Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi jasneeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
No ani ja nemam rada zabijacky. Zuzi idem len tu po Blave. Asi Avion a tak, lebo v centre uz podla mna nic nezostalo. Zasa mame pokazene auto, tak len tam kam pride MHD :-N
Odpovedať
Janne, a co take ides vymetat..nejake obchodiky so satami? ;-)
Odpovedať
No saty. Nieco na zajtrajsi ples. Ani neviem co, ale snad nieco najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som dnes chcela ist na chvilu pobehat po meste, ale v tomto pocasi neviem, ci sa mi bude chciet :-p a co jani hladas? mam teraz nove saty, su velice pekne, take menave modrozelene
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, jééj, Ty ideš zajtra plesať? x-) Ináč, krásne piatkové ránko ;-)
Odpovedať
Krasne rano. Asi pohladam nejake satky. Aj ked ja neviem co sa nosi na ples, lebo som zatial na ziadnom nebola.
Odpovedať
Bez pridaj foto insiparciu, ak sa da.
Odpovedať
Profilova fotka
jani nemaaam :-S
Odpovedať
No tak nic ;-)
Odpovedať
Bez a kde si kupila? Kam sa oplati ist?
Odpovedať
Profilova fotka
jani tie som kupila tu v bazari uplne nove... :-N zalezi, ake by si chcela, nieco honosnejsie najdes tu v meste na grosslingovej v tej novej pasazi su dva dobre obchody, inak take jednoduchsie hocikde..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aha v bazari? To uz dnes asi nestiham, ale pozrem. Vdaka za typ.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, väčšinou sa chodí v róbach, no aj podľa toho o aký ples ide ;-) . Už som tiež videla hocičo na plese :-D
Odpovedať
No ja som raz videla Sindlerovu v rifliach a mikine. Ale to bola "len" recepcia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved nebud zaka krepa ako sindlerka ;-)
Odpovedať
bez: :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak to by ma ani nenapadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez... tak teda v nedeľu idem cez PD, tak ti nejakú jaterničku nechám tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej u maminky.. ta mi zamrazi :-D baby ja mam tento tyzden strasnu krizu, v kuse sa mi chce spat, mam asi spavu nemoc.. este ze dnes uz mam po pracovnej dobe :-N
Odpovedať
caute baby. jednym ockom vas sledujem =-) zuzi aj mne sa chce furt spat uz asi tyzden. neviem, aka unava ma caka na jar, ked teraz som taka skapata. co planujete na vikend? mna muz zajtra opusti - ide sa lyzovat, vecer sa mi dufam vrati :-D v nedelu pojdeme pozerat veci do bytu, po navstevach.. a odzdobime stromcek a byt.
Odpovedať
ahojte.. ja mam spavu nemoc uz veeelmi dlho :-D a plany na vikend? jediny volny vikend pocas skuskoveho a to pridu svokrovci so svagrovcami na navstevu aj s malym synovcom... takze dnes varim a peciem a zajtra od 9 uz su tu :-N fuha sa mi nechce uz teraz.... :-(
Odpovedať
no jani ty asi preto, ze si musis teraz predspat, co sa potom rok nevyspis ;-) aka bola vcera vecera?
Odpovedať
Jeanka ti nezavidim. Ale ta unava za par mesiacov zmizne, neboj :-D
Odpovedať
Jeanka a este nieco. Ja som asi nezaregistrovala, ci si pridala foto fazulky, alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ty si to este uzi, lebo potom sa nevysipis.. aj ked, mozno budes jedna z tych stastnych maminiek, co maju spave deticky :-D ja som tu uz niekde tie plany pisala, este do toho prislo na nedelu "pozvanie" do kovacovej pozriet kamosovho bracha, co sa tam lieci zo strasneho urazu, ale zistila som, ze asi nebudem moct ist, lebo musim dokoncit konecne tu dekanovu publikaciu a zostavit zbornik.. preco ma weekend len 2 dni, 8-(
Odpovedať
Ja som vzdy tvrdila, ze to ma byt opacne. Vikend cez tyzden a tyzden cez vikend. ale to by mi v parlamente nepreslo. Ved kdo by potom zarabal peniaze na ciganov a politikov? A hlavne kedy?
Odpovedať
vcera bola vecera uzasna... este vo dvojici romanticky pokial si to mozeme dovolit :-D ano, teraz si to predspavam :-D Janne inak uz to nie je fazulka ako som uz pisala uz je to riadne babätko ;-) a fotecka este nie je pridana ... :-( zelam vam vsetkzm odchadzajucim krasny vikend
Odpovedať
Tak teda foto riadneho babatka ;-) Idem na tie nakupy. Pekny vikend. A nech trva aspon tyzden.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Konecne som sa sem dostala, uz davno som tu nemala taku "nahanacku" :-D :-D Jeana, veru, Ty si pekne predspavaj, uz to mas zratane :-N :-D Mne sa tiez chce vela spat, ale vzdy rano...vecer by som zasa rada buntosila :-) Waw, vy tu vsetky "plesate", je tu este niekto okrem mna, kto nema tento rok ples na plane alebo som uplne out ? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?