Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
marya..potom odfot a supni, nech mam inspiraciu x-) U nas prestalo prsat, tak sme sa rozhodli s manzelikom ze pojdeme na vianocne trhy.. x-) mnam, varene vinko :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Sis - super, tak sa tam pekne zahrejte ;-) No, manzelik ma vcera presviedcal, ze ked budeme mat tu novu kuchynu, tak ma strasne bude bavit umyvat riad, tak som mu pekne vysvetlila, ze sa myli a ze ma bude bavit sa na neho pozerat ked bude on umyvat :-D :-D My sme si ju dali vyrobit u jedneho chlapika, je to manzelov znamy a ma myslim aj firmu, ktora sa tym zaobera. Manzel nakreslil ako si to predstavuje, vsetko pomeral, poratal, a po mojom schvaleni sme to dali tomu ujovi na vyrobu.....tak sme zvedavi, ze ako to bude nakoniec vyzerat :-) x-)
Odpovedať
Super gratulujem k linke. Ak aj u nas prestane prsat, tak aj my pojdeme na vianocne,
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte babenky.. robí niektorá z vás v nejakej poisťovni?
Odpovedať
Profilova fotka
jani lebo ty si taky zdravo zijuci clovek (alebo aspon vyzeras) aj cvicit chodis a tak :-) my by sme mali ist dnes na vianocne s nasou krpanou neterou, tak snad uz prestalo prsat aj tu.. marya tak to urcite pofot a ked budete spokojni, posli kontakt.. aj ja chcem peknu prakticku novu kuchynsku linku :-( inak sme pokrocili, uz sme poslali jednemu vyrobcovi dveri objednavku, cakame na ponuku :-)
Odpovedať
aha zuzi, tak to je super ze to tak vyzera :-D ale ved v podstate hej, len vsetko s mierou - mekac obcas neuskodi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my si ideme dat po vianociach urobit tiez sukromnikovi-stolarovi stol a stolicky na mieru do kuchyne, kedze je dost mala potrebujeme tam priestor a nieco prakticke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok a co by si potrebovala? pred casom som v jednej pracovala jani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my už máme kuchynskú linku, ale ešte čaká v garáži :-D . Už sa teším na ňu, potom tiež pofotím bytík x-) . Fifi, my po Vianociach ideme riešiť interiérové dvere ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, vraj mňam vínko :-D ...taká medovinka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej :-p ake obnovy bytov :-D u nas po vianociach zacata obyvacka dufam ze dostane uz konecne svoj tvar, teda hlavne farbu a strop :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi sak uz treba niekde minut tie tazke financne dary, co sme dostali na svadbu :-D :-D a na jar mozno budu aj plastaky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bez: u nas budu tiez buduci rok "plastaky" :-D a potom nam zatepluju panelak, konecne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
My sa na obyvacku chystame po kuchyni, este medzitym asi vstavanu skrinu do chodby, a nejaky stol so stolickami by tiez bodli :-D zatial sme sa k tomu este nedopracovali :-D :-D
Odpovedať
No to my sme tie "tazke" financie minuli hned po svadbe. Ale teda my sme uz kompletne zariadeni. Aj ked teraz uz by som zasa niektore veci chcela menit.
Odpovedať
Profilova fotka
marya akurat som vcera vymeriavala vstavanu skrinu, uz ked nebude v spalni (koli plesnivej stene) tak aspon do haly :-) zateplovanie prevelice dufam, ze nam spravia buducu jar, lebo koli tej plesni si nemozeme dat spravit ani satnik, ani linku ani kupelnu..
Odpovedať
Profilova fotka
Tu plesen poznam :-p Moji rodicia byvaju v dome, je tam dost vlhko, a tam je plesen snad vsade, kazdu chvilu maluju a zachvilu je to aj tak plesnive...my mame zas naopak sucho....
Odpovedať
Bez odkial vies ze vam budu zateplovat? Kde by som sa ja mohla spytat na toto? Lebo aj nam by sa zislo zateplit.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, u nas sa take veci vzdy vyvesia na nastenke, pripadne sa zvola porada....
Odpovedať
Profilova fotka
marya je to hruza.. sme sa vratili z dovolenky v prahe, tyzden pred svadbou a uz nam opadavali kusy omietky zo steny.. jani dohovarali sme sa na tom na schodzi majitelov bytov, ale musi byt zvolane este riadne zhromazdenie spolu so zastupcami spravcovskej spolocnosti..
Odpovedať
Profilova fotka
halooo uz nikto nepracuje ani nepise? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo... janne: u nas bola domova porada - 3 vchody :-D a bytove druzstvo, kde sme trvali na tom, ze to potrebujeme a tak sa stanovili podmienky a teraz "setrime" vo zvysenom najme na zateplenie, to bude na jar 2009
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi u nas este nepovedali, ako sa to bude platit.. my totiz mame jednu celu stenu plus predok a zadna stena bytu :-p ak sa bude platit podla vonkajsej plochy, tak sa nedoplatime..
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas sa vypocitalo podla toho, ci je to dvoj alebo trojizbak, plus rozpocet sa robil na prizemie,kde su zvysene pivnice, tam kazdy rovnym dielom... nieco teraz setrime,nieco pojde z rozvoja byvania na bezurocnu pozicku... uz sa tesim, lebo rokmi naozaj ten panelak oskaredel ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to potrebne spravit cim skor.. inak susedia, ktorym nezateka su uplne skveli.. im to az tak neponahla.. ale ze aj im sa znizia vydavky na teplo to ich akosi nezaujima.. uz sme rozmyslali, ze zateplime len tu jednu zatekajucu stenu..
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, my tiež ešte nad stolom a stoličkami nerozmýšľame :-D . Neviem, na čo čakáme :-p . Ja som si včera konečne umyla všetky okná. Náš panelák je zateplený a okná vymenené už asi šiesty rok, takže my na šťastie nemusíme toto riešiť a úplne skvelé, že fond opráv je preto nižší x-) . Budúci rok chcú robiť obklady na schody a novú elektriku :-) . No a domovú schôdzu máme 21. 12., vyženiem manžela, nech sa ide hádať :-D ... No a ináč dobré ránko :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi tak to mate paradne.. my mame taku bytovku, kde sa dlhe roky nic nerobilo a teraz zrazu sa chce naraz vsetko.. bola som na krvi, uvidime, ci sa uz mozeme snazit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, ja som tiež rada, že je to takto x-) . Išla si si len tak dať preveriť krvičku? Alebo...? ;-) A ak, tak sa už budete snažiť x-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko baby :-) Iwi, tak to máte super :-) U nás zateplené nie je, ale mám pocit, že ani netreba.... Bez - tak držím palčeky :-) Ja som na tom podobne, ja idem na krv začiatkom januára a ak bude ok, čo dúfam že bude, lebo už posledená bola v poriadku, tiež sa môžme začať snažiť :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwi no mala som pred casom problemy s krvou, tak som isla na kontrolu.. doktorka mi dala robit aj nejake metabolicke testy koli stitnej zlaze, tak snad to bude ok.. ak bude vsetko v poriadku, od januara ideme na to.. aj ked maco ma stale nejaky dovod na odkladanie, ale zasa kym sa zadari, tak to bude trvat.. 29rokov pomaly na krku :-N takze vysadim tabletky a bude :-D mary a ake si mala problemy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?