Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa musíš tváriť, že si ešte stále tam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
háčik je v tom, že my sme vlastne pobočka a sme tu 2.. ja a kolega.. a keď to tu zavrieme a náhodou príde nejaký zákazník a bude volať na šéfstvo, tak bude prúser.. ale tak hádam to nejako s kolegom poriešime..
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, Ty máš večierok alebo manžel? Aj môj má dnes firemný hokej koncoročný, ale o šiestej máme domovú schôdzu a manžel rozhodol, že tam pôjdeme obaja, tak sa bude aspoň ponáhľať :-D . Mary, Ty to tak pozitívne berieš všetko :-N ...môj šéf je dnes v pohode, taká pohodička, akurát som nahodila majetok za november, zúčtovanie za december a je to x-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme tu tiež len dvaja dnes, ale vo Francúzsku vidím, že ich je na skype pripojených kopec :-| A najhoršie je, že nás aj šéf kontroluje, zavolá akože niečo chce, ale pritom kontroluje, či sme tu, a to navyše teraz pred Vianocami....
Odpovedať
iwuska, my pracujeme v jednej firme :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, pchpch ]-( Silvi jáááááj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, no väčšinou sa mi darí myslieť pozitívne, ale niektorí blbci ma vedia rozhodiť.... :-D :-D Sis, tak to máte fajn :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, baby mne napadlo, preco ti moji francuzi su vsetci este v plnom nasadeni...oni totiz maju 24.12. pracovny den a teda preco by mali dnes skor pustat domov ??????? :-p :-| Ale som dopadla :-D :-D
Odpovedať
Marya, aj madari maju 24 bezny pracovny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tssssss, este ze sme slovenky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, my obchodujeme dosť s francúzmi aj je to hotová katastrofa...ešteže som nie priamo nasadená :-D ...vraj si robia čo chcú...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja sa neviem vynadívať na našu novú stránku strecha x-) ...perfektná...aj fórum :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No presne Iwi....si myslia, že Slováci sú tupci a že kvôli Francúzom budú skákať jak oni pískajú...a všetko chcú hneď a zadarmo....no a tá mentalita, len robota a nič iné.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mame nakupene posledne chybajuce drobnosti, balici papier a darcekove tasky :-D oblieka som macikove vianocne obliecky..
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, teraz mas tych macov v posteli viacero :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary veru, na vankusi su dvaja, na perine traja a jeden velky vedla :-D inak doniesla mi tajomnicka dobry recept na datlovu tortu, ma niekto zaujem?
Odpovedať
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, si prosim datlovu tortu.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja Bez prosim prosim x-) A veľký nežiarli ? :-D :-D
Odpovedať
babule vy co ste v praci, zelam vam nech vas co najskor pustia, ved to je strasne, drzat zienky pred vianocami v praci ]-( ja som zohnala dvd pre muza, a prave mu peciem predsa len opitych frantiskanov, tak som zvedava, ci zje svoje obligatne 2-3 kusky alebo sa do nich ozaj pusti, ked si ich tak pytal
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme Levik :-) mam ten isty nazor, su to hnupi............... ]-( ]-( ale co uz, vsak ich najblizsie budem pocut az na buduci rok 8-) 8-) :-D Ake DVD mas pre muzika ? ;-)
Odpovedať
No konecne som sa vratila od pani lekarky. A bola som aj papat. My dnes mozeme odist o jednej, ale kedze mam dost prace, tak to pretiahnem
Odpovedať
Ja uz len hodinku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to si asi jediná, ktorá doborovoľne dnes ostáva dlhšie v robote ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. samozrejme môžeš poslať aj mne :-D rada zbieram nové recepty..
Odpovedať
Profilova fotka
babenky to všetky máte skrátenú pracovnú dobu dnes? to tu asi budem do večera sama.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok neboj, asi sa ma nebudes, moj sef si neodpusti kontrolu....este povedal, ze bude volat...takze asi tu budem aj ja musiet trcat.... :-p :-p
Odpovedať
oriesok, ani ja ju nemam skratenu..stale pracujem len do pol 3 ;-)
Odpovedať
Nie az tak dobrovolne. Ja to proste musim porobit.
Odpovedať
ahojte kocky, som predchvilkou vstala z postele a hned som si vas zapla ;-) som asi zavisla :-D
Odpovedať
marya, pisala som na predchadzajucej strane, vcera ma trklo ze by ho mohlo potesit dvd s klipmi depeche mode. no a v druhom obchode som aj zohnala, tak tesiiim, teraz mam 2 prekvapenia a o 2 darcekoch vie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?