Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
keď najhoršie je to, že už som hádam všetko vyčerpala na vianoce.. keby mal narodky trošku neskor.. aspoň by sa mi podarili nenápadne z neho vymámiť nejaké iné inšpirácie, čo by som mu mohla dať..
Odpovedať
No ja mam opacny problem. Moj muz vecne nieco chce. Mal by mat narodeniny aspon 5 krat do roka, aby som to stihala kupovat. Ale to by som musela aspon raz tolko zarabat,
Odpovedať
Profilova fotka
Janne :-D :-D :-D Náročný manželík :-D :-N Ja mám tiež vždy problém, že čo mu kúpiť, ale našťastie to nemusím riešiť tak skoro po Vianocoach :-N Ale teraz zas stresujem, lebo ráno sa vybral na služobku do Slovinska, a neviem sa mu dovolať, je nedostupný a zas ma chytá panika, že sa mu niečo stalo..... :-( ja z toho jeho cestovania asi raz zošaliem.... :-|
Odpovedať
Neboj, len nema signal. No moj ma zasa narodky tesne pred vianocami, takze to je asi jedno.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, no chudák Tvoj manžel...toľko vecí chce a musí na ne čakať celý rok :-D :-D
Odpovedať
Tak mu treba :-D :-D :-D Ale nie. Ved ja mu vzdy kupim co chce. Aj ked nema narodky. A ked mu nekupim ja, kupi si on ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drzo predbieha Ježiška, čo ? :-D :-D Ten môj je ešte stále nedostupný :-| :-(
Odpovedať
ahojte babule. moj muzicek tiez bude mat toto leto 30. planujem prekvapko - zorganizovat nejaky vylet na predlzeny vikend. ale este uvidim ako to dopadne, casu dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kedze mam muza o par mesiacov mladsieho, pockam si, co mi da on na 30tku a potom ja nieco vymyslim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, Ty máš ale privilégiá :-D :-D To ja si ešte na 30-tku počkááám....Ale už som si vybrala darček k 40, lebo vraj na náš trh to príde až o cca 20 rokov :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary ty si iny planovac a prognostik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pri mojom chlapovi treba, on sa vždy tak trápi kým vymslí nejaký darček, takto má aspoň tých 17 rokov náskok a nemusí si hlavu lámať čo mi kúpiť....a už by mal začať na to šetriť, lebo inak bude neskoro :-D :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, dnes to tu blblo? fiha :-. som zavalena robotou, tak som sa zapla az teraz a mordujem do seba uctovnictvo ]-(
Odpovedať
Dobré ránko, oriešok, mám podobný problém ako ty. Manžel má 30 začiatkom februára a tiež netuším, čo vymyslím :-( . Ak by Ťa niečo osvietilo, daj prosím, vedieť, dík ;-) . Iwi, termín mám 8.7. :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej anita ja mam narodky 7.7. :-D
Odpovedať
Dobre ranko . Bez uZ teraz chapem preco si nemala svadbu 7.7.2007 :-D
Odpovedať
No, bez, možno si drobec, trochu pohne a bude tu 07.07. :-D a budete oslavovať spolu. :-D
Odpovedať
x-) To je pekny datum, aspon si ho kazdy lahsie zapamata..ja mam narodky 4.4. a len malo ludi zabudne.. Uf, tento vikend mame perny..2 plesy, aj v piatok, aj v sobotu :-N :-D
Odpovedať
jeeej sisa aj my ideme v sobotu na ples... ake budes mat saticky? lebo ja ziadne dlhe nemam tak ideme dnes nieco kupit, teda aspon dufame |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani svadbu sme nemali 7.7. lebo ma okaslala matrikarka a nenapisala nas na ten datum a ked som jej to pripomenula, tak uz mala plno jeej aj ja chcem ist na ples.. ja som od soboty slamenna vdova, muz ide do ameriky
Odpovedať
Profilova fotka
ja som aj rozmýšlala, že by som mu kúpila nejaký predĺžený výkend.. samozrejme by som išla s ním :-D neviete mi poradiť, kde je dobre.. niekde sa ísť zregenerovať.. na masáže, rôzne procedúry.. saunovať sa...
Odpovedať
Aj ja by som isla na vikend. Asi ked budem mat trochu cas, tak popozeram na nete.
Odpovedať
oriesok, zial neviem poradit, kde a kam ale my sme minuly rok pozerali na velku noc welness a je toho straaasne vela... lae pozerali sme to neskoro a bolo to vybookovane... ale zase ja by som sa chcela opytat ci nemate skusenosti trebars s popolnocnymi satami z Wien, lebo zial na SVK nezozeniem ziadne na mna dlhe (na ten ples), tak dnes chceme ist tam, ale ak by ste vedeli kam konkretne ist tak by mi to pomohlo...
Odpovedať
jeana..budem mat tie, co som mala na svadbe ako popolnocne..popozeram nejake foto a prihodim ;-) Oriesok..ja by som odporucala HU, napr. Miskolc - Tapolca..uuuplne super, tiez sa chystame x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, aj my ideme plesať v piatok :-) . Anitka, nech sa darí ;-) Jáááj, aj ja by som išla na nejaký welness :-)
Odpovedať
A este odporucam na welness V. Tatry..tam je tych hotelov vela..my ideme na taky predlzeny cez V. Noc x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nepočuli ste niektorá aj o kúpeloch v Rajeckých Tepliciach.. ako tam je? keď sme tam boli pozrieť kamarátov, čo tam bývajú tak sa nám tam celkom páčilo..
Odpovedať
ja som cca pred 2 rokmi o tom pocuvala len same dobre veci, ze je tam nejaka supr restika uprostred jazera alebo co a super sluzby...
Odpovedať
Profilova fotka
jeana inak bola si sa pozriet v tej novej pasazi medzi dunajskou a grosslingovou? tam maju velmi pekne saty a aj myslim siju.. ja by sm sla na takyto wellness pobyt do piestan ;-)
Odpovedať
to moze byt super ze ked aj siju cize by mi prisposobili na vysku ale stihli by to do zajtra vecera ??? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?