Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Bez, pekné zábery :-) To bývate asi dosť vysoko, nie ? :-) Aj môj manželík dnes ostal doma, tiež je nejaký chorý..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mary ani nie, to len tak dobre vyzera :-D fiha, ze by nejaka vlna viroz? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Na asi nejaky PC virus :-D :-D Cez nas sa to siri na manzelov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe virus mojasvadba.sk :-D
Odpovedať
toto je neuveritelne.... ja vas konecne po neuveritelnej dobe docitam a zrazu ->refresh a nic... :-( uz tu nikto nie je alebo tak pilne pracujete? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale hej, len sa musim tvrait ze pracujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa tak musim tváriť..... :-D Mám šialených kolegov workoholikov, tak si tu pripadám jak najväčšia flákačka....
Odpovedať
Profilova fotka
kolegyna mi zdrhla k doktorovi, ale makat musim, aj ked ma nikto nekontroluje :-p
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy na devine davaju koledy, co sme nahravali s lucnicou, supeeeeer :-D :-D
Odpovedať
je devin aj on line? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani je, ale uz to skoncilo.. teraz davaju suchona, to je len pre "tvrdsie" povahy ;-) ale ten breiner je skvely, normalne mam hned vianocnu naladu.. ak by ste chceli, mozem napalit, su to upravene koledy do pasma aj s dialogmi
Odpovedať
Profilova fotka
Bez a kedy máš štátnice? :-) Takže už budeš pani právnička? Super, budeš nám radiť ako získať čo najviac :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mary, však musíš znížiť priemer, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
iwi prvu mam 28.3., druhu 24.4. a poslednu 26.5., ale kedze zaviedli poplatky za kazdy rok, co studujes navyse, pocitam, ze minimalne jednu statnicu nespravim, aby som musela cvakat.. neviem, ci budem vediet radit, zalezi, co budete potrebovat :-)
Odpovedať
Dobry vecer krasavice... kto je tu najvacsi zavistlak? No ten kto checkuje kazdu polhodinu ci uz fungujeme a potom napise.... takze.. prvu cenu vyhraaava ...... J.... :-D :-D krasny vecer a vikendik ;-)
Odpovedať
ty si najvacsi, ja druhy najvacsi :-D :-D krasny vikend predvianocny ;-)
Odpovedať
nikto nikde? :-( ;-)
Odpovedať
aha, treti najvacsi zavislak :-D ja sem nakukam. ale len tak obcas. idem vecerat a oddychovat a piect druhe vianocne kolaciky.. ozaj, mas uz medovnicky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby.. keby som to bola vedela.. este ze som bola na navsteve ;-) ja idem robit rezne.. snad sa z nich maco nepo.... =-)
Odpovedať
levik, nakoniec som medovnicky dostala uz upecene od mamky..takze mam aspon menej roboty :-D Ale receptik je starostlivo uschovany ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko damy... :-)
Odpovedať
dobre ranko kocky, co nove? inak dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, tak co, nenastupila si na antolsku?
Odpovedať
Bre ranko.. ste tu este? x-)
Odpovedať
bez zatial nie, presuva sa to na januar, este potrebujem jedno vysetrenie :-( sisula ze ranko... niektory tu poctivo uz makame ;-)
Odpovedať
Ked ja som teraz vstala? :-N Dnes si to mozem dovolit, manzelik vari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha jani, tak neviem, je to dobre ci zle? kazdopadne drzim palce.. silvi, no ucim sa na skusku, tak sem tam sem skocim pozriet, ci nieco nepisete ;-) dnes idem piect vanilkove rozky :-D
Odpovedať
no na to ze sa konecne vyspim, dufam zajtra, sa neuveritelne tesim a co budeme varit netusim ale nieco vymyslim, dnes chceme skocit este na nakup lebo chladnicka je totalne vybrakovana... bez no je to skor zle ale uvidime podla vysledkov vysetrenia co so mnou bude...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj jani, pridavam ta do mojho zoznamu na "vecerne modlenie" :-. co ti budu robit este za vysetrenia? pripadne ked neches tu, napis mi IP
Odpovedať
bez dakujem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?