Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
babenky mne nejaky anglicky debilko naplanoval telef. konferenciu na 16.00!!! je on normalny? v piatok? dnes mam den BLBEC, po vsetkych strankach! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že tak okolo tej siedmej :-) . Ok, rátam s Vami :-D Mary, môžem Ti potom asistovať pri varení :-N , aspoň na diaľku. Jeana, no nie je! ]-( Ja tu budem do 15.15 :-) Oriesok a kde pracuješ, ak to nieje tajné? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to je ozaj hňup ! ]-( Ale neboj, určite to rýchlo ukončia, aj oni sa budú ponáhľať domov ;-)
Odpovedať
iwi ja budem asi vecer na MS, lebo muzicek ide na firemny vianocny vecierok
Odpovedať
Profilova fotka
Super, takže sme tri isté x-) ... Tí naši chlapi majú samé akcie ]-( , ach jaj :-p
Odpovedať
iwi, aj ja vas pridem pozriet.. ;-)
Odpovedať
ale my mame firemny v utorok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani pozdrav blbouna britskeho.. clovek aby zivot polozil za firmu.. my ideme pozriet nasu krpanu, je tu aj svokor, tak urcite nieco dobre navaril :-) ale okolo osmej som tu ;-) moj akciu nema a bude nervozny, ze mu okupujem comp 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bezaz - kúp mu pivko, zapni telku, a bude spokojný :-)
Odpovedať
oriesok pracuje s plastovymi oknami, ak si dobre pamatam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, tak sa zíde v peknom hojnom počte x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi jasne... maco sa prave urazil, takze bude ticha domacnost.. kaslat na to
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Co sa stalo Bez ?
Odpovedať
bez, preco zasa? :-.
Odpovedať
ten blboun anglicky je strasny actimelko, do vsetkeho sa do podrobna vrta (je novy) a co do teraz fungovalo chce rozvracat a dava stupidne otazky na ktore mu neviem inteligentne odpovedat, len ako pre debila po lopate, ale zase aby som ho neurazila, tak je to tazke. Asi poviem na vsetko ze bohuzial to neviem a to nie je v mojej responsibility :-D :-D len na koho to potom hodim? :-( :-D E.T vola domuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! ;-(
Odpovedať
Baby volala som sefovi, aby to nebol nelegalny utek a povolil mi ho. Ved aj tak som si dnes uz vsetko odrobila. Bez a preco sa urazil?
Odpovedať
hura tak bez domov ;-)
Odpovedať
No este pockam na tatka, a ideme trochu do mesta sa potulat. Sa tesim, lebo som ho tyzden nevidela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo prisiel svokor, aby sa staral o malu (svagrina je v budapesti) a ideme ich pozriet dnes.. ale musime ist aj zajtra.. a ked som odmietla, lebo zajtra nas caka este dalsia navsteva, tak sa urazil, ze nechcem ist pozriet jeho otca.. ale kedy budem pisat diplomovku, upratovat to ho uz nezaujima :-p
Odpovedať
no Bez aj ja odmietam robit zbytocnosti pocas tych par hodin cez vikend ktore mam na ucenie. Tak nech sa kludne hneva a uraza aj cela jeho rodina. Ved predsa su aj dolezitejsie veci ako navsteva a v mojom pripade zabijacka.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, to je ale ješiťák.... ]-( Ty sa pekne uč, a jeho to prejde.... :-)
Odpovedať
zuzi ked to nepochopi, jeho problem, casom mu to ale snad docvakne ja sa dnes citim tak ze by som mohla zjest tonu cokolady a stale by to nestacilo kompenzovat toto pocasie :-(
Odpovedať
Ja kvoli pocasiu nemam chut na nic. Na obed som mala zelenonove rizoto a stale som z neho maximalne prejedena.
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa všetci fúkajú?! ]-(
Odpovedať
no ja som dnes mala na obed acidko a teraz som zjedla taky mega pomaranc, takze cokina sa este nekonala. tiez mam chut na vsetko a nic
Odpovedať
Profilova fotka
Ja práve baštím čokoládu :-N jahodovú, mňam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi nejaky blby tlak alebo co.. alebo prevencia pre vianocami, aby sa nefukali potom cez sviatky :-D ja som si dala akurat rafaelo, mnam..
Odpovedať
Dobru chut k cokoladkam a IDEEEEEM DDDDDDDDOOOOOOOOOOMMMMMMMMMOOOOOOVVVVVVV
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný víkend Janne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani akurat som si zapla ordinaciu z archivu.. kedze neviem kedy pojdem domov, tak si aspon pozriem serial :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?