Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ten bitunok mi este neodpisal. Uvidim. Hadam nepovedia viac ako 3 litre, lebo to potom by som musela vazne pouvazovat, ci to ozaj chcem. A jani oni je nezabili len kvoli podlozke. Ona isto isla po kuskoch do predaja.
Odpovedať
Profilova fotka
jani taketo problemy koli jednej krave :-D
Odpovedať
Bez ked ja toho mam malo, tak si nejake musim este privytvorit :-D Keby ste nahodou niektora isla do toho Polska, tak mi prosim pozrite, ci tam take maju a co to stoji. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, v Polsku je kopec krav, ale zas to Ti netreba chodit do Polska kvoli krave, napriklad na Liptove ich najdes dost :-D :-D
Odpovedať
No ja dievca z mesta sa v tom nevyznam. Ale budem musiet pohladat.
Odpovedať
Profilova fotka
no damy, nejako nam to tu upadaaaaa.. vsetky ste na MK? :-o
Odpovedať
Dobre ranko. Aj ja som si vsimla. Ale co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ako tvoja koze? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caves zuzi, ten koberec, co si kupila, je fakt peknucky jani, 29. mame stretko v samorine, prides? ;-)
Odpovedať
Bez istotne ze pridem. Ja to nejako nestiham sledovat. Ta teta z kravina mi este neodpisala, tak zatial neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) No Bez, asi všetky majú veľa roboty...ja vás tiež vôbec nestíham :-( , keď mám v robote chvíľu čas, tak sa snažím učiť do školy a závislačenie nič..... :-S :-D :-D :-D Ale však skúškové sa už blíži ku koncu :-N Potom aj ja budem s vami zháňať kravy :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mary ja som mala vcera tolko roboty, ze som nestihala ist na wc.. aj dnes to bude perne, tak rychlo vyuzivam cas, kym to zasa zacne ;-) jani takze je to o 19.30 v baste
Odpovedať
Profilova fotka
jej marya a ako skusky? to ucto v pohode??? ;-) bez: dik :-D
Odpovedať
Ahoj, pozerám že co tu píšete o kravach ale nechce sa mi to čítať spätne lebo vás pozerám len cez telefón, tie stretka vám tak trochu závidím ale zase nemusím chodiť do práce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, my asi pôjdeme, tak zistím kravu :-D Ináč, pekný dník x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, no to účto :-D :-D , predo mnou bolo asi 15 ľudí a len 1 spravil :-D :-D starý bol naštvaný, že tam kvôli nám "musí" trčať, tak nikomu nedal šancu a všetkých vyrazil......tak som to potom radšej vzdala, snáď na ďalší termín bude mať lepšiu náladu :-D :-D A Ty ako ? Práca z histórie dobre dopadla ? :-) Bez, ja teraz dokonca aj prácu odkladám na vedľajšiu koľaj kvôli škole a už tu mám toľko vecí na práci :-| Keby môj šéf vedel...... :-D :-D :-D
Odpovedať
Iwuska dakujem. Bez tak v Baste? Super, tam som uz asi rok nebola. A baby ide aj s potomkami?
Odpovedať
Profilova fotka
jani bez deti, len babska jazda scarlet ako sa dari? dufam, ze uz je to lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya: no parada ]-( somar, ked mal zlu naladu, to je jeho problem, drzim palceky... ja som mala v sobotu to pravo, dopadlo na A a pracu odovzdavam teraz v sobotu plus robim tiez skusku z ucta :-D tak som zvedava
Odpovedať
ja som sa dnes rozhodla, ze sa od roboty nepotrham..mam tlak 300.. :-p Co mate inak nove? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blahoželám Fifi :-) A na účto držím palce ;-) No, ten somár keď má zlú náladu, tak nikto nemá šancu....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. ja sa tu tiež nejako nemôže dostať.. tí ľudia mi jednoducho dávajú zabrať.. tiež to tu nejak zanedbávam..
Odpovedať
Profilova fotka
dik marya, sisi vitaj :-)
Odpovedať
blavacky co ste tu, zislo by sa mi male info..po kolko idu 4 i. byty v BA? ;-)
Odpovedať
siska sa mi zda ze si tu davno nebola... myslim ze tvoja otazka je zaujimava, ale je to velmi rozdielne v ktorej casti BA, ale ak novostavby a 4i okolo 100 m2 tak cca od 7ml hore.... :-S inak pochvalim sa ze sme si konecne vybrali domcek s pozemkom v Zahorskej Bystrici a rovno sme ho pri cenovej ponuke aj zamietli, tie ceny su O T R A S N E !!!!!
Odpovedať
Sisa ani sa nepytaj. Su to hrazne sumy. Okolo 4 melony. Zavisi ze kde.
Odpovedať
Profilova fotka
fuj baby, to je hrozna suma za byt, za 4 melony mame vybraty domcek - dom roka 2007 :-D www.canaba.cz - dom je landhaus :-p
Odpovedať
Lacnejsi je dom. Aj my sme sa rozhodli pre dom, ale asi tak za 5 ci 6 rokov. Skorej na to nebudu peniaze. Nechcem si brat niekolkomilionove uvery. A do konca zivota splacat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Waw Fifi, nádherný domček :-N A kde bude stáť ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?