Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no aspon do leta si tu ty x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky aj ja tu ešte asi chvíľu budem :-D My síce už snažilkujeme, ale nemyslím, že by sa nám to nejak skoro malo podariť......
Odpovedať
Profilova fotka
marya: super, tak sme tri :-D inak som si na teba dnes spomenula... prisiel mi domov zajtrajsi test z uctovnictva - prednasajuci nam ho poslal ako pripravu, no nie je mily? :-D dufam, ze da tento a nie iny, lebo som stratena
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Fifi, no to mate super prednasajuceho :-N Tak drzim na zajtra palce, urcite to zvladnes ;-) Ja sa chystam na to ucto v utorok, ale my mame ustnu, a ak bude mat zasa zlu naladu, tak zas vsetkych vyrazi :-D :-D Budeme to mat rychlo za sebou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nas je vela, tak bude pisomna - 10 otazok, sama som prekvapena, ako to vyriesil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, tak to mate super ;-) Nas je tiez vela, a z toho je vzdy taky nervozny, ze nas musi vsetkych skusat, a potom vsetkych vyrazi....ale najlepsie je, ze on sam zvolil ustnu formu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je ale sikula teda ]-( nech je to hlavne uz za nami, nech si mozeme uzivat aj ine radosti zivota, ze :-D
Odpovedať
dobry vecer zienky ja som este tri hodinky slamena vdova.. iwi gratulujem ti silno k malickemu ;-) nech sa vam dari a ste stastnucki ;-) ja sa tu budem motat ako netehulka este minimalne pol roka..
Odpovedať
Profilova fotka
iwi gratulujem, bez, no termín mám 21.3 ;-) ale ja mám taký blbý pocit, že to bude asi skôr, lebo malá sa pýta už od 24 tt, no teraz sme našťastie v 33 tt, takže si fakt začínam pripadať ako veľryba, moje rozmery silne pripomínajú válec :-D doteraz som, pribrala len 6kg, takže aspoň nebude problém so zhadzovaním ;-) všetkým držím päste, ktoré sa snažia ozaj zuzi, daj mi vedieť, kedy je to stretko, možno sa tam dogúľam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matka tak to mas uz ozaj za par :-D stretko je teraz v pondelok 28. o 17.00 miesto este stale netusim :-N
Odpovedať
caute babule zuzi dnes sme boli v samorine, brat so svagrinou tam robili obed, oslavu okruhlych narodenin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda jani a ani si sa neozvala? tsts
Odpovedať
Článok sa načítava...
no a kam som sa ti mala ozvat? :-N boli sme v tornyosi, tam mali aj svadbu minuly rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ste ma mohli prist pozriet, som tu sama opustena.. ;-( maco prileti na miesto az 4.30 nasho casu, tak cakam na sms, ci je ok
Odpovedať
jasne ze bude ok, snad pojdes normalne spat a kde tam byvate? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smerom na cilistov, na kruhaci doprava, hned dolava a prvy vzssi barak :-) no nic, idem trochu cvicit x-)
Odpovedať
my sme sa nedostali az ku kruhacu.. pocvicene? ja bysom chcela ist zajtra na korcule :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak ta zajtra odfukne.. hlasia strasny vietor.. veru musela som si zacvicit, dnes mam hrozny den, stale ma boli hlava a teraz som mala aj take behacie problemy.. :-p
Odpovedať
zuzi no cim to bude? nebudu to priznaky... vies coho? kedy sa ti inak vrati muzicek? vcas na testovanie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani myslim si, ze nie.. testovat budem az za 2 tyzdne.. dnes asi na tie korcule nepojdes, co? kokso super pocko :-N
Odpovedať
ahoj baby, neviete mi poradiť nejakú super stránku kde by som našla čo najviac druhov prsteňou??? dajte mi prosím vedieť na IP,ak viete budem moooooooooooooooooooooc vďačná.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikia daj si do googlu "wedding rings" a mozes vyberat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez akurat pozerám tvoj album a strašne sa mi na dakoho podobáš, len si neviem spomenúť na koho :-D niekoho z telky...ale koho? :-.
Odpovedať
zuzi na zimak sa chystam ;-) ale este to fakt zvazim, mozno jedina fyzicka aktivita bude vysavanie a pod. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja? jachin kdeze :-D ale vlastne, ked spoznam niekoho noveho, tak mi skoro kazdy povie, ze sa na niekoho podobam.. hmm tak neviem, ci je to dobre alebo zle? :-o jani ja som si makla uz vcera, mam na dnes aj navarene, takze dnes len valam sunky, musim sice trochu aj pracovat, ale poobede budem urcite spat a docitam knizku :-D inak maco az teraz docestoval na hotel, ze im lietadlo z denveru meskalo 2 hodiny, takze v denveri cakali na letisku 9hodin :-p cestovali 26hodin, chuda moje
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa asi fakt na niekoho podobáš...ja prídem na to časom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj zuzi, už frčíš na koníkovi ešteže ty nie si ten stres typ, ktorý každý deň nakupuje testy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matka, no ficim.. teraz sa doma nudim, tak tam vypisujem, ale cim viac tam clovek cita, tym ma vacsi strach, ci sa to podari.. kokso tolko komplikacii co moze byt :-o matka ale priznam sa, ze som uz chela vcera ist do lekarne kupit test.. ale pevna vola vsetko zdola a ak MS nepride so toho 10.2. tak budem testovat az potom.. ;-) mas na MK albumcek?
Odpovedať
matenka ja som ta uz videla na MK, teda ti poviem, predtym si bola krasna,ale teraz si uplne nadherna ! zazracne je to tehotenstvo ;-) fiha 26 hodin no nic moc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani nasla si matku na MK? idem popozerat :-D veru veru, 26hodin, ako keby cestovali do australie.. :-S si neviem predstavit tych 9 hodin na letisku, asi by som umrela od nudy :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?