Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No jeana ty to este mozes uhrat aj na tehotenstvo. To je vyhod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale baby, este nemozem byt tehu, ked este nemam byt z coho, len pred par dnami skoncila mrcha ;-) mary gratulujem ku skuskam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani a co sa ti "zadarilo"? :-o
Odpovedať
No bez nikdy nemozes vediet ;-)
Odpovedať
bez ktorej sa pytas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vlastne oboch :-) jean ze co si "pokaslala" na tej praci ;-)
Odpovedať
no herecka stiahla z cz stranky a brala som podporu na projekt aj z ministrstva vystavby a nenapadlo ma zmenit dedinu a nechala som tam nejaku cesku... nedaleko dialnice praha-plzen :-S co je uplne zle... som tam mala dat nejaku Hornu dolnu.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a neda sa praca este stiahnut z obehu?
Odpovedať
hmmm tazko co mu napisem mail ze sorry poslala som ti zly file??? to by bolo blbe...
Odpovedať
Profilova fotka
preco? normalka, ze to nebola final verzia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vďaka baby.... Jani, tak mu ju pošli ešte raz, že pre istotu posielaš ešte aj vylepšenú verziu...tým nič nepokazíš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary presne :-D ze bohuzial si prilozila zly subor a ze posielas tu spravnu verziu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak tak Bez, ja si vždy niečo "múdre" vymyslím a ono to aj vychádza :-D :-D
Odpovedať
Ja som si prave doniesla knihu k diplomovke. Tak pomaly zacnem. Aj ked mam este rok casu.
Odpovedať
inak na vase odporucania som to prerobila, dohodila este 1 obrazok aby bola viditelna zmena a poslala nanovo dufam ze to prejde... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved aj ja som mala take plany.. a nakoniec klasika, vsetko na poslednu chvilu :-p
Odpovedať
Jasne ze to prejde. On to isto este necital. Tak len vymaze ten povodny a precita novy. Neboj.
Odpovedať
Idem domov. Teda nie domov, ale prec z prace. Stacilo na dnes.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani super :-) Dobre si ti zakamuflovala :-D Mňa zas strašne naštvala jedna profesorka, raz povie tak, raz tak, človek sa potom nevie z toho vysomáriť....tak neschopná ženská ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
marya: gratulujem, tiez som doposial urobila vsetko :-D hura :-D ja mam v sobotu to pravo,ale nie je to az take zle ako som cakala, som zvedava, ako to nakoniec dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ja uz budem musiet zacat zarezavat na statnice... je toho strasne vela :-p
Odpovedať
Dobre ranko studentky aj nestudentky. Dnes som tu prva? Dnes toho v praci vela neurobim, ako to tak vidim, lebo sa mi vobec nechce. Taka som znicena z tohoto tyzdna.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, už som tu aj ja, len som Vás nechcela budiť :-D . Ja tiež veľa neurobím, pretože o pol deviatej nám vypnú sieť, niečo idú prerábať :-| , tak ani sem nenazriem ]-( . A okrem toho, nič sa mi nechce!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, ja bohuzial zasa musim makat, ale aspon kafcu si vypijem v klude :-) iwi super, aspon sa mozes na nieco vyhovorit, ze preco nepracujes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No len si neviem ani predstaviť, čo idem do 15.15 robiť :-p . Fakt nemám čo :-N . Ja pijem čajík :-) Čo plánujete na víkend?
Odpovedať
Ja sa nemusim vyhovarat, dnes tu ani sefstvo nemam :-D Trochu pojdem asi do Polusu na kafe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No komu že je lepšie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tsts ja tu ani sefstvo nemam a aj tak musim makat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko.. ja ako tak dnes pozerám, tak tiež nemám moc roboty.. zatiaľ.. alebo ešte všetci ľudia spia, tak neotravujú :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam dnes nejaku robotu,ako som predpokladala vcera, na porade som predsa len obdrzala nejake tie povinnosti ]-( koniec lenoseniu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?