Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa k zavislakovaniu :-D dnes som to zabalila o 12tej, super, polovica z nas isla domov skor :-p takze uz mi ostavaju na sto percent krasne vyhliadky na vianoce, dnes ideme s manzelikom na punc a na darceky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tu ešte 23 minút, potom sa ide domov, huráááááá :-D .... Ale dnes tu vládne taká super nálada, už vianočná, všetci sú milí, vinšujú x-) a tiež tu je len 1/4 firmy :-N
Odpovedať
baby dakujem za zelania co ste posielali mailom.. aj vam krasne a pokojne sviatky (bez zbytocnych kil a stresu ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
baby : aj ja vam dakujem :-D potesili tie mailove pohladnice ;-)
Odpovedať
pripajam sa k dakujucim.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kolko peknych versikov a priani... ;-) inak aj u vas tak mrzne? tu v ZA je neskutocna zima, vsetko je zamrznute bez snehu 8-(
Odpovedať
zuzi: v bratislave mrzne.. ale len tak tesne pod nulou je len u mna v rure je 180 stupnov :-D v pondelok ma cosi nasnezit, videla som v predpovedi. ta snad hej. ale nie zas vela. lebo my v utorok cestujeme na oravu. zuzi zakyvam ti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak aspon trochu snehu, nech su vianoce :-D biele :-D zajtra otvaraju lyzovacku vo Vratnej, tam nejaky sneh bude, ale asi len umely.... pojdeme pozriet. V utorok ti kyvam, ak pojdete cez Terchovu :-D
Odpovedať
mozno veru pojdeme, ak bude cosi pod strecnom..
Odpovedať
Profilova fotka
ok, to mozno bude... kedze bude volno a vsetci sa budu presuvat hore-dole :-D
Odpovedať
Nikto sa nechysta cez sviatky do V. Tatier? :-D
Odpovedať
do terchovej sa chysta brat so zenou, v marci, dostal na narodeniny darcek - hodinu na nejakom rypadle, tak nas volaju, nech ideme s nimi.. ale to je este daleko, vobec neviem co bude s casom a peniazmi vtedy.. kde tam rodicia byvaju ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sisi: my na silvestra na Martinky :-D najskor na lyze,potom..... :-D :-p :-D :-D
Odpovedať
siska,my teda nie, na silvestra sme v bratislave fifi - martinky - to ako martinske hole? :-o
Odpovedať
Baby prajem V8m vsetkym krasne sviatky a nech manzelikovia posluchaju. Dakujem za pohladnice a zaroven sa ospravedlnujem, ze som tiez nieco neposlala, ale vazne sa ponahlam. Caute.
Odpovedať
Profilova fotka
jeane nemam tvoj mail.. tortu hned poslem ;-) robila som obed a kopirujem si telefonny zoznam do noveho telefooonuuu :-D vsetkym pracujucim zelam pekny zvysok pracovnej doby a ostatnym, ktore nezavislacia aj z domu kraaaasne sviatky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janne: aj tebe pekne a vesele sviatky.... hlavne vela stastia, ktore ludom na Titanicu chybalo ;-) ;-) Levik: ano Martinske hole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, ja to dnes pomaly balim...tiez dakujem za priania :-) a keby sme sa do Vianoc "nevideli", vsetkym vam prajem krasne pohodove prvomanzelske Vianoce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya: aj tebe a manzelikovi x-) a veeeeeeeeeeeela darcekov ;-) zasluzime si ich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak a hlavne malo nervov so svokrovcami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: take stresy a nervy nemam, moji svokrovci su Nr. One :-D zatial pohodicka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka Fifi :-) No ja tiez nemam nervy so svokrovcami :-N , ale zajtra ma svokra narodky, tak ideme gratulovat....ale ona je v pohode, takze sa to da vydrzat :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ďakujem za prianie :-D a tým čo už odišli prajem krásne vianoce.. a tiež šťastný nový rok.. nakoľko celé sviatky nebuem na nete..
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok: aj tebe, ja sa tu isto mihnem :-D
Odpovedať
aj moji svokrovci su uuuplne v pohode, napriek tomu, po 5 dnoch sa asi budem tesit domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik: tiez stravime vianoce so svokrovcami... teda stedry den, k nasim ideme az v utorok
Odpovedať
my sme na tom uplne rovnako ako fifi. A este hned na Pištu :-D ideme domov do BA a ideme si uzivat nas stromcek a vianocnu vyzdobu ktoru som este nenainstalovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: my na Pistu :-D :-D ideme este k rodine pochodit - vsade skusime kolaciky :-p potom dva dni robim a potom hor sa na hory - na Martinske na lyzovacku a na Silvestrovsku zabavu :-D a potom 4teho do Alp zas na lyzovacku, tak si uzijeme jeden druheho az az :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo uz vsetky sviatkujete? konecne som usila zaclonu a balime este posledne darceky.. maca to normalne bavi :-)
Odpovedať
haloo, my sme pozerali s muzom fotky zo svadobnej cesty na telke ;-) a idem kuknut dalsie kamosky na dalsie predvianocne stretnutie ale budem sem nakukat cez vikend zuzi aka je zaclona? uz ste aj zavesili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?