Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
marya biohuzial my sme dve rovnake povahy.. pri macovi som sa v tomto smere strasne zmenila.. pred tym som sa urazala za kazdu blbinu.. a teraz ked jeho vidim urazeneho koli nejake prkotine, tak je to brutal poucne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. to je teda súťaž :-D u nás sa nevieme ani jeden ani druhý dlho fučať.. keď sa na seba pozrieme hneď nás to prejde.. asi aj kvôli tomu, že niesme tak stále spolu a vieme, že manžel je len 2 týždne doma.. tak nás to musí rýchlo prejsť..
Odpovedať
Profilova fotka
babenky nejaké dobré receptíky na bravčovinku nemáte? svokrovci nás ňou pravideľne zásobujú a už ma nenapadá, čo z nej manželovi spraviť..
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - ja som tiež taká, tiež som sa stále urážala kvôli somarinám, až ho to prestalo baviť a aj on sa poriadne ofučal...a vtedy som pochopila, že sa nemôžem stále odúvať, tak sa snažím, aj keď nie vždy to je ľahké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok skus uz spominanu stranku www.recepty.sk marya veru, najlepsie je to obratit na zart, len niekedy ten urazeny to az tak vtipne nevidi
Odpovedať
Profilova fotka
bez aj si z toho niečo skúšala? či mi nemôžeš niečo odporučiť..
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok ja si nieco vyberiem, ci sa mi paci podla nazvu, potom pozriem, co do toho ide a ked to doma mam, tak to uvarim :-D vobec si nazvy nepamatam..
Odpovedať
Profilova fotka
e by už všetci zmyzli a ostali sme tu len my dve?
Odpovedať
Profilova fotka
je to mozne, ja uz tiez za chvilu idem, aby som stihla ist janke do oriflame pre veci a potom na stretko na vianocne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
máte stretko z MS?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi hej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som tu ešte :-) Bez, zabavte sa na stretku ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak rada by som prišla aj ja.. len keby RK nevol tak ďaleko od BA.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
marya tak nedobehnes? oriesok tak sa niekedy dohodnite aj so silvinkou a ivkou a dobehnite vsetky tri do BA, urobime stretko septembrovych manzeliek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
koľko sa vás tam vlastne stretáva?
Odpovedať
Profilova fotka
ako kedy.. veru teraz som ani tabulku nerobila, tak neviem.. tak ja padim papa
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, veľmi rada by som dobehla, ale práca nepustí :-| a ešte večer musím utekať k účtovníčke ]-( Strašné, ako práca človeka obmedzuje ]-( :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya to poznám.. mňa tiež práca dosť obmedzuje.. bezaz papa.. a užite si to..
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok - no v istom zmysle áno, obmedzuje, ale zasa z druhej strany, keby sme do práce nechodili, nemali by sme peniažky, a to by nás obmedzovalo oveľa viac....tak ja si pre vlastné potešenie nahováram, že práca mi dáva slobodu :-N :-D aj keď niekedy to tak nevyzerá....
Odpovedať
Profilova fotka
to áno.. aj keď niekedy sa mi moc nechce do roboty a niekedy na ňu nadávam.. ale aj tak si neviem predstaviť, čo by som robila celé dni doma.. som rada, že ju mám.. a že nie som od nikoho závislá...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja presne tak isto :-) Keby som mala celé dni byť doma, asi by som sa zbláznila, aj keď niekedy mám pocit, že sa zbláznim v robote :-) Kedysi som mala veľké ambície, ale potom sa mi akosi zmenili priority a teraz už prácu beriem len ako zdroj peňazí :-)...A kde pracujes oriesok ?
Odpovedať
Profilova fotka
sedím v kanclíku a robím objednávky, ponuky a zmluvy na okná.. a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež sedím v kanclíku :-) a robím faktúry, píšem maily, upomienky a tak....monotónna práca... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
juj, pekne ste to tu rozbehli... oriesok, minule nam sisula davala recept na budapestiasky rezen, bol fakt skvely :-p z bravcovinky, chces recept? tiez zavidim, ze mate stretko, zo ZA do BA je to tiez "kusok" ]-( skoda... ale planujeme nieco v ZA pred vianocami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som tu ;-) , ste sa ale rozkecali :-D . No kočky, čím ďalej tým viac rozmýšľam nad stretkom aj ja, keď Bez vnukla takú myšlienku, že môžeme u nej prespať |-| :-D . Jáááj, vážne by som Vás rada spoznala aj osobne :-) Marya, na čo upomienky, ľudia ich nemajú radi a idú Vianoce, tak si ich odmysli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwus: u nas sa proces upomienkovania zastavuje cez vianoce :-D ;-) no aspon nieco :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ešteže ste takí empatickí :-D . Čo robkáš?
Odpovedať
Profilova fotka
veru :-D Iwi, nuz trosku som na nete a pomaham manzelikovi, kedze dopoludnia som sa ucila ]-( na zajtrajsiu skusku... a predstav si - Mikulas na mna nezabudol, prisiel dnes a doniesol mi mnaaaaaaaam cokoladove pralinky s visnami,nejaky nugátovy zlaty vyber a sladku pusinku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj Zuzanka bola dobrá x-) :-D A z čoho máš skúšku? Budem určite na Teba myslieť a s babami Ti budeme posielať energiu, môže byť? :-) A s čím pomáhaš manželíkovi? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Iwi, ani nevies, ako tisko ti zavidim, ze mas uz skolske povinnosti za sebou 8-) cenove strategie ma cakaju, je to taka celkom v pohode skuska, len 2kreditova, tak to snad zvladnem :-N manzelikovi pomaham plnit internetovy obchod tovarom ;-) mate doma nejake zvieratko? psika alebo macicku? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?