Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
marya ani ja nemam ziaden ples v plane, nie ze by som nechcela ak by sa dalo idem, ale manzel nechce
Odpovedať
inak baby dakujem :-) a bez o mirke moc neviem ale fici na MK, len ja tam nemam moc cas vysedavat a vsetko citat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mary ani my nikam na ples nejdeme ;-) scarlet jasnacka.. tak daj potom vediet, co tidoki povedal a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bon joure baby, uspesne sme opat na Slovensku, verim, ze "kecneme" v tyzdni, teraz ma caka velke vybalovanie a pranie ]-( ale nohy mame cele :-D
Odpovedať
fifi ste boli vo francuzku?
Odpovedať
Profilova fotka
fifif sak porozpravaj ako bolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný vecer vsetkym, konecne som doprala a spratala vianocnu vyzdobu ]-( :-D :-D baby, mali sme sa neskutocne x-) bola to naozaj krasna lyzovacka, hory nadherne, sluzby perfektne..... to sa ani neda porovnat so sluzbami tu na SK.... tam si zakaznika naozaj vazia a robia pre neho cokolvek.... byvali sme v studiovom dome s vlastnou spalnou, kuchynkou, obyvackou a kupelnou - skoro ako doma :-D na prizemi sme mali restauraciu, kde sme chodili na skvele vecere a hned oproti pekaren a potraviny - mnam :-p lyzovali sme takmer cely tyzden od rana do popoludnia, pokial sa teda dalo ;-) zazili sme aj dazd, snezenie a poriadnu fujavicu, ale podstatna cast pocasia bola krasna a slnecna :-) pokusim sa vam poslat nejake foto mailom, aby ste videli, ake krasne hory sa tam tycili 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, vitajte v novom pracovnom tyzdni :-D zuzi, dik za fotky, normalne vam zavidim, aj ked sa nelyzujem, vyzera to tam super ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. Tak ja som oddnes uz oficialne snazilka :-D
Odpovedať
janne tak zelam nech su vase spolocne chvile plodne :-D :-D inak krasne ranko..
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj ty? ;-) som zvedava, ako sa nam zadari :-)
Odpovedať
Bez to bude super. Dufam, ze budeme rodit v ten isty den :-D Jani dakujem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak vam vsetkym drzim palce..dosnazilkovania x-)
Odpovedať
no slecinky aky ste mali vikend? co mate nove? ktore uz ste po aktivnom vikende tehotne ? :-D :-D ved piseme a nespime ! :-D :-D
Odpovedať
No ja som este stale znicena z toho plesu, ale stalo to za to. Skvele som si zatancovala.
Odpovedať
janne, ake saty si nakoniec zohnala? Inspiruj ma.. ;-)
Odpovedať
No mala som moje svadobne popolnocne, lebo som uz nic narychlo nezohnala. Ale aspon som ich vyvetrala :-D
Odpovedať
janne ty si bola na plese v opere ??? Ty si riadna heeerecka =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee uz fungujeme :-D
Odpovedať
ahojteee jani a na akom plese si to bola? my pojdeme mozno predsa len na vychodniarsky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my nepojdeme nikam, moj manzel ma z tancovania osypky ]-( esteze ma nesklamal na vlastnej svadbe :-D :-D
Odpovedať
fungujeme. No nebola som v opere, pochopitelne. Bola som na prvom reprezentacnom zahorackom plese.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej a mozeme zavislacit.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre rano zavislacky, kde ste vsetky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, konečne x-) . Ja sa hlásim, som tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Iwi, uz som sa zlakla, ze ste sa vsetky kdesi vyparili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kdežeeeee :-D . Už zarezávaš v práci po toľkej paráde? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru zarezavam.... ale to je v pohode, len ma cakaju este dve skusky a jedna narocna praca ]-( a neviem, kedy sa dostanemm do kniznice :-( :-( ach...
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko zuzi co sa stazujes, ty si aspon bola na dovci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to :-D ale ak by ste nahodou niekde mali nejaky material k priemyselnej revolucii a jej ekonomickych a socialnych nasledkov, budem vam nekonecne vdacna, ak mi poslete :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?