Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mary :-D ale inak mam aj ja kopec roboty, len dnes mi fakt nie je dobre, nemozem rozmyslat..
Odpovedať
Profilova fotka
Bez chapem, aj mna myslenie boli :-D :-D :-D Bez, a nie si uz nahodou tehotna ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary kdeze, cervena je od vcera moja farba :-N
Odpovedať
ahojte babule :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, tak ako sa ti dari?
Odpovedať
bez no bola som dnes s doktormi a tak idem zajtra na krvicku a potom s vysledkami o par dni na ARO tak uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
este stale sa nerozhodli ci idu rezat alebo nie? ako s tym druhym nalezom? teda ak chces o tom tu hovorit :-N
Odpovedať
bez no na operaciu isto idem ale najprv to spravia laparoskopicky len ak by tam nasli nieco dalsie alebo by to neslo takto spravit tak budu rezat
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha Scarlette, držím palčeky, nech všetko dopadne čo najlepšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak dobre, ze ta nebudu brutal rezat, veriiiimeee ;-) nevies, ako sa ma mirka?
Odpovedať
Ahoj Jani. Dnes som na teba myslela, ze si sa tu dlho neobjavila. Ja uz som konecne v BA.
Odpovedať
Jani, uvidis, vsetko bude v pohode..ked som tym ja presla, tak ty prejdes lavou zadnou x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jej sisa ani som ta nespoznala. Jaka eroticka foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Sis, paradna fotka :-N Janne, ako bolo na vyjazde ?
Odpovedať
To len na skusku x-) baby, co dnes varite? ;-)
Odpovedať
Konecne som v kancli. Uz mi z toho volantu trochu sibalo. Sisa dnes bude to co som varila vcera. Take bravcove ne smotane s hribikmi a k tomu ryza.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja dnes varim chlieb so slaninou :-D :-D
Odpovedať
sisa uz je naspat :-D Marya dobre jedlo. Ja to budem robit asi zajtra. V sobotu by sme mali ist na nejaky ples, ci co, tak sa hadam pred tym nebudeme prejedat, no nie?
Odpovedať
Jde se domu. Vidas zajtra. Caute.
Odpovedať
ahojte zienky. sisula preco len na skusku taka skvela fotka? :-o u nas je na veceru taky detsky obed :-) paradajkova so struhanym syrom a zemlovka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na aky ples idete Janne ? Jasne, slaninu odporucam, zdrave a nizkokaloricke jedlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som nevidela fotku =-) my sme dnes boli v ikea na veceri, co sa budem namahat :-D
Odpovedať
bre ranko..este vsetci spite? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi ale kdeze, gamesim traviana ;-)
Odpovedať
tak to sme dve..ale ja na striedacku sem tam nakuknem aj sem ;-) Ake mas plany na vikend? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeemine zasa mame tolko pozvanok.. tiez sa nevedia ludia dohodnut a vsetko zorganizuju v jeden den.. :-p suseda nas zavolala do pandorfu, poobede by mala prist navsteva a este k tomu nas pozval kamarat na oslavu menin.. :-N tak babo rad.. aj ked.. rano pojdeme do pandorfu, okolo 14.00 pride navsteva a vecer mozeme ist na party.. (a celu nedelu sa budeme rekreovat)
Odpovedať
Bez pekne nadupany vikend. Ja idem dnes na nakupy, tak sa budem dufam cez vikend vytesovat.
Odpovedať
Profilova fotka
babule sa máte.. ja idem tento výkend makať.. pekne na zabíjačku ]-( dúfam, že svokrovci s tým chovaním už prestanú..... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani a kam ides? ma volala kamoska na dnes na nakupy do viedne, ale nemozem si zobrat dovolenku.. oriesok ale take mnamkove jaternicky by som si veru dala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
donesiem ti? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?