Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, nevadí, už mám nejaké...vďaka baby ;-) ... No a Vy dnes ešte spinkáte alebo ...? :-D Vstávame, vstávame :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, téma September 2009 :-D =-) je na scéne...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Iwi, ja uz nespim :-D veru videla som september 2009, nuz aktraktivny mesiac je to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, dobré ránko ;-) . Ako si dopadla včera s pesničkami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz... snazila som sa ich zmensit, ale aj manzel mi povedal, ze to bude stale velky subor... dokazala som to stlacit na 50 mega :-S takze by to liezlo pol dna a mala by som pausal v tahu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dobre rano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez aj Tebe :-D Čo s takým huromorom hneď z rána? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale uz len 3 dni idem do roboty a mam volno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, ja tiez :-D ale ja som tu aj v piatok aj dva dni medzi sviatkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ja v piatok peciem.. sice neviem na co, ked ideme na vianoce prec, ale aspon tie nestastne vanilkove rozky chcem upiect..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež pracujem do konca týždňa...baby, možno by ste mi vedeli poradiť skôr ako si to naštudujem v zákonníku práce...niečo sa mi marí, no nie som si istá, že zo zákona mám nárok na jeden deň plateného voľna pri sťahovaní, počuli ste niečo o tom :-) . Ak áno bolo by to skvelééééééé x-)
Odpovedať
Profilova fotka
este sa chcem pochvalit, taketo obliecky mame na vianoce http://www.quelle.sk/sk/extern/index.... iwi musim sa pozriet do zakonnika, ale nemyslim si.. ak si dobre pamatam bolo to len v pripade stahovania nariadeneho zamestnavatelom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bre ranko. Ja som tu dnes posledny krat. Vlastne este v piatok pridem. Zajtra odchaadzam na konferenciu na Tale. Tak zasa oddych. Bez ziadne obliecky som tam nevidela :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, tak ak na niečo prídeš, dáš mi vedieť? x-) Pozriem sa pre istotu aj no našej kolektívnej zmluvy... Ja som sa dostala na domovskú stránku :-D , teda nie priamo na obliečky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved vidim.. tak nic.. su to take cervene flanelove obliecky s ladovymi medvedmi :-N janka zavidim, zasa tatry ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm ani ja ziadne obliecky nevidim :-(
Odpovedať
Idem pohladat tie obliecky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, brrrr ľadové medvede v takej zime :-N ... No v kolektívnej som zatiaľ nič nenašla a ja som si už voľno plánovala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi: zo zakona to asi nie je (to voľno), a ak nie je v kolektivnej zmluve, tak asi nie je ziadne.... my mame v kolektivnej zmluve kopu veci, ale to zalezi uz fakt asi od podniku,ako sa spisala
Odpovedať
Bez ja som ich nenasla :-( A to som pozrela asi vsetky.
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, práve tu bol kolega a on vraví, že on ako manažér nemá nárok na voľno, ale ja by som mala mať. Tak idem hneď na personálne a zistím si to tam :-) , tam to bude najistejšie x-) .
Odpovedať
Ja som nemala narok na ziadne volno. Som rada, ze aspon na svadbu som mala jeden den plateneho. Ale pravda je ze ani neviem ako nasa kolektivka vyzera.
Odpovedať
Profilova fotka
hm vidis, tak to tam niekde predsa len mate Iwi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dajte si do vyhladavaca na stranke MU351667 to je objednavacie cislo, najde vam to podla toho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Bez, krásne obliečky :-) Ja skúšam zohnať ešte nejaký pekný vianočný obrus, stoličky síce ešte nemáme, ale na stôl by sa niečo pekné hodilo.... Iwi - tak čo si zistila ? :-) Ozaj, dnes nám konečne prišli robiť tú kuchyňu :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
marya vidis, nadej zomiera poslednaaaaa :-D budete mat kuchynu, super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, aj u nás sa montuje x-) x-) x-) Mne krásny obrus kúpila mamina ale do obyvky. Bielo - oranžový vianočný x-) . V kuchyni zatiaľ stôl nebude, snáď čoskoro :-) No viete čo baby, je nárok na voľno, ale neplatené ]-( . No ďakujem pekne, neprosím :-D Janne, Ty si mala nárok na platené voľno na svadbu? =-) Ja nie :-( ....no ako vidím, všade je to iné :-)
Odpovedať
Vsade je to ine. Mne obrus usila mamina. Aj na stol aj na stolik aj pod stromcek. Vsetko z rovnakej latky. Spod je taky zeleny so zlatymi hviezdickami a na to je taky mensi stvorcovy obrus zo zlatej organzy, ktora je cela posiata hviezdickami.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, ja som nemala nárok na voľno ani na svadbu....akurát môj šéf sa pekne zachoval a dal mi deň dovolenky navyše :-) A s tým neplateným voľnom viem že je veľa vybavovačiek ohľadne poisťovne, že to treba osobitne nahlasovať a vypĺňať tlačivá, teda aspoň u nás to tak je.... :-p My máme v kuchyni taký starý stôl, čo máme od našich kým nekúpime nový....aj tak jedávame v obývačke pri malom stolíku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež nemala nárok na voľno na svadbu.. myslím že tiež iba neplatené voľno.. bez tie obliečky sú krásne..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?