Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
chi chi , tiez som nepiekla od vianoc, babovka je take cajikove pecivko, co sa zje kedykolvek :-D
Odpovedať
hm, u nas nie :-D a uz prisiel? mojho stale nikde ! (ale som zvyknuta)
Odpovedať
Profilova fotka
uz ano :-p uz sa vyvaluje po veceri na gauci pred telkou :-D
Odpovedať
uz aj moj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) :-D 8-)
Odpovedať
ale este sa nevyvaluje, este len kostuje tie kuracie stehna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moj sa uz najedol, tak preto sa vyvaluje - ale je pri mne x-)
Odpovedať
tak pozdrav :-D ja zatial beham medzi dvoma pracovnami - od sitia kabata k internetu a spat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, sijes si nieco pekne? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jej objavili sa nam po nejakom case septembrovky :-D anita gratulujem k babatku mt sme boli pozriet nasu krpatu neterku, boli v rime na predlzeny weekend :-) krpatej sa strasne pacilo lietadlo a metro :-D
Odpovedať
no kabat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne ze kabat, ale ci je pekny :-D bez, kedy ste boli?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj zuzi nemozem v pondelok na stretko :-(
Odpovedať
najkrajsi ;-) bude cerveny hore uzky od pasa rozsireny a s obrovskymi gombikmi !
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak to si ma riadne sklamala, citala som aj v nasej teme :-p zuzi bol svagor s rodinkou, my nieee =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
zuzi - bez no co narobim, pokryvam zopar oblasti a prave jedna asociacia si zmyslela dat na vtedy 16. tlacovku a potom vraj veceru.. proste musim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale na veceru nemusis ist :-D
Odpovedať
Bez ďakujem za gratuláciu ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
antika a to sa vam "zadarilo" hned po svadbe nie?
Odpovedať
Takmer hneď po svadbe ;-) , zhruba mesiac a nejaký týždeň ;-) . Ani si nevieš predstaviť aká som bola prekvapená, že sa tak rýchlo a neočakávane zadarilo.
Odpovedať
zuzi - no musim. na tlacovke budu oficialne info, na veceri sa dozviem aj neoficialne.. a cim viac ich bude, tym dlhsie tam budem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník Vám prajem :-) Anitka ahoj x-) , tak vidím, že sa Vám darí dobre, super x-) . Kedy máš TP? ;-) Bez, čo si kúpila v Ikei v piatok? :-D
Odpovedať
ahojte dobre ranko :-D co nove okrem toho ze levik si vymysla vyhovorky? Anit, sme v rovnakej teme na konikovi :-D gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
iwi len protismykove podlozky a tie masove gulky do mrazaku ;-) jani ty prides v pondelok?
Odpovedať
ak je otazka na mna tak ANOOOO, zatial tam nic nemam :-D tak sa tesime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. dnes to tu nejako blbne.. baby potrebujem od vás radu.. manžel má dnes narodky, ale "našťastie" príde domov až 1.2. z práce a ja absolútne neviem, čo mu kúpiť.. voláko ma nič nenapadá.. a to má 30 to by sa patrilo asi niečo výnimočnejšie..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Anitka, som rada, že sa Tebe aj bábu darí ;-) Oriesok, ja som svojmu k 30-tke dala hodinky...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lenže ja na môjho nezavesím nič.. jediné, čo nosí je retiazka, ktorú som mu darovala na prvé výročie a sám bez toho, aby som mu niečo hovorila, tak sa rozhodol pre nosenie obrúčky.. čo som myslela, že hneď po svadbe ju dá dole.. a hodinky čo má, tak ich má pekne zabalené v šuflíku..
Odpovedať
Profilova fotka
Môj tiež nič nenosí, akurát tie "moje" :-D hodinky a obrúčku....takže možno hodinky od Teba by nosil :-N :-N Ale ak nie...Ty poznáš najlepšie, čo ho baví a čo by ho potešilo ;-) Ja v prípade núdze kupujem niečo na oblečenie...čo síce nie je originálne, ale tak čo už :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?