Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala toxoplazmozu...a zistili mi to uplne nahodou, co som rada, aspon sme vedeli, ze mame pockat...no ale naposledy mi povedala, ze uz je to v poriadku, ale pre istotu mam prist este v januari...a neboj Bez, manzel bude cely nadseny, ked budete cakat babo, uvidis ;-) Ten moj je zasa viac nedockavy ako ja :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary fiha, nic moc.. este ze ti na to prisli.. aj mne dosli na "chorobu" len nahodou pri preventivke.. ked on nadseny je, ale ked sa zacneme realne bavit o vysadeni tabletiek, tak zacne vahat
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak musis vysadit a potom mu to len tak oznamit :-D :-D A s tou kuchynou dnes nic nebude, lebo rano volali, ze este nieco nie je hotove a nemozu prist ]-( ]-( Ma nastvali.....
Odpovedať
Profilova fotka
mary tak snad do vianoc bude ;-)
Odpovedať
Ahojte. Konikovska tema? Aj my zaciname, ale az od februara, lebo v maji idem na dlhsiu sluzobku, tak nech niesom vo vysokom stadiu. Juj ja sa tak tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
my sa chystáme niekedy od augusta alebo septembra.. aj keď by sme aj teraz už brali bábo.. :-) ale chcela by som mať niečo odpracované..
Odpovedať
Profilova fotka
bez s tou poisťovňou.. manžel má poisťovňu v čechách, nakoľko tam robí ale na SVK musí mať tzv. "výpomocnú kartičku" túto karčičku mal v nejakej posiťovni, ktorú mu moc neuznávali, tak by si ju chcel zmeniť.. a v posiťovni nám tvrdia, že sa to nedá.. je to nejaký formulár E106
Odpovedať
Profilova fotka
uf dievcata, my sa chystame tak o 2 rocky najskor, teraz potrebujeme pracovat obaja... :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, tieto výhovorky dobre poznám od určitých dodávateľov ]-( . My sa tiež už pomaly začneme snažiť, tak sme si povedali, že v novom byte, uvidíme x-) . Aj keď manžel raz povie tak, raz tak :-D ...
Odpovedať
Aj my potrebujeme pracovat, ale som si povedala, ze kaslem na to. Este sa narobim dost do konca zivota. Tak chcem teraz babo.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme to chceli odložiť aj kvôli tomu, že si chceme prestaviť podkrovie.. tak aby aj peniažky boli.. tak teraz šetríme, ako sa dá.. aby potom prípadne mohlo byť aj bábo.. možno na ňom budeme pracovať aj neskôr ako som spomýnala vyššie..
Odpovedať
Profilova fotka
no presne oriesok, my tiez setrime... casom chceme bytove priestory vymenit za dom ;-) a to stoji veeeeeeeeeeeeela vela peniazkov :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojteee my zacneme buduci rok niekedy v septembri, o rok chcem byt tehotna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne - súhlas :-) Ešte sa narobím dosť do konca života :-D :-D A nejak bude v každom prípade, človek by vždy chcel mať niečoho viac..... A manžel bábo tiež veľmi chce, tak my už čakáme len na tie výsledky :-) Iwi - no, a to už tretí krát ]-( ]-( Som taka rozculena, ze by som im rozhodila sandal :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok teraz uz nie je ta 106, teraz je ta karticka europsky preukaz zdravotneho poistenia.. muz na SK nie je poisteny? len v CZ? jani este ta to od minuleho tyzdna nepreslo? myslim to tehulkovanie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. nie na SVK nie je positený.. zo zákona je to tak, že na SVK nemôže mať 2 poisťovne, tak teda keď si poistné platí v čechách, tak si nemôže platiť aj na SVK.. a v tej poisťovni ho nechcú vylúčiť z evidencie, že vraj sa tá 106 nedá zrušiť..
Odpovedať
Nepreslo. Je to este silnejsie. Tak sme termin posunuli o par mesiacov skorej.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, a kamže sa chystáš v máji ? ;-)
Odpovedať
Na Maledivy.
Odpovedať
Sorry na Madeiru. Ale znie to skoro rovnako. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeej Maledivy by som brala, ale aj Madeira je urcite krasna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani beriem oboje.. a co sa budes skolit?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, a čo ten smutný ksichtík ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, čo žeeee? To je super, parádna služobná cesta x-) . My sme si tiež povedali, že bábo nebudeme odkladať kvôli peniazom, byt už máme prerobený, nad domčekom neuvažujeme :-) . Ešte nové autíčko by bodlo, ale časom aj to príde. A presne tak, ako ste povedali, nejak bude a koľko rodičov aj chudobnejších vychovalo bábo, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa... máš pravdu..
Odpovedať
Profilova fotka
Levik a Ty si sa ani nepochválila ako bolo na včerajšej párty :-) . Hmmm, tak ako bolo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Levik, pochváľ sa :-D Alebo Vás tak "unavili", že máte dnes tak trochu free ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Halooooo =-) , prečo ignorujete túto tému? :-D Chcem sa Vás spýtať...chcela by som dať urobiť zväčšenú svadobnú foto, ktorú by sme si dali nad manželskú posteľ...no neviem, či to nieje už prežitok módy :-| :-D Aký máte na to názor? :-)
Odpovedať
Neignorujem, len som mala v skole prezentaciu. ale uz som tu. Ten smutny ksichtik, lebo Malidivy su lepsie. Ideme tam ani neviem preco. Asi teambuilding.
Odpovedať
Profilova fotka
iwi: ked bude ta fotka pekna a umelecka, myslim, ze to bude pekny doplnok ;-) ja mam dve nase fotky v sklenenom ramiku polozene na policke v obyvacke, ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?