Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My sme teda tiež kačku ešte nemali :-) A na aku temu mas tu diplomovku Bez ? Jani, to si potom môžte spraviť aj toho holuba :-D :-D
Odpovedať
zuzi aj mna zaujima kacka. to mas celu? ja som minule ulovila kacacie prsia. a tie boli mnamkove :-p s celou ale neviem co by som robila
Odpovedať
Profilova fotka
to su kacacie stehna.. kacka je podla mna dobra "len tak" upecena, uz som ju bola pozriet, este chvilu to potrva, este zapiect kozu do chrumkava.. my sme doteraz kacku tiez nejak nemavali, len ked ju maju v hypernove za dobru cenu tak si kupime... janka poslem, poslem (ak nieco ostane) mary no strukturalne fondy.. tak tam idem nabuchat cely referencny ramec :-p jani cela sa pecie najlahsie.. len posolis, das do truby, potom otocis, aby bola opecena z oboch stran a je to.. :-)
Odpovedať
hej prsia som tak robila - najskor na panvici osmazit narychlo a prudko a potom do rury pri nizkej teplote, len nasolene, nakorenene, no bolo to take mnam, ako keby s tym bolo roboty na cely den, nechapala som ;-) takze rovnakym systemom aj celu alebo hocijaku inu cast :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani presne tak.. ;-) nevies prosim ta doporucit nejaky synonymicky slovnik na webe?
Odpovedať
zuzi neviem, zatial som nepouzila.. ake slovo sa ti opakuje? alebo je ich viac?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja pouzivam slex.sk len sem tam ti neda ziadne synonymum len ho vysvetli alebo niektore slovicka tam vobec nie su.. tak tu sibrinkujem slovnikom cudzich slov a pod.. clovek nechape, kto pise tie ministerske podklady, vobec tomu nerozumiem, tolko cudzich slov alebo asi co prevzali z anglictiny lebo to nevedeli prelozit.. :-p
Odpovedať
jaj ministerske preklady, to poznam. a nielen ministerske, tie zo sukromnych firiem su tiez niekedy dost zabavne. na citanie. na pracu - no nezavidim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeeje jani nova fotka v pase :-D nuz potim sa nad tym, zajtra musim obvolat nejake knihviazacstva, kde a za aky kratky cas mi tu diplomku zviazu :-N
Odpovedať
hej nova, chcela som ze zmenim na MK a ono je to to iste, tak je nova aj tu :-D veru cim rychlejsie zviazu, tym viac casu na pisanie
Odpovedať
cauteeeeeeeeeeeeeeeeeee, pekny pas :-D bez, ja viem ze viazu knihy na klariskej v mestskej kniznici.... ak ti to trosicka pomoze :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani presne :-D a do ktorej temy na MK chodis? no nejake som si stiahla zo zlatych stranok, na vysokej je jedno, na dostojevskeho, takze sna d niekde to bude v pohode.. diplomku musim odovzdat do 9.1... jani na tej klariskej im to myslim dlho trvalo, lebo som si tam chcela dat zviazat diplomku este na PG jaj a este ta kacka bola fantasticka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak dakujem cize ste nam nic nenechali vsak? ale nevadi uz sme sa napapali a mali sme tatarak z lososa :-D
Odpovedať
jeana dik ;-) zuzi som si sama zalozila :-D ze snazime sa: po lete 2008 zaciname. uz mame 10 stran :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani promin, vlastnemu muzovi som nechela odtrhnut od ust :-D ja lososa moc nemusim, strasne mi smrdi :-p janka teda tak, sukromnicis ;-)
Odpovedať
levik tak to vam ide, urcite rychlejsie nez tieto nase Septembrovky :-D :-D :-D sa musime viac snazit.... a ja zvlast nech dobehnem trojtisicove manzelky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak tak.. niektore su uz 4000 ;-) no baby, doslo k najhorsiemu.. idem cvicit :-D
Odpovedať
jeana, ked my mame na snazenie este 8-9 mesiacov :-D ten tatarak ste robili doma? ako? =-) zuzi - co ides cvicit? :-) ja sa chystam zajtra. skvosovat :-D
Odpovedať
ja som si to ani nevsimla ze uz 4 tisic =-) ty kokso :-D levik, ten tatarak robili nasi znami a velmi jednoducho ze len kus lososa udeneho nozom alebo vidlickou nasekali troska olivoveho oleja a veeeeeela kopru.... je to tzv tatarak takze ziadna cibulka atd... ale je to genialis, naozaj :-D
Odpovedať
juj vyskusam. mnam mnam a potom vianocnom prejedani, to bude parada, no mnam odkial mali lososa? nejaky overeny obchod?
Odpovedať
oni su z TN takze tam maju nieco oblubene,tak neviem ale vzdy nas zasobia nejakym takymto receptikom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to len doma na rotopede, inak sa nedonutim :-N nooo udeneho lososa by som mozno zvladla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Levik - pekná zmena v pase ;-) . Vy ste opäť vyvárali? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ved nas poznas, stale by sme len varili ;-) ludia v robote nam nekuria, len temperuju, tak som zvedava, dokedy tu dnes vydrzim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bez ahoj ;-) , veď áno x-) . Veď sme ešte mladomanželky :-D My sme mali včera takú zimu, dnes je to už lepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi mne ujco vratnik povedal, ze kurit budu az od nedele.. takze zajtra si beriem este druhy sveter a pancuchace :-p
Odpovedať
Bre ranko..hlasim sa 1. den po dovolenke v praci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silvi, vsetko dobre v novom roku :-D
Odpovedať
Vsetko dobre v novom roku. Aj ja som prvy den v robote :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani s usmevom do prace :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?