Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale nie, len ma to napadlo ;-) to vies, ja mam bujnu fantaziu
Odpovedať
ty fantazia :-D Este stale nevolal. Asi zavolam ja.
Odpovedať
Profilova fotka
ked je na nejakom vysetreni, radsej si pockaj.. ktovie, kedy prisiel na rad a pod :-.
Odpovedať
No dobre, este cakam...... A cakam......... A cakam.........
Odpovedať
Profilova fotka
a stale? :-)
Odpovedať
A stale. Dnes sme tu len my dve? Sme si to rezervovali? Alebo uz maju vsetci vikend?
Odpovedať
dobre ranko panicky :-D :-D mozem sa pochvalit??? vcera sme si kupili asi 6 roznych topov, takych krasnych strihanych pod prsiami, uzasnych i sportovejsich i elegos :-D co sa tyka siat uzasne cierne dlhe s VELKYM vystrihom :-D :-D a su plisovane (take skladane po vyske od prs dole) ale samozrejme pre moje kratke nozky nemaju nikde nohavice a uz vobec nie tehu ]-( takze zajtra to isti jedna teta v TN, nech usije Janne,uz zavolal??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani super si nakupila, dnes idete na ten ples? my mame dnes podvecer akcosku z roboty v redute, idem sa aspon najest, zajtra budem vstavat 3.30, aby som odviezla maca na letisko :-p jani v trnave si bola pozriet? vraj su tam dost dobre obchody s tehu obleckom a aj pre babatka
Odpovedať
Baby uz volal. Musi ist este na MR, ale to po znamosti vybavil na nedelu, lebo inac by mal ist az v pondelok a v pondelok s vysledkom na chirurgiu. Ale meniskus to neni, chvalabohu. Jani super nakup, ked ste nasli. Zuzi v Trnave? A to si ako zistila?
Odpovedať
Profilova fotka
jani tam chodila nakupovat svagrina ;-) inak budes uz testovat alebo vydrzis, kym ti bude MS meskat? :-D a fajn, ze to nie je take vazne s robkovym kolenom ;-)
Odpovedať
V Trnave? a kde tam nevies blizsie?? ci niekde v meste alebo v tom Maxe? inak samozrejme tehu topiky sme "splasili" ako inak v ZARE (shopping city sud) a saty v malom obchodiku ZERO ktory bol uz uplne posledny a uz v depkach som chcela odist... ale supr
Odpovedať
Ja vydrzim :-D Aspon dufam ze vydrzim, lebo asi by to este nemalo nejaky vyznam. Alebo? Ale nie, ja vydrzim. Test si kupim 8.2.2008. Ak dovtedy nepride 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
janne a snazili ste sa poctivo? =-) :-D :-D a bez, vy co??
Odpovedať
Jasne ze poctivo :-D :-D :-D Uplne najpoctivejsie. Este ze sa mu ten uraz nestal pred tyzdnom, lebo to by bol problem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez ty sa už chystáš testovať? pozerám, že už sa neviete dočkať.. :-D
Odpovedať
No a divis sa? Kdo by to vedel vydrzat?
Odpovedať
Profilova fotka
jani mne to tiez vychadza asi tak, ze ked nebude nic do 10.2. tak mozem testovat :-D ale maco sa uz v kuse pyta :-D :-D zuzi dockat sa aj vieme, len clovek je tvor zvedavyyyyy jean myslim, ze to bolo niekde v meste, skusim pozriet v mailoch
Odpovedať
Maco je taky zainteresovany? To Robo na to nejako zabuda. Stale hovori, ze uz nech sa otepli, ze pojdeme na motorku, alebo ze vsak na dovolenku mozeme ist aj v septembri. Proste nejako si to vobec neuvedomuje :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani no petrik je fakt uvedomely, v kuse sa pyta, ci uz nie som tehu :-D uz vymysla, ze musime kupit druhe auto, ved ako to bude, on pojde do roboty a ja ostanem bez auta, nebudem moct ist ani k doktorovi alebo co :-)
Odpovedať
Bez aj Robo bol zo zaciatku taky. Tiez chcel rychlo kupit druhe auto.Len uz na to asi zabudol. Vcera mi povedal, ze buduci rok si mozem zobrat uver, aby sme doplatili a kupili lepsie auto. Tak som mu vysvetlila, ze asi mi tazko daju uver, ked budem na materskej 8-( Hadam si to uvedomi........
Odpovedať
Profilova fotka
jani presne tak, tvrdo na neho treba.. :-D zasa sme tu len my? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa hlásim po obede :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu nejaká nová tehuľka? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matkaaa ahojcek, ako sa mate? kedy mas termin? :-D
Odpovedať
Ahojte, aj ja som tu. Tak ako tak čítam, tak sa k nám s matenkou viaceré plánujete pridať, to je prííííííma a držím Vám palčeky ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
anita tak uvidime, ci sa podari a hlavne kedy :-N
Odpovedať
Bez, hlavne netreba tlačiť "na pílu" a nechajte všetkému voľný priebeh ;-) . Hovorím z vlastnej skúsenosti :-D , ani som poriadne nevedela ako a bola som " v tom" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez, ty plánuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
matka my uz pilne pracujeme ;-) anita inak toto sa strasne lahko vravi, ale uz premyslam, kedy pojdem kupit test a aka budem sklamana, ked nebude pozitivny a pod 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez, tak držím pästičky, nech to dobre dopadne, a neboj, rok je čakacia doba v pohode, až potom sa doktor s tebou začne baviť, inak snažilkovanie a bude super ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?