Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Aj my sme mani vcera poradu. Ale nejako ma to obislo. Je mam vzdy vela prace pred poradou.Musim vytlacit milion instrukcii a inych blbosti. po nej mam volno.
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj vy tam máte také hnusné počasie.. u nás prší.. ja to tak neznášam.. a to som si nezobrala dáždnik..
Odpovedať
Profilova fotka
u nas zatial len kvapka, este neprsi, ale je hrozne skaredo.. :-| tiez nemusim taketo "o nicom" pocasie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu nie je nic moc pocko.. ale tolko roboty, ze je mi to dost jedno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez dnes nenudim, navyse poobede sa budem ucit na zajtrajsiu skusku a chcem ist kupit novy koberec do obyvacke, v Trend koberce maju vypredaje za slusne ceny :-D tak to dnes ani nevnimam :-D
Odpovedať
ahojte ja mam konecne od noveho roka pocit ze vsetky procesy funguju perfektne, takze nie je problem s pracou a je rychlo spravena, takze mam cas sondovat po MK a inych detskych a tehu strankach, tak sa len kolega vypytuje ci funguju dobre, lebo nam nesiel chvilu net :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A ja stále fungujem :-D . Neviem, prečo nás už nevypli, keď mali o pol deviatej =-) U nás prší a mne sa chce |-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas prsi, az teraz som si vsimla.. ale amme chladnicku v kancli, konecne nam ju doniesli a aj premiestnili nabytk, tak som rada :-) o 11 idem na obed :-D
Odpovedať
Baby idem aj ja obedovat. Bola som v trznici a vsade je tolko ludi. A ta doprava. Hodinu som stala na semafore. Fifi v Trende? Aj ja by som chcela novy koberec, tak mozno zbehnem pozret.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: hej v Trende do konca januara, vcera som si to vsimla, tak tam treba chytro ist, kym nevypredaju lepsie kusy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sa stale nevieme zhodnut, ci chceme koberce alebo nie.. kupila som aspon predlozky ku posteli a v obyvacke mame taky maly okruhly pod konferencnym stolikom.. my ideme dnes pozerat garnize, maco zahlasil, ze sa mu nepacia tie, co mame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: ja chcem tiez len nieco male pod stolik v obyvke, vsade mame plavajuce ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My tiež máme v obyvke len pod stolíkom, taký chlpatý :-D , kúpili sme ho v Poľsku oveľa lacnejšie ako u nás x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis iwi, taky nakupny vylet do polska by sa sikol.. len kedy :-N
Odpovedať
My mame tiez plavajuce. Len chodba a kupelka su kachlicky. V obyvke mame taky mali koberec len pod stolikom, ale na jednej navsteve som videla pod stolikom kozu z kravy a bolo to super. Tak teraz hladam nejaku umelu nahradu. alebo mozno aj zivu, uvidim ci najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
zivu kravu do obyvacky janne? :-D :-D :-D veru, do polska by som sla aj ja, len kedy :-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
My tiež plánujeme ísť niekedy po zime. My sme tam kúpili aj záclony, garniže, kúpelňovú poličku, čo v Baumaxe stála 14 490,- sk, tam sme ju kúpili za 7 000,- sk, presne takú istú x-) . Garniže tie kovové po 500,- Sk...no neporovnateľné ceny s našimi. Vianočný stromček za 600,- sk, ozdoby....No my sme boli spokojní :-) Fifi, zo ZA to nieje až tak ďaleko, či áno?
Odpovedať
Profilova fotka
iwi takze aj garnize v polsku? hmmmm
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) Pozerám, že dobrá diskusia :-) Janne, keď zoženieš tú živú kravu pod stôl, tak hoď foto :-D :-D My mame tiež všade plávajúcu podlahu, okrem kuchyne, WC a kupelky, tam máme dlažbu....A koberček len uprostred obývačky :-) No, ja sa idem ďalej učiť na skúšku......
Odpovedať
Profilova fotka
marya: drzim palce :-p iwus: nie je to daleko, len teraz v skuskovom fakt nie je kedy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, no bože. A aký výber. Nahovor maca do Poľska, u nás Vás vyjdú drahšie... Mary, nech sa Ti to do hlavy len tak leje ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi len mam taky isty problem ako zuzka, ze nie je kedy.. ale budeme musiet.. vy ste kde boli nakupovat?
Odpovedať
Profilova fotka
bez: inak sa mi paci tvoje nove moto :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dik :-D urobila som aj plagat do kancla, mame to na dverach, ked nas rozculi nejaky dolezity studentik alebo profak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vďaka :-) Aj tak som z toho účta krepá..... :-| Bez, s tým mottom svätá pravda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary nezavidim, ja som na ekonomiku uplne krepa
Odpovedať
caute ja mam zase zajtra danovnictvo a neviem vypocitat sankcny urok z omeskania neviem coho a mam to zevraj zajtra doniest :-D co sa tyka kobercov, my mame jeden(ktory sa sklada z 2) v obyvacke od sedacky po televizor taky pas a je veeeeelmi hunaty a sa na nom genialne spi hlavne v nedelu poobede :-D inak kupovany na SK, ale ked sa pozriem spatne na cenu, tak radsej z polska nie pravy a mohli byt 2 kociky :-D
Odpovedať
Si robite srandu z mojej kravy? Ale ked to zozeniem, tak vsetky zomrete od zavisti, ake to je pekne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to veru je pravda, v ZA je predajna nabytku (menovat nebudem), kde maju polsky tovar asi s 250 % prirazkou, skoro ma porazilo, ked som videla, ze za koberec 2x 2 metre chceli cca 9tisic ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, to by nás ani nenapadlo, robiť si srandu :-D :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?