Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ma cakaj :-D :-D
Odpovedať
jasne, chces aj ty do toho piskoty, hrozienka poliate rumom, kandizovane ceresne a kusky cokolady? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hrozienka nie, piskotky s cokoladkou mozu byt :-p
Odpovedať
joj uz su tam aj hrozienka :-( no tak to musime vsetko zjest sami :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis Jani, asi ano :-D :-D
Odpovedať
no co uz ty uz mas muza doma? mojho stale nikde. ach jaj. ale ved ze odide az po 6. z prace mozu znamenat napriklad aj ze odide po 7. alebo 8., ze ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
janiteda taky nedochvilny muz.. tsts.. ale ten puding by som si dala :-p
Odpovedať
ked prides skor ako on, tak je tvoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: moj je doma od 18tej ;-) seka dobrotu, je zlaty :-D
Odpovedať
super zuzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som prave zistila, ze ten moj lezi v posteli a spi :-o
Odpovedať
Profilova fotka
bez: nebodaj je este chory? ci unaveny? :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmmm cakal nejaky zazitok a kym som vyvesila pradlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hehe tak zazitok... ved este mozno bude :-D :-p :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi nebude, chrapkanie dolieha az sem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no mozno neskor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vy ste zavislacky :-D :-D Co tu robite o tomto case ? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya: ja pracujem, a popri tom trosku debatim :-) naststie z domu
Odpovedať
Profilova fotka
tak mlady sa zobudil a zahlasil, ze mu je zle a ma asi teplotu.. takze varim caj a hladala som teplomer :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, nedoliecena choroba 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi neviem, ale skor prezratie z pizzky 8-( ale nechcem chudakovi zlahcovat stav :-.
Odpovedať
Profilova fotka
este sa chcem baby pochvalit... kupila som darcek pre maminu od otca.. v sharon krasny zlaty prsten so zelenym ockom {mamina ma zelene oci} :-D nech sa ocik tresne po vrecku, nedal mi limit ;-)
Odpovedať
Baby este som na rychlo zapla comp, aby som si zapla outofoffice a idem, lebo mam pred sebou dlhu cestu. Pekny zvysok tyzdna a pekny adventny vikend. Pa.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , Janne a kde si išla? No už mi asi neodpovieš :-D . Ja som sa včera nevybláznila, nekúpila som nič ]-( . Ale cez víkend budú u nás vianočné trhy, tak pôjdeme s manžlíkom tam x-) , už sa teším, vždy sa až tam naladím na Vianoce :-) . Včera ste sa pekne rozpísali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi janka sla do tatier ;-) si asi narocny jezisko ked si nevybrala :-D predstavte si, ten moj muz asi schytal nejaku virozu, normalne musel ostat doma, lebo nevladal ani vstat z postele 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez: super darcek, mamina bude isto rada x-) x-) chudak manzelik 8-( na mojho tiez cosi lezie, ma tu spavu nemoc, co ja ked som bola chora, je unaveny a stale by spal... tiez ho posielam k doktorke
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, aaaale ani nie :-D . Chudáčik, mala si ostať aj Ty doma a starať sa o mužíčka! :-) Máte už aj naplánovanú dovolenku cez sviatky? Mne ostali len dva dni, lebo som nastúpila v máji, takže som nemala 20 dní a dnes tu ostávam dlhšie, aby som si nadrobila, lebo medzisviatkami máme celozávodnú...tak dnes 4 hodky a asi v piatok medzi sviatkami pôjdem pre poštu a roztriedim ju...tam budú nejaké hodky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi: ja robim 27. aj 28., silvester mam dovolenku a potom nastupujem 2. a 3.1. a od 4.1. ideme na tyzden na lyzovacku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak to dufam.. ved keby cosi nie je problem vymenit ;-) iwi isto.. budem minat vzacne dni dovolenky na muza :-D este keby mi lekar dal OCR, ale na muza sa to asi nevztahuje ;-) my mame zavretu skolu od 21.12. do 2.1., takze cerpam asi 4 dni dovolenky.. budem doma, potom u nasich, potom u svokrovcov.. a hlavne si budem vyvalovat sunky a zbierat sily na statnice
Odpovedať
Profilova fotka
ako vzdy, ked je maco chory, zasa fotil, kuk do albumu, krasna panorama :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?