Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
levik no dufam ze sa rozhodne uz o niecom tak cakam na zajtra... no a v snazilkovani potom drzim palceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet a chodis do roboty alebo si PN? no dufam, ze bude vsetko ok, nech sa mozeme stretavat vsetky na MK ;-) ja sa este stale trapim nad diplomovkou, tak mi treba, ked som to cez sviatky flakala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, ďakujem krásne za info ;-) . Hneď si dnes uvarím brokolicovú polievku a na stole mám nakrájaný pomaranč :-p x-) . Ináč nemáte nejaký osvedčený recept na brokolicovú polievku? Takú krémovú, mňam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne ranko baby :-) Iwi, ako sa vari v novej kuchyni ? :-D :-D Bez, dnes uz je diplomovka hotova ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak este nejake upravy a moze ist diplomka na viazanie.. ale priznam sa, ze nie som s nou moc spokojna.. ale tak mi treba, keby som sa neflakala, mohlo to byt lepsie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, výýýborne :-D Bez, neboj, určite to bude dobre ;-) . Ja som si istá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi dik, ale myslim, ze toto je objektivne konstatovanie :-p
Odpovedať
bez chodim riadne do prace, kvoli nachladeniu na PN nejdem... a lekara mam nakoniec vo stvrtok, teraz mi rano volala ze tam nieco maju ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky. Vidím, že sa snažíte a o chvíľu budú po svete behať ďalšie malé deťúrence. Veru, aj my by sme už chceli, ale ešte čakáme hlavne kôli práci. Ozaj, viete mi poradiť, koľko asi by sme mali počkať po vysadení antikoncepcie, než sa začneme pokúšať o bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. tak dnes sa už aj ja ozývam po predĺženom výkende.. :-) babenky viete mi povedať presný názov tých tabletiek tej kyseliny listovej? alebo takto ste si to kupovali aj v lekárni, že ste si pýtali kyselinu listovú?
Odpovedať
Profilova fotka
mata.. myslím, že to závisí aj od toho, aká tabletky si brala.. ale teraz už väčšinou neobsahujú toľko hormónov.. takže môžeš začať so snažílkovaním aj hneď po vysadení..
Odpovedať
mati niektori lekari radia pockat tak 3 periody, niektorim zase staci ked ked doberies posledne potom odkrvacas a moyes hned
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mati, vraj keď sa začne hneď po vysadení so snažilkovaním, je najväčšia pravdepodobnosť otehotnenia :-) . Ale ja osobne by som asi počkala, neviem :-| . Oriesok, kamoška si pýtala v lekárni kyselinu listovú v tabl., takže myslím, že to je samotný názov a vraj stoja len 89,- Sk. Bez, to je môj šiesty zmysel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tiež počkáme, lebo som aj také počula, že sa musia tie látky úplne vyplaviť von z tela. Ale aj tak, tento rok sa chceme len posnažiť, tak aby prišlo na svet až budúci rok.Ale už sa veľmi teším, neviem sa dočkať takého malého anjelika. Ozaj baby, aj som zabudla. Pred Vianocami sme dostali konečne DVD zo svadby, lebo náš kameraman, má toho veľa a nestíhal. No ale stojí to fakt za to. Krajšie DVD si ani neviem predstaviť, urobil to úžasne a dokonca nám to zostrihal až na 5 hodín a pritom to vôbec nie je nuda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a koľko pred začatím snažíkovania by sa to asi malo začať užívať?
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že taký mesiac, ale práve dnes som čítala na nete, že je potrebný denný prísun min. 200mlg kyseliny listovej, takže určite s tým nič nepokazíš :-) ...ja dnes uvarím tú brokolicu a zajtra som si na obed dala špenát, takže ja zatiaľ takto sa snažím :-) . Mati, no super, to musí byť úžasné pozerať 5 hodín, my máme len 3 hodiny, alebo v pohode by som dokázala pri tom sedieť aj 12 hodín :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak diplomovka je odnesena na zviazanie, uz len zajtra odovzdat.. mne doki povedala tiez tie tri mesiace pockat, ale ze nic sa nestane, ked sa podari hned.. tu kyselinu bol celkom problem kupit, lebo mali len taku, co je na predpis az v dalsej som kupila od Jamieson 100 tabletiek za 170,- alebo tak nejak..
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Bez, Ty si sikovnica velka, to je super :-N Teraz Ti asi odpadol balvan z chrbtice :-D :-D Vy ste to všetky s tým snažilkovaním zobrali nejak vážne :-D :-D Normálne sa tu cítim ako v klube mladých mamičiek :-N Snáď aj mamičky čoskoro budeme x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary dik, ale kolko nervov ma to stalo :-p vazne veru vazne, sak mam uz pomaly 30 a to som si kedysi dala zavazok, ze do 30tky musim stihnut aspon prve dieta.. tsts
Odpovedať
Profilova fotka
bez a kedy budeš oslavovať 30. narodky?
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok buduci rok
Odpovedať
fiiiha bez, no nevyzeras.... ;-) ale ja som si prave uvedomila ze moj manzel ma pozajtra narodeniny a ako to zvlastne znie ze o 4 roky bude mat 40 :-( ale viacmenej si z toho robime srandu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jean tak dik, ze nevyzeram.. to vies vecne mlada medzi tolkymi studentami ;-) tvojmu manzovi by som teda tolko rokov netipovala :-o
Odpovedať
bez - gratulujem k diplomke! odfajknute! super! :-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
eli diiiiik :-D kedy si na nas najdete cas? haaa? aspon by ste dotiahli aj vasich do samorina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, tak to by som teda nepovedala ani ja, že má už toľko :-) . Vyzerá dobre ;-) Ináč, práve som dostala nenormálne veľa receptov na všetko možné, mäsko, cestoviny, šaláty, nátierky....ak by ste chceli, pošlite mi do IP mailík ;-) Ináč, krásne ránko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi jasne posli... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Poslané ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi dik, vyzera to dobre, len tie kila, co potom dobrom nabehnu :-D
Odpovedať
Ved to, tie kila, dnes 7 den drzim 90 dnovku, tak viete ake chutky mi robite? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?