Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani a aku to knihu zhanas? mozem ti skocit pozriet do kniznice na skole.. no snad sa raz vsetky ocitneme na MK
Odpovedať
veru snad. nielen v snazilkovskej teme ;-)
Odpovedať
praveze este nie, koncim az o 17.00, takze rychlo skocim este nieco si kupit na papanie a idem domov. Ale dnes som slamena vdova, lebo manzelik letel do DE a vrati sa az zajtra v noci. Tak uz teraz sa bojim ak bude taky vietor ako tuto noc :-( a ucit sa mi vobec nechce naozaj ist a asi pojdem zehlit aj ked to neznasam :-(
Odpovedať
kam, do nemecka? juuj mna tiez strasila sietka na balkonovych dverach ako buchala, ked som bola sama a fukal vietor. ale neboj sa, nic sa nestane ;-)
Odpovedať
No baby ja by som uz isla domov, len musim este cakat lebo za chvilu by som mala mat este take mensie skolenie, tak to musim absolvovat. A ficim domov.
Odpovedať
Bez je to taka velka kniha zevraj povodne to napisal M. Armstong - prelozil Koubek = Personální management.... jendu maju na klariskej ale je pozicana :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jaena, ja mám jednu takú hrubú od Armstronga - Řízení lidských zdoju sa to myslím volá...
Odpovedať
anoooooo to je onoooo :-D kde si ju mozem a kedy vyzdvihnut???
Odpovedať
Profilova fotka
No povedzme zajtra cez obed v Avione ? ;-)
Odpovedať
Ja som tusim tiez nieco take mala, ale v elektronickej podobe. Musim pozret.
Odpovedať
Tak vidim ze poriesene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa hlásim z domu ;-) , Bez a aký odbor na PG? To by bola paráda, keby sme sa stretli aj na MK v jednej téme, že budúce napr. decembrovky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ked tek ratam tak ja by som aj mohla byt decembrovka, ak sa to podari tak ako ja chcem. Uvidime. Mozno vianocny darcek :-)
Odpovedať
marya mas IP :-D
Odpovedať
ja urcite nebudem v decembrovkach. teda takmer urcite. lebo my zacneme az v septembri len snazilkovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
teda mary super, ze mas tu knihu :-) jani kedy ides domov? nezoberieme ta? iwi hudobna vychova, specializacia hra na nastroji
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, hlavne, že niekde budeš x-) :-D Bez, Ty si tak umelecky nadaná? ;-) Ja som chcela do roka a do dňa od svadby, ale už to nevyjde, teda asi nie :-N . Takže bude to asi zimné bábo, brrr. Ako aj ja, ale prežila som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, aj Ty máš IP :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - ako pozerám, Ty si všestranne nadané žieňa :-N Právnička s hudobným nadaním....Len tíško obdivujem :-) :-N
Odpovedať
Bez vdaka, ale ja netusim, kedy pojdem, lebo cakam este ne jedneho kolegu, aby sme mohli zacat a on sa stale nedostavil. Tak cakam a nervacim.
Odpovedať
Profilova fotka
mary ale kdeze.. ja som taky fuser.. fusujem do kadecoho, ale neviem nic poriadne.. to ma stve jani ok, zelam pevne nervy
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom Bez mi poraď, ako sa ja "prefušujem" k diplomu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ak už budete fušovať, myslite aj na mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pekný večer Vám prajem ;-) . Idem sa vyšantiť do nákupného centra, kým bude manžel na tréningu x-) x-) x-) . Taká som happy, že ma zoberie so sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - tak sa pekne vyblázni ;-) Pekný večer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa idem blaznit s diplomovkou, len sa naveceriam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja s anglictinou ]-(
Odpovedať
ja by som mala robit, ale ako sa poznam, neurobim nic a budem vstavat o 5. som ledva dovecerala a uz rozmyslam, ze spravim dnes po sto rokoch puding :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mnam puding :-p pridem na dezert Jani :-D
Odpovedať
priiiiiiid bude toho dost :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?