Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No Scarlette ako? A manzel ako zvladol vianocne upratovanie?
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Ale ste dnes skupe na slovo. Nudim sa tu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, ahoj x-) Pracuješ? Ja som prišla pozrieť do práce na pár hodín :-D
Odpovedať
Aj ja tu budem len par hodin. Nemam do coho pichnut a len tak tu sediet sa mi nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak :-D A aký bol ježiško? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf baby, dnes je tu blazinec.... janne, ja zvycajne skupa na slovo nie som, robim v call centre :-D :-D ale vsetci sa tu dnes zblaznili..... ahoj Iwi 8-)
Odpovedať
Jezisko bol stedry :-) Ved som aj dostatocne posluchala. Najviac ma potesil darcek od brata ;-) Daroval nam skrinku do kupelne a moje najoblubenejsie postelne obliecky. Uz dlho som ich chcela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha :-p u nas bolo tiez kadeco, aj kopu ponoziek :-D dostali sme korenicky a sadu nozov do kuchyne, vahu na vazenie telesnej hmotnosti ]-( vybavu na lyzovacku - teda ciapky rukavice a sale, svetre - ja v ruzovom, manzel v modrom, kozmetiku, parfum, knizky, ja som dostala spodne pradlo a korzetik s podvazkami :-p a co najviac potesilo mojho draheho tak GPS do avetka :-D
Odpovedať
GPS by potesilo aj mna. Ale po tom, co nam zasa prestalo startovat vcera auto, tak si ziadne GPS nezasluzi. Uz strajkujem schvalne, lebo ho chceme vymenit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a za ake? :-) co pekne si este dostala okrem skrinky a postelnej bielizne? :-D
Odpovedať
Za velke :-D Aby sme mali kde vozit deti ;-) Teraz mame maleho golfika. Tak podostavala som kopec sprostosti. Hlavne milion vonaviek, ktore na seba nikdy nedam 8-( Ale aj ine skvele veci. Vsak ten moj stepper a posilovacia lavicka, to su vlastne vianocne darceky. A cizmicky a oblecenie a tak. A ty? Aj nieco co sa ti maximalne nepacilo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nuz, ja osobne som dostala 2 knizky, spodne pradlo, korzetik, parfum Lancome - ten som chcela :-p , sveter,2 sale, ciapku a rukavice, kopu ponoziek, sadu nozov a solnicky do kuchyne, spolocne sme dostali vahu, GPS, fotoramiky a vcera sme si kupili lyze :-D a pacilo sa mi vsetko, teda vsetko sa nam zide :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz aj ja konecne zavislacim :-D jezisko doniesol kooopec veci, ved som aj dostatocne posluchala.. tesne pred vianocami nam aj jezisko pripomenul, ze nic nie je "zadara", tak prislo rozhodnutie zo sudu o odsudeni mojho macka :-p tak vianoce boli take horko sladke
Odpovedať
odsudeny??? ale odvolavate sa, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
eli nie nema to zmysel, prisiel trestny rozkaz, mozeme podat odpor.. kym vytycia pojednavanie, tak mu ta lehota pomaly aj uplynie.. odsudeny 1 rok podmienka {namiesto 6mesiacov odnatia slobody} a 18 mesiacov zakaz cinnosti
Odpovedať
grrrc... je mi to tak luto - chudak peto a chudak ty. :-( ja sa v treste vobec nevyznam, no nechapem, ze to z takej voloviny moze vzist. =-) este by ma zaujimalo, co na to saska alebo vas pravnik. a co je zakaz cinnosti?
Odpovedať
Bez tak to je mi luto. Ale hlavne, ze ho budes mat doma a nie v base.
Odpovedať
Profilova fotka
eli nas prodekan trestnak mi povedal, ze ked mal 17dni PN, tak ze to sa mu zda primerany trest.. zakaz cinnosti viezt akekolvek motorove vozidlo... po uplynuti polovice trestu moze poziadat o skratenie
Odpovedať
bez, tak teda, hlavy hore, obaja! a ide sa dalej! ako bolo vcera na chalupe?
Odpovedať
Profilova fotka
vcera bolo super, ved posleme fotky.. inak dnes mirko sluzi omsu za tomiho ;-)
Odpovedať
super! a na fotos sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo vsetky uz silvestrujete? ;-)
Odpovedať
haloo ja nesilvestrujem este :-) sedim u svokrovcov v kuchyni a kukam, co som zmeskala na MS ;-) o chvilu cestujeme spat do BA no mne jezisko priniesol kraaasny nahrdelnik s nausnicami, pradielko, hrncek a cajik a este kopec drobnosti a furu penazi :-D oplati sa veru posluchat :-D zuzi bez no to nie je nic moc, ze odsudeny, ale horsie veci sa stavaju, hlavne ze sme zdravi a spolu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani.. tak teda ty si riadne posluchala.. ja sa akurat snazim donutit samu seba pisat diplomovku.. som lemra lenivaaaaaa :-p
Odpovedať
dufam ze si pokrocila ;-) ja uz zavislacim doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale hej... len to ide strasne pomaly.. ta obdivujem, ze dokazes pisat "len tak"... ;-)
Odpovedať
len tak? myslis v praci? tam nepisem len tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne, ale pisat musis ;-) co dobre pripravujes na vecer?
Odpovedať
pripravujem chlebicky :-) ale vecer sa chystame do mesta. muz je prave s kamaratom v centre, hladaju nejaky podnik. no som vazne zvedava, ako to dopadne a ty ako budes silvestrovat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?