Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani zaclona je ok, len dufam, ze sa moc nezrazi pri prani :-N
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeee :-D je tu niekto alebo vsetci pecu a vesaju zaclony? :-D :-D
Odpovedať
ja som tu mam par minut kym sa dovari obed :-D a ty co robis? ;-)
Odpovedať
asi sme sa troska minuli :-D ja som dnes upiekla kavove stvorce, orechove kolaciky, a kokosovy grilaz.. este sa idu robit citronove tycinky a uz hadam stacilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja som dnes od rana piekla, ale uz stacilo..musim to dobre schovat, lebo keby sa do toho drahy pustil, tak by do Vianoc nic neostalo :-D :-D
Odpovedať
si dnes produktivna ;-) ja idem teraz porozdavat rodine kolace lebo sa mi nepomestia do chladnicky :-D a na obed som robila kacacie prsia, :-p a :-p a chystam sa upratovat.. ale mozno az zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ake cukrarky :-p my sme na vikend u nasich, mamina dnes doniesla lodnu zakuskov od cukrarky - od tej istej, co nam piekla na svadbu :-D mnam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Rodina moye bzt spokojna ;-) Ja uz dnes upratovat nejdem, bordel sa sam neulozi, takze pocka do zajtra :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ehm, zajtra sa budu robit poriadky aj u nas v byte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sme dnes konecne dobalili darceky a teraz sa v hostovskej nemozeme ani pohnut.. vecer ideme do divadla, tak sa pomaly aj idem chystat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bezaz: prijemnu zabavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, a co pekneho si idete pozriet ? :-) Prijemnu zabavu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak opera bola super, puccini bohema :-D dokonca aj maco to prezil bez zjavnej ujmy na zdravi ;-)
Odpovedať
dobre ranko, je tu niekto ci vsetkz este spinkate?
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet ako ze spinkame? makam jak dabel, za chvilu odchadzame prec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mile septembrovky, zelam krasne Vianoce v kruhu blizkych a hlavne mooooore darcekov :-D :-D :-D
Odpovedať
dakujem, takisto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeeeee x-) tak tych darcekov bolo kopu :-p asi sme naozaj posluchali... dufam, ze aj vy ostatne prezivate krasne vianoce x-)
Odpovedať
dobre ranko kocky, ake bolo sviatkovanie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj scarlette, sviatkovanie ako na Vianoce :-D kopu jedla, dobrej zabavy a rodiny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha nikde nikto? :-.
Odpovedať
ahojte. zjavne vsetky septembrovky sviatkujete - beza je dnes na lazoch daleko od civilizacie... takze ma ospravedlnenku :-)
Odpovedať
ja sa tiez ospravedlnujem ale mam kopec roboty :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha :-. ja som tiez v praci, je tu blazinec veru... ]-( ale chvilu som si na zavislacenie nasla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo kocky??? zas nikto??? dnes tu zavislakujem poslednykrat v tomto roku, pokeca niekto? :-N
Odpovedať
ahoj, ja som tu , prave som prisla do prace :-)
Odpovedať
Ahoj. Ja ja som tu dnes. Celkom sa budem v praci nudit, lebo som tu uplne sama :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to tisko zavidim Janne, ze sa budes nudit... my od vcera mame blazinec, ze ludia este neoddychuju.... ach jaj 8-( scarlette: uz sa citis lepsie? ;-)
Odpovedať
fifi co konkretne myslis? ja sa citim skoro stale fajn
Odpovedať
Profilova fotka
no si mala nejaky zdravotny problem... :-N ci ti je dobre ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?