Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
scarlette..drzim palceky x-) A jazvicka sa zhoji..ani nebudes vediet ze ju mas ;-)
Odpovedať
Scarlet, aj ja sa pripájam a držím prsty ;-) , nech je čoskoro všetko úúúúúúúúúplne v poriadku.
Odpovedať
Vsetky ste na obede? :-D
Odpovedať
Ja pracujem. Dnes som miesto obedu bola v skole. Kupim tu kravu z Ikea.
Odpovedať
janne super :-D Tak si sa predsa rozhodla ze ju vezmes ;-)
Odpovedať
No jasne. Dala som vypoved na poistku, lebo nevidim zmysel v tom aby som to dalej platila a zostatok mi vyplatia. Tak bude krava.
Odpovedať
Profilova fotka
jani kedy ideme nakupovat do ikea? :-D
Odpovedať
Bez mohli by sme skocit cez vikend :-D :-D :-D Moj muz sa chysta tusim na ryby a ja konecne nemam ucenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. aj ty sa chystáš kupovať kravu? :-D ale môže to vyzerať zaujímavo..
Odpovedať
Oriesok je to super. Baby keby ste nahodou vedeli o niekom, kdo predava strasie ML-ko, dajte vediet, lebo na Slovensku to je tusim nedostatkovy tovar.
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete náhodou niektorá, čo všetko potrebujeme vybaviť pred prestavbou podkrovia? vôbec sa do toho nevyznám.. a už sa potrebujeme čím skôr rozhýbať..
Odpovedať
Profilova fotka
jani mozme, uvidim, kolko budem mat roboty, ale inak v pohode.. ;-) zuzi ja nescem kravu, len rada chodim do ikea :-D asi nejake stavebne povolenie potrebujete nie? alebo aspon oznamit na mestsky urad..
Odpovedať
Článok sa načítava...
No oznamenie o prerabke na obecny, ci mestsky urad a tam podla rozsahu prestavby ti hadam povedia. O.K. Bez tak poobede by sme mohli. Ak nic do toho nepride.
Odpovedať
Baby nasli ste nejaky ten pobyt? Ja rozmyslam, ze to prelozim az na Valentina. Zatial hadam nieco najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
my si chceme zopakovat prahu, niekedy na predlzeny weekend.. :-)
Odpovedať
Janne, my ostaneme pri nasom klasickom osvedcekom v Tatrach..je tam super vodny svet. Uz teraz sa tesim x-)
Odpovedať
Sisa tak posli nazov hotela, pozrem to a mozno sa tam stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi aj mne posli, ktory hotel to je
Odpovedať
Zuzi a vy ked idete do Prahy, tak kde spite?
Odpovedať
Haloooooooo.......
Odpovedať
halo x-)
Odpovedať
Jani robis si sranden? Idem domov, lebo vsetci su fuc
Odpovedať
veru bezkaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka sa nam urazila? =-) a zasa tu nikto nie je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo niekde nikto? tsts
Odpovedať
Ahoj. Ja som. Muza mam v nemocnici. Zasa bol vcera hrat hokej. Tak cakam az mi zavola, ze co je s nim. Asi mu budu robit meniskus.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ty kokso, tito chlapi chodia sportovat, aby sa tam dochramali.. maco chodil hrat basket a vzdy odtial dosiel zbity, kolena ho boleli a pod..
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, no jasné hokej ]-( Otrsný šport a môj to hráva každú sobotu :-| . On bol tiež pár krát už v nemocke...naposledy mu šili tú peru, veď som spomínala. A poisťovňa nedala ani korunu ]-( , vraj to nieje funkčné a trvalé poškodenie orgánu....
Odpovedať
Profilova fotka
hehe vcera davali CSI neviem ktore a mali tam zavrazdeneho hokejistu :-D
Odpovedať
Bez zasa si morbidna? Este stale nevolal. Zacinam byt nervozna. Hadam si ho tam nenechaju. Boze a to som sa vcera nahanala, zby som mu stihla dat nebrusit korcule. Tento rok uz ma dohokejovane.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?