Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som najradšej bábo mala niekedy na jar, to sa mi zdá také najoptimálnejšie na kotúľanie sa s maxi bruškom :-N Fifi - s manželíkom si večer pekne užite :-) a možno sa vám "pritrafí" aj rodičovstvo :-D :-D
Odpovedať
sisula: :-D
Odpovedať
fifi: mozno sa ozaj pritrafi. na vyske som mala 2 najlepsie kamosky, sme si vtedy tipovali, ze ktora bude mat prva babo, samozrejme ze tipovali mna. a ta, ktoru sme najmenej, ma uz takmer 3-rocneho chlapca, a ta druha ma termin o tyzden.. a ja? najskor o rok a pol no ked uz by som mala planovat, viac ako "nacasovanie" sviatkov by som si chcela nacasovat tehotenstvo, chcela by som mat v zime este male a na jar uz velke brusko a rodit zaciatkom leta, ale zas az tak mi na tom nezalezi :-D a este by som chcela, aby nebolo dieta skorpion, to su, podla tych co poznam, komplikovane povahy.. aj ked, keby bolo, potom by mi to urcite nevadilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf baby, rodicovstvo este nie, i ked branit sa nebudeme :-D tiez to mam dobre vymyslene, narodky v marci, meniny v auguste :-D moj manzelik ma meniny v novembri, narodky dnes a o tyzden vianoce... a cely rok nist ]-( ale drzim palce vsetkych mamickovo-chtivym, nech vam to vyjde :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Moji rodičia to tiež dobre vymysleli, narodky vo februaári, meniny v septembri :-) Najhoršie sú na tom Evy narodené na Vianoce :-p
Odpovedať
no nahodou, ja by som mojej tete Eve asi nedavala na meniny nic, kebyze nie je Eva, lenze kedze je, a na Vianoce sa vzdy stretneme, tak cosi dostane :-D
Odpovedať
aj moja babka je Eva. Ale nastastie narodky ma v maji. Aspon tolko.
Odpovedať
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... Nasla som tu moju divnu farbu. Je to ta napravo dole v tom obrazku. Tak take budu ozdoby a zlate.
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne.. divna farba ;-)
Odpovedať
znalci vina by urcite nasli vino, ktore ma takuto farbu :-)
Odpovedať
podla mna to bude Cabernet Sauvignon, neskory zber, '69 rocnik :-D :-D
Odpovedať
jeana - presne ! ale vo vinnej pivnici. cize trocha v pritmi :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja dnes nestíham ani dýchať 8-( . Ja som tiež ukážkový príklad :-D , všetko oslavujem v decembri....celý rok nič :-( ... No a na vínko ste sa presunuli? :-) :-D
Odpovedať
No ja neviem, ktore vino to je ale pekne sa leskne pri svetle vianocnych sviecok x-) x-) Uz to na mna ide.... ach tie Vianoce. A tie vianocne pesnicky v radiu.....
Odpovedať
Profilova fotka
janne: mam v MPkach milion vianocnych piesni (tusim od nejakeho roku 1950), tak si ma vies predstavit :-D :-D milujem vianocny cas ;-) a ta farba je ozaj divna, ale moze to vyzerat super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja saidem asi hanbit a rovno skocim do obchodu nakupit este rychlo nejake dekoracie ;-)
Odpovedať
Aj to je super. Je to trochu svetlejsie ako na tej foto. Ved potom odfotim strom (ak bude pekny) a prilepim ho sem.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, nieeee, aspoň sa nebudem hanbiť sama :-D . Ja ešte ani neviem, kde ideme večerať, keďže v byte nieje všetko dokončené :-( . Taký týždeň na vyše a bolo by to super, pekne všetko by sa stihlo :-| . Ale čo, nemôžeme mať všetko naraz, no nie? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby nehanbite sa, tiez som to stihla cez vikend :-D konecne nie je skola, semester za nami, tak som sa realizovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ale ta vyhliadka na krasny zariadeny byt.. asi by mi to vobec nevadilo, ze do vianoc to nestiham.. ;-) zuzi tak mne ostava iba piatok, ked uz mame volno.. este dobalit darceky, nakupit mnamky a vianoce mozu dojst.. jaj este musim dosit zaclonu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tá škola Ti ale poriadne rýchlo zbehla, čoo? Či sa mi to iba zdá? :-D
Odpovedať
fifi, tak nejake pesnicky hod cez email..prosim x-) x-) x-)
Odpovedať
Fifi aj mne by si mohla nieco hodit. Dnes budem sama doma, tak pri balini darcekov si spravim nejaku atmosku. My sme pokupili tolko darcekov, ze sa nam to pod stromcek ani nevmesti =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam vsetky cd u nasich :-S iwka s tou skolou si myslela mna alebo fif?
Odpovedať
Profilova fotka
baby- pokusim sa vecer, ked dojdem domov, nieco vam poslem ;-) iwi: ak si myslela mna s tou skolou, tak to zbehlo rychlo, aspon teda tento semester a bez to urcite zbehlo rychlo tiez :-D
Odpovedať
Mne preletela cela skola. Vlastne aj cela zakladka a cely gympel. To uz ani pravda nieje.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzanky a vlastne je to aj jedno, nie? :-D Bez, máš pravdu, tá výhliadka za to stojí x-) Janne a čo také ste pokúpili? Ste sa rozšoupli :-N ...
Odpovedať
Ja ani neviem. Vlastne nic tak strasne, len je toho plna spalna. Uvidim ako to poriesim s balenim. Snad to pobalim vsetko dnes. Ale su tam aj velke darceky. Napr. svokra chcela dosku na zehlenie, mama zasa pekaren na chleba. A to je dost rozmerne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, tak s tou doskou bude asi najväčší problém... :-) Ale hlavné je, že bude a nie to ako bude zabalená x-)
Odpovedať
Janne, len ju previaz nejakou peknou stuhou ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?