Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mary nemam tvojho maila, hod do IP ;-) veru iwi, zavidim, ze to uz mate skoro vsetko.. dvere aj my budeme objednavat az po novom roku, nevieme sa dohodnut, ci viac skla alebo menej :-)
Odpovedať
no nechce sa mi to vsetko citat, tak len takto. Skolenie bolo fajn, len unavne. Bez kde su stanky? A budu tam aj zajtra?
Odpovedať
vidim, ze vy tu mastite bruska sladkostami..Poznate Marlenku, ak chcete original recept, mozem poslat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marlenka je mnam, sisi hod mi do mailu :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani pred kulturakom.. ale baby na MK pisali, ze su tam len cinske handry.. :-p som sa tesila, ze si dam aj v samorine punca 8-(
Odpovedať
Jaj tak to tam ani nepojdem. Sisa daj, ja zboznujem Marlenku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, mas IP :-) Dakujem vopred :-)
Odpovedať
Mate to mat..dajte vediet, ako sa vydaril ;-)
Odpovedať
Jeeej, ja sa musim pochvalit..medzi sviatkami mame celofiremne platene volno 3 dni x-) Usetrim dovolenku ;-) :-D
Odpovedať
Tak to mate super. Ja mam jeden den dovolenky, inac som tu a pracujem.
Odpovedať
Profilova fotka
mary mas postu ;-) silvi aj mne posli, dobry recept nie je zly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
DAkujem Bez :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bez ďakujem, za recept.. určite ho vyskúšam.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sis.. aj mne môžeš poslať ten recept..
Odpovedať
aj ja vam poslem recept na makarony plnene cucoriedkami.... :-D :-D vypytam ho od svokra, lebo ten mi uz 3 roky slubujem ze to spravi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, nechaj sa prekvapiť, sama neviem :-D , čo bude v noci :-N Jááj baby, zdráždite tými dobrotami :-) Silvi, Ty máš ale výhody x-)
Odpovedať
aspon nieco..moja sefka je moja svokra.. :-p ale psst.. :-x
Odpovedať
sisa to mas drsne .... :-D :-D
Odpovedať
:-N Keby aspon dake vyhody :-p
Odpovedať
Dnes je to hrozne..pretazene siete jedna radost.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No mna prave sprdol sef :-p ze preco som neurobila nieco, o com som ani nevedela, ze mam urobit...nic mi nepovie a potom ma sprdne, ze to nie je urobene !!! No ale kaslem na to, vsak su Vianoce a nejaky sef mi nebude kazit naladu :-D :-D , prinajhorsom ma vyhodia :-D :-D a mozno by som si nasla nejaku lepsiu robotu, takze vlastne je to fajn :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tiež teraz poriadne nasr..... akurát nám oboznámili s tým, že dnes nebudeme pracovať v žiadnom skrátenom režíme.. že si tu odsedíme pekne do 16.30.. nie sú normálny.. keby aspoň robota bola..
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, to su hnupi !!! ]-( TO je fakt sila.....ja chcem dnes zdrhnúť skôr, ale keď vidím, že všetci sú tu a ani sa nechystajú preč tak neviem..... :-|
Odpovedať
Oriesok, tak ujdi! :-D Ja som dnes slamena vdova.. :-( :-)
Odpovedať
sisula, ta ModraStrecha je super prekvapco -> prave od vcera mame zavaznu dohodu o kupe pozemku, takze uz viem, kde sa budem v r 2008 realizovat... :-N
Odpovedať
eleni..tak to nie si sama x-) Ja som tam uz supla album s fotkami na inšpiraciu :-D Gratulujem..tak to budeme stavat spolu ;-)
Odpovedať
Toto som si nemohla odpustit, aj ked mimo temy: :-D :-D :-D Kapor je v mrazáku, kaša sa varí všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky pojedli deti. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sis, a kde mas manzela ?
Odpovedať
Dnes mame firemny vecierok, ktoreho sa ja odmietam zucastnit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by aj chcela zdrhnúť, ale oni nás zvyknú sem - tam aj kontrolovať..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?