Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Bez už je fajn, najhoršie je vyliezť a zliezt z postele ale db sa to, už som si našla systém. To štvrtok by na už mali pustiť tak sa strašne teším domov
Odpovedať
Profilova fotka
marya: dik, tiez sme z neho uneseny, a zatial stoji tie spominane 4 mel.... je to dost, ale cosi nasetrime, cosi pojde na uver, tak verime, ze za 5-6 rokov bude :-D mal by stat pri Terchovej, dufam :-N ahoj scarlette, ako ide uzdravovanie? dufam, ze je vsetko ok ;-)
Odpovedať
Scarlette budem na teba mysliet ;-) Baby dnes sa citim velmi unavena. Som biela ako krieda. Aj sef sa zlakol :-N Uz nech je po tej skuske.
Odpovedať
Profilova fotka
a co ta caka janne?
Odpovedať
Profilova fotka
Scarlette, držím palčeky, prajem rýchle uzdravenie ;-) Janne, skúška z čoho ? A divíš sa, že si unavená ? Celé dni naháňaš kravy....pch....kto by nebol ? :-D :-D :-D
Odpovedať
Merketing menezment. Ono by to nebolo az take keby to bolo z kotlera, co je vseobecne uznavana kniha, ale nasi profaci trvaju na tom, ze sa musime ucit z ich knihy, ktoru na poslednu chvilu spisali a ktora nema ani hlavu ani patu. Proste 400 stran uplne o nicom. A vety v nej nedavaju ziadnu logiku.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, dobré vedieť, čo ma čaká :-D :-D :-D
Odpovedať
Ale len ak si vyberies specku marketing 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
super, taky podobny je manazment od Sedlaka ]-( 400 stran blaboty, som zvedava, ako mi to pojde do hlavy
Odpovedať
inak Siska preco si sa zaujimala o bytiky? Ze by ste sa prestahovali kvoli tomu ze sa chces s nami stretavat? :-D
Odpovedať
viac menej preto, lebo ceny sa uz aj v kosiciach pomaly zacinaju dotahovat na tie v BA :-S
Odpovedať
No ja som tiez bola minule prekvapena z tych cien. Ale este to nieje Blava. Na tu nema ani Praha, takze ak chces lacnejsie ako v BA, mozes ist kludne aj tam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Veru, to je pravda......baby, my žijjeme v takom luxusnom meste :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, preto sme kupili byt v samorine, na blavu sme nemali.. pred rokom, nehovoriac, co je tu teraz... :-p inak nezavidim mladym ludom, neviem, ako sa maju dostat k normalnemu bytu.. ked sme zacali pozerat byty, vtedy este v devinskej krasny uz prerobeny 4izbovy byt stal 1,9 a to sa nam zdalo vela!! to bolo asi pre 3rokmi :-N
Odpovedať
bez, u nas teraz ciastocne prerobeny 4 i byt nekupis pod 2,5 :-p :-(
Odpovedať
no ale Samorin je lepsi ako Devinska Bez :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: vy nechcete stavat?
Odpovedať
Pravdu povediac ja by som uz do Blavy nesla. Uplne mi vyhovuje, ze byvam v okoli.
Odpovedať
fifi, ano mame pozemok..len sa nam vyskytla celkom vyhodna kupa bytiku, tak teraz zvazujeme..aby sme dali do podnajmu a vlastne tym by sa splatil..
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasne :-D my to tak tiez budeme riesit, ked zacneme so stavbou... byt dame do podnajmu, nech na seba zaraba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi ked mate na to peniazky, tak urcite kupte.. nehnutelnost nikdy nestrati na hodnote.. jani preco myslis, ze devinska je horsia? v samorine je super, ozaj som si nemyslela, ze sa mi bude pacit dochadzanie, ale z race alebo podobne by som dochadzala rovnako ;-)
Odpovedať
V devinskej je vela narkomanov. Uz viac ako v Petrzalke. A ta cast starej Devinskej je vecne pod vodou, ked je Morava vyliata.
Odpovedať
slecinky, prave som sa vratila zo zaverecneho testu z ENGLISH a spralili sme ho na 100% ! :-D inak co sa tyka tych domov, tak sme to nakoniec zamietli, aj 2 deticky sa ked tak mozu pomestit do 1 izby a skor sa nam paci vizia rekreacneho domu pri BA, a chodit tam na vikendy, leto atd... a cena o mulu mensia ako normalny dom :-(
Odpovedať
malo tam byt NULU :-D
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, jedna nula neznamená nič :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj baby, veruže je ťažká situácia :-| . Byty išli neskutočne hore, u nás v rámci 1/2 roka dokonca o 100% ]-( . My sme byt kúpili v júni, teraz vravím, že za super peniaz a teraz by sme dostali raz tak viac, ak nie viac, keďže je komplet prerobený. Ale o domčeku my ani nesnívame, radšej :-D .
Odpovedať
No my sme to vyhrali. My sme byt dostali a po prerabke, ktora nas stala asi 200 000 ho mozeme pekne spenazit. Ale najprv si ho trochu chceme uzit.
Odpovedať
Profilova fotka
jean co ti slniecko skace po klavesnici? :-D maco dom chce, ale ja nieeeee... tolko roboty je okolo.. budem morbidna, ved jeden aj tak raz zdedime, tak naco stavat dalsi ;-)
Odpovedať
Si ale morbidna. Sa nehambis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?