Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
ja sa snazim pracovat tiez.. ale uz sa mi nechce ! stromcek mame cerveno-strieborny ;-) a po byte vyzdobu strieborno-zlato-cerveno-zelenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby skuska bola spravne pravo procesne ;-) za A :-D silvi jasne pofot.. ja mam roboty nad hlavu, teraz je vedenie, este finisuju granty, uzatvara sa rok.. snad do stredy sa to vsetko utisi.. :-p
Odpovedať
ani mne sa nechce..a este musim do archivu..ked tam je taka zima :-N :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, si sikulka, gratulujem :-N Ja mam skusky az v januari, takze zatial sa len psychicky pripravujem :-D :-D Ani mne sa nechce nic robit :-p brala by som tyzden predvianocneho volna :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda bez, gratulujem :-D 19.1. mam skusku zo spravneho prava, zeby som ta prizvala a urobis ju za mna,ked si taka zbehla? :-D :-D levik: po byte mam tiez kadeco vianocne, v spalni mam mini- modro-zlaty stromcek (mame modru spalnu) v chodbe mam zelenu vyzdobu (zelena chodba) a do kuchyne mi na dalsi mini-stromcek (cca 30 cm) uhrackovala kolegyna broskynove zvonceky, zajtra ich budem mat hotove :-D no a aby sme vsetko nemali umele,tak mam urobenu jedlickovu ikebanu na stole v obyvacke, nadherne vonia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Fifi, Ty máš kompletne celú vianočnú výzdobu :-N Nechceš prísť robiť dekorácie aj k nám ? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya: len ako budem nervovat, ked to budem vsetko spratavat naspat do skatul :-D :-D
Odpovedať
fifi: pofot ;-) ja som vela vyzdoby sila - kupila som vianocnu latku - organzu v 3 farbach a robila som vrecuska, zvonceky, stromceky, hviezdicky.. uviazala som aj vianocne masle na barove stolicky :-D aj vianocny stol uz mame.. a k zdobeniu sme si v sobotu pustali koledy ;-) jaj nech uz je o tyzden x-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: pofotim, len ked tu sa asi take fotky pridavat nemozu.... :-|
Odpovedať
sprav si album na picasaweb.google.com ;-) tam sa super jednoducho fotky aj nahadzuju
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, však nemusíš spratávať, aj o rok nudú Vianoce :-D :-D Levik, máš môj obdiv, si šikulka :-)
Odpovedať
marya - no kazdy ma na ine vlohy, ty vies urcite zase nieco co ja neviem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Frflať viem dobre :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya: ja viem tiez dobre frflat :-D :-D ale dnes budem posluchat, manzelik ma narodeniny :-D
Odpovedať
Ja som vo frflani upny majster, na mna nikdo nema. Aj ja uz mam vyzdobu hotovu. Z organzy mam obrusky a aj taky obres pod stromcek, aby nam zivica nekvapkala na parkety. My mame tieto vianoce vo zvlastnych farbach. Zlato divna. Ta divna je taka hnedo-bordovo-tmava. Ale je krasna.
Odpovedať
Profilova fotka
zlato - divna :-D skvela farba janne ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik aj ty pofot.. wow ze sa vam to chce.. ja som nadsena, ze som sa zmohla na adventny veniec, ten maly stromcek a jednu hviezdu na zavesenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi - tak to bude asi aj oslava, nie ? :-N :-D Janne, nepredbiehaj sa, myslim ze v tom frflani sme asi vsetky obcas dobre :-D :-D :-D A pofot potom tu "divnu" farbu nech ju mozme ofrflat ;-) :-D :-N
Odpovedať
baby ja som prave volala s kamoskou co ma o tyzden termin.. mala ela este caka, lebo jej mamina este si potrebuje dozariadit nejake veci.. juj ako to prezivam s nou.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bude mat krasny vianocny darcek x-) x-)
Odpovedať
Aj ja chcem taky vianocny darcek buduci rok. Kedy treba na nom robit, aby bol presne na vianoce?
Odpovedať
Profilova fotka
V marci Janne :-N Ešte chvíľu musíš teda vydržať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D co sa tyka frflania, som prebornik.. mali by ste sa opytat kamosiek z lucnice.. kto jediny na zajazdoch na vsetko ofrflal... jaaaa.. a muz moze tiez porozpravat.. my by sme chceli vyskusat ten oktober, ked uz 2/3 rodiny su vahave ;-)
Odpovedať
Ale baby,to nie je najlepsi napad aby to miminko malo narodeniny na Vianoce :-S
Odpovedať
Profilova fotka
veru janne, daj aj ty fotky, nech sa pokochame, ja skusim na tom picasawebe nieco vymysliet, ako Levik pisala ;-) marya: asi si dnes urobime pekny vecer s manzelikom :-p :-D :-D ale na rodicovstvo sa este nechystame....
Odpovedať
Tak marec to isti. Mozem ist v piatom mesiaci na dovolenku lietadlom? A mozem sa kupat v mori? Ja viem ze to je taka MK tema, ale mne je tu lepsie ako na MK :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi spravna pripomienka ;-) ale tiez nie je dobre, ked ma sviatok uplne mimo vsetkych ostatnych.. tym som trpela ja.. rodinne oslavy boli len na jar a na jesen a ja mam narodky aj meniny v lete :-p segra vzdy nieco dostala a ja houby
Odpovedať
Janne, ci mozes letiet, to urci lekar podla zdravotneho stavu a kupat v mori sa mozes ;-)
Odpovedať
joj tolko veci by bolo dobre brat do uvahy pri planovani babatka, ale ja budem rada, ked sa proste podari hned ako zacneme ;-) ale moji rodicia su pysni na seba - narodeniny mam v aprili, meniny v auguste no a potom su vianoce - vsetko po 4 mesiacoch :-D
Odpovedať
Levik: aj ja mam narodky v aprili a meniny v auguste :-D Sikovnych to mame rodicov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?