Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My nemáme ani halu ani prechod :-( , kde by bol vhodný stôl, tak to chceme riešiť stolom pod oknom. Proste bude uchytený na stene a druhý strana na jednej nožičke. Na spôsob barového pultu x-) . Dúfam, že som to vysvetlila dobre :-D . Alebo neviete mi dať nejaký iný návrh, prípadne, nevideli ste nejaké riešenie v malej kuchyni? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, nasa kuchyna je tiez riadny "krpec", aby sme tam mali nejaky priestor, tak budeme riesit po novom roku novy stol a stolicky popod okno - obdlznik, nie kocku, ako mame teraz... na barovy pult nie je miesto :-D to vam celkom zavidim.....
Odpovedať
Profilova fotka
iwi v malej kuchyni najlepsie barovy pult alebo sklopny stol.. my sme mali teraz taku malu vianocnu party, kupili sme si s kolegami pizzu a hodku obedovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to bude len stôl na spôsob barového, takže nemáš čo závidieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano take nieco Iwi, ale nebudu pri nom barove stolicky, ale asi normalne ;-) a bude popod okno, takze sa budeme divat pri dobrom jedle na okoloiducich :-D
Odpovedať
Bez super party ;-) Mna caka teraz riadna telesna. Nejde nam vytah a musim na tretie poschodie vynosit paletu nejakych sladkosti. Tak sa tesim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D ja chodim kazde rano na tretie peso (aj z obeda, podatelne a pod), lebo studentici sa vyvazaju vythom, tak by som musela minimalne 20minut cakat na vytah..
Odpovedať
Profilova fotka
baby my byvame na 2. poschodi bytovka bez vytahu :-D (mame len 5 poschodi...) a v robote robim tiez v kancli na poschodi, tak sa tych schodov nezbavim :-D
Odpovedať
Aj ja chodim po schodoch, len ked musim brat este tie kartony, tak je to tazsie.
Odpovedať
Profilova fotka
no ked idem ovesana nakupom, aj druhe sa zda vysoko... ]-( ]-(
Odpovedať
jejda no mne sa zda dost dovliect nakup z auta do bytu. kym otvorim ten milion dveri s plnymi rukami. aj preto snivam o dome, tam si urcite urobim dvere priamo z garaze do chodby a do komory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Jani :-D sme na tom podobne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani chudatko... ved ked ti to pomoze, nejake sladkosti odloz pre mna :-D
Odpovedať
No uz to mam za sebou. Ale dnes na stepper iste nevyskocim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, presne tak, ani u nás nebudú barové stoličky :-) . My tiež bývame na druhom a tiež sme bez výťahu :-D . Horšie to bude s kočíkom :-| , to bude len tréning :-D . Baby, mňa si porazí...práve mi volal manžel, že kuchynská linka presahuje asi dva cm ;-( . Ja už nevládzem, prečo nemôže ísť všetko hladko? Nikdy viac nechcem nič prerábať ]-( . Ale verím manželovým kvalitám a som si istá, že niečo vymyslí :-D
Odpovedať
iwi, so zariadovanim bytu ide malokedy nieco lahko :-( je blbe, ze to mate prave v tyzdni pred vianocami, ale nech vam ich to nepokazi
Odpovedať
Profilova fotka
fiha 2cm sice nie je vela, ale uz je to vidiet :-| 8-( a to vam robili na mieru Iwus? ja by som ziadala o zlavu z ceny,ked nie su schopni dodat to nacas a navyse v zlom rozmere ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, veď o to ide, že je pár dní pred Vianoce a všetko sa serká ;-( . Ja na Vianoce absolútne ani neteším :-( . Fifi, kuchyňa je na čas, vstavaná mešká ]-( . No uvidím ako to dopadne. Možno len manžel zveličuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to nám tá kuchyňa meškala :-) Iwi, neboj, manželík sa s tým popasuje :-) Tiež som volala s tým mojím, vraj tiež čosi nepasuje, ale povedal, že to nie je veľký problém, že to doladí aj sám..tak mu verím.... :-) A neboj, Vianoce budú fajn, hlavne že budete spolu a spravíte si vianočnú pohodu, ostatné nie je až také dôležité ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
našťastie mi pred týmito vianocami nemáme žiadne prerábačky.. ale tuším nás to čaká všetko budúci rok.. ale už sa aj tak na to teším..
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, už máš doma manželíka ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, tak vsadíme na tých našich chlapov x-) . Už som nesmierne zvedavá na to x-) . Ja sa už teším do mesta, dáme si s kamoškou punč, naladíme sa...potrebujem sa vyventilovať :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Super Iwi, len sa pekne vyšanti s kamoškou ;-) A večer Ťa bude čakať nová kuchynka, no nie je to super ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
áno :-D trdlo ma prekvapil a miesto dnes už prišiel v nedeľu.. tak som sa vytešovala :-D len ešte darček nemáme preňho kúpený.. ale to sa porieši počas pracovnej doby :-D keby to tak šéfovci čítali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok no paráda :-N O darček sa neboj, ponožky to istia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, keby som to ja tak mohla riešiť :-D Mary, je to super. Dúfam, že bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby, same nove kuchyne, uz ani neviem, ktorej je ktora :-D ale trvala by som aj tak na svojom: co su to za robotnici, ked nevedia poriadne spravit svoju pracu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete poradit nejaky dobry darcek pre kamarata? ponozky mu uz kupila druha kamoska :-D
Odpovedať
no iwi a si predstav, ze my sme sa stahovali 3 tyzdne pred svadbou a potom priebezne zariadovali.. tiez nic moc. ale z radosti nam to neubralo. tak sa nadychni a tes sa na to, ake to bude super, az to bude ;-) bez - tak mu kup trenky :-D
Odpovedať
Baby ja som dnes dostala dalsie darceky z prace. Nejaky karton sladkosti a bundu Milka. Budem chodiaca reklama :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?