Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, este si neprezradila ten termin ;-) ja by smo chcela uz aj hned :-D som nedockava x-)
Odpovedať
No, to je pravda, u nás to malo až neskutočne hladký priebeh. Mne bolo celý mesiac od rána do večera zle, najprv som si myslela, že mám pokazený žalúdok :-D , ani ma nenapadlo, že by som mohla byť tehotná, no potom mi to nedalo a kúpila som si test, hoci ma manžel odhováral, pretože tiež neveril, že sa nám to takto rýchle podarilo. A vidíš, bábo je o pár mesiacov na svete (dúfajme).
Odpovedať
Profilova fotka
anitka no ved uvidime, aspon si clovek trochu pestuje trpezlivost... ;-) ale vam to pekne vyslo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak...keď tu už padla tá otázka od Matenky, či je tu nejaká nová tehuľka, tak.....hlásim sa x-) . Čakala som na tú správnu príležitosť ako Vám to oznámiť ;-) ...takže ak všetko pôjde tak super ako doteraz...v auguste sme traja :-) Bez držím palce nech to vyjde na prvý šup ;-) , tak ako nám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej iwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D super :-D
Odpovedať
ahojte...ja vám tehulkám chcem pogratulovať a tým,čo sa snažilkujete držím palce ;-)
Odpovedať
Ivi, ty si ale tajnostkárka ;-) , to si tak dlho vydržala tajiť? Máš môj obdiv a úprimnú gratuláciu, tešíííííííííím sa :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
anita ty mas co hovorit, si vydrzala utajovat dlhsie ako iwka ;-) marianka tak ako? prides v pondelok na stretko?
Odpovedať
bez..kedy a kam? :-) Nejak mi to asi uniklo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame stretko v pondelok o 17.00, miesto sme akosi este nedohodli, ale niekde v meste
Odpovedať
hm,to by šlo :-) ,len teda ešte miesto nájsť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem kočky ;-) Anitka....dlho? =-) Mne sa zdá, že nie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iwi ale co teraz s nasim vyletom cez leto na chalupu? :-o marianka napisem ti v pondelok IP, ze kde sa stretame?
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, Iwi, to je super správička, blahoželám a veľmi sa teším :-N :-N x-) x-) Teda, naozaj si to vydržala dlho tajiť.....Hneď mi to zdvihlo náladu :-N :-N
Odpovedať
Jasne Zuzi :-)
Odpovedať
bEZ neviem ci mas nejaky distribution list alebo co, ale prosim aj mne napis prosim potom IP ;-) dakujeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
jean ved som ti pisala ci zasa NIE??? :-o :-o :-o mary inak aj ja sa tu vyskieram na monitor, odkedy to iwka napisala :-D
Odpovedať
Inak Iwuska este raz VSEEEEETUCKO len to najlepsie a hlavne zdravicko pre oboch ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D No dnes ma tu v robote všetci strašne štvú, a toto je prvá dobrá správa, tak ma to ozaj potešilo a rozveselilo x-) x-) A Ty Bez nič nové ? :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary rano som pisala, ze budeme testovat tak najskor po 10.2. (aj ked mozno nevydrzim :-N)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som happy, že som Vá zdvihla piatkovú náladičku x-) x-) x-) Mary, vďaka ;-) Bez, no ideme, nejako sa vyškriabem hore ešte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi to aby som si zopakla prvu pomoc pri porode, keby cosi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, navrhujem aj ja :-D Jeanka, ďakujem ;-) Mary, že sa necháš rozčúliť takto v piatok :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ok, inak rozmyslala som o kurze pre dule (porodne asistentky).. asi by ma to bavilo ;-) nas tu dnes pan dekan rozculuje jedna radost, asi preto, ze sa vecer vidime este na akcoske :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, vsetky ste uz utiekli domov? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby,chvilu tu nie som a co necitam.... teda Iwi - blahozelaaaaaaaaaaaaam k babatku :-p je to krasne, dufam, ze v tom auguste budete najstastnejsi par na svete :-D bez: drzim palce, asi tu fakt ostanem sama bezdetna, ked sa mi vsetky presuniete na konika, tak si tu budem pisat so sebou sama si :-D :-(
Odpovedať
Profilova fotka
iwi.. gratulujem.. fifitko.. neboj tak to tu budeme asi dve.. my sa chystáme so snažením až možno niekedy po lete.. keď sa nám podarí prerobiť bývaníčko.. :-(
Odpovedať
fifi ty si budes pisat sama so sebou si ? :-D :-D to bolo dost gramaticky spravne :-D :-D inak ja musim uz aj konikovat, takze nestiham, konecne aj nieco robit a aj tu pracovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: ano sama so sebou si :-D :-D oriesok: my sa chystame na matersku tak o 3 roky az :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz nás už asi budete tak trošku zanedbávať ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?