Profilova fotka
jani no parada.. tak ho pozdrav.. kedy pojde na op? inak co s tym dnesnym stretkom? ved neviem, kam nakoniec pojdeme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Jani, prajem manželíkovi skoré uzdravenie a držím palce.... Inak, ako ste víkendovali ? Ja som si konečne oddýchla, lebo minulý týždeň ma v robote riadne stresovali, ale teraz som tak naladená, že ich mám všetkých v paži.... :-)
Odpovedať
Aj ja som oddychovala. Dakujem, odkazem mu. na operaciu pojde az v aprili, lebo skorej nieje volnu termin. Tak dnes pojdeme tam na tu obchodnu?
Odpovedať
Profilova fotka
mary super, nie si tehu, ze ti je to jedno? ;-) jani no asi hej, skusim tam zavolat a rezervovat stol, nech si mame kde sadnut
Odpovedať
O.K. pani organizatorka. Tak daj potom vediet co si zistila.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, bohužiaľ nie som :-| Ale nevadí, o to viac budeme snažilkovať :-N Len som si povedala, že sú aj dôležitejšie veci, ako nejakí blbci, a neoplatí sa mi kvôli nim rozčuľovať....radšej sa teda teším že mám takého skvelého manžela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak objavila som tu v BA obchod, kde predavaju velmi vychvalovany femigard (kuk na MK), chcem tam ist cez obed, tak ak by ste mali niektora zaujem, mozem kupit :-D
Odpovedať
bez a mozes nam nezasvatenym (dufam ze nie som sama :-D ) prezradit co tej femigard je? inak Marya ides dnes na stretko??? =-) dufam ze ano!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzi napis mi do IP mobil na teba, az vecer skoncim by som sa ozvala ako vyzerate :-)
Odpovedať
Bez co je to ten femigrad? Mozno aj ja to budem chciet.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, čo predávajú v tom obchode? :-) Nemám teraz čas kuknúť na MK :-( Ináč, pekný deň Vám prajem x-) . Aj u Vás svieti slniečko? 8-) Jáááj, Vy zase dnes máte stretko, čooo? A ja nemôžem ;-( . bo ste ďaleko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to je nejaka strasne "zazracna" bylinkova vodicka, co ma pomoct aj s tehu aj so vselijakymi zenskymi problemami http://www.ohm.sk/femigard.htm iwi ved som zvedava, kedy sa my stretneme ;-)
Odpovedať
No zuzi vyskusaj a potom uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To vyzerá ako elixír života :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. konečne u nás svieti slniečko.. dúfam, že sa v priebehu dňa rozmrazí ten hnusný ľad.. dnes keď som išla do roboty, tak som išla ako na korčuliach..
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad to nebude nejaky podfuk, ked to na MK tolko bab chvali.. zeby masovy placebo efekt? :-D :-D :-D zuzi u vas nepadal sneh?
Odpovedať
Profilova fotka
cez výkend ho bolo strašne veľa.. v noci asi pršalo a tak trošku sa roztopil a nad ránom to všetko zamrzlo.. takže otras..
Odpovedať
Profilova fotka
bez tá vodička má akože pomôcť pri snažílkovaní alebo už keď si tehu?
Odpovedať
Profilova fotka
pri snazeni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže už ani chlapa k tomu nebudeme potrebovať ? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak to snad nie. Bez chlapov? Zuzi maco letel s akou leteckou spol.? Lebo ja sa snazim najst nejake lacne letenky to Toronta a pod 18 000 som sa zatial nedostala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani letel s lufthansou, ale tam nejakymi americkymi.. letenka stala 25.000 a to bola lacna.. takze 18 je podla mna v pohode
Odpovedať
jani a co ides do toronta? mozno aj my pojdeme v lete. ale letenky este nepozerame..
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, a kedy sa Ti vracia ? Jani, to závisí aj od toho, ako dlho v predstihu to rezervuješ....čím skôr tým lacnejšie....
Odpovedať
Profilova fotka
mary vo stvrtok dojde.. prides na stretko? haa?
Odpovedať
No aj my chceme ist v lete, ale moj muz pojde, len ak najdem lacnejsie letenky. Tak sa snazim. Mam tam sesternicu, tak k nej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?