Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby skoda, ze nie ste tu v BA, by sme skocili vsetky spolu na vianocne :-) my sa tiez vadime, lebo maco mi stale keca do soferovania.. som mu povedala, ze nie je nic horsie ako nevyziadana rada.. ale ked sa ho nieco opytam, tak je akoze urazeny a neopoveda.. hehe chlapi... este ze ten moj nepije vobec
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, to je preveliká škoda :-( , ja by som sa taaaak rada s Vami stretla a dala medovinku :-D ...aké alkáčky :-D ... Janne, ja si tiež veľa krát myslím, že stihne 8-( . Tomu Tvojmu držím palce, aby stihol :-) , aby si bola aspoň Ty spokojná :-D
Odpovedať
dobre ranko zienky to je skoda ze sa vadite s manzelikmi. ja s tym mojim (momentalne) nie :-) a na ranajky sme mali palacinky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, to boli Mikulášske raňajky? :-) Hneď z rána mi chute robíte :-p ...
Odpovedať
No on ma motivaciu to stihnet. Som mu povedala ze o desiatej zaspim a potom ma uz nezobudi :-) Takze aj v jeho vlastnom zaujme by to mal stihnut ;-) Medovinkaaaa........ Ale nesmiem vela, aby som nezaspala este pred tou desiatou :-N
Odpovedať
Damy, este troska ma podpichnite, a hned idem pozriet nejaku lacnu letenku do BA..snad ma uz niektora prenocujete.. :-D ja osobne medovinku nemusim..radsej varene vinko ;-) levik: tak to mas super..snad aj nasich chlapov to coskoro prejde ;-)
Odpovedať
na palacinky som sa chystala uz tyzden, a dnes rano som si povedala, ze ved kedy ich konecne spravim ak nie na mikulasa. odskusala som speci palacinkovu panvicu a je uzasna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi mame hostovsku, kludne dobehni.. ubytujem ta.. :-D levik tsts, ku nam nechces prist robit palacinky? a mas aj speci recept? lebo minule som robila podla nejakeho receptu z knihy a cesta bolo dost malo a take huste, skor mi to prislo ako na lievance
Odpovedať
No ja robim palacinky ako sa podari. Recept nerecept. A minule som ich plnila babanom oprazenym na mede. To bolo mnamo.
Odpovedať
bez, beriem ta za slovo.. ;-)
Odpovedať
Jeeej Sisa pride dnes na trhy ;-)
Odpovedať
Ja som nepovedala, ze dnes..ked zozeniem lacnu letenku.. ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bez, tak ja sa pridám k Silvi, snáď sa zmestíme :-D . Teda, ak ma prenocuješ :-D . Silvi, ja sa pripojím k Tebe na Sliači, ok? Tie letenky si zajednala? x-) :-N Ja mám špeci recept na palacinky, ale doma. Ak budete chcieť, pošlem Vám ho ;-) . Už sa nemusí dávať olej, ide trochu do cesta :-p Janne, to si plnila banánom tie palacinky? Pošli recept ;-)
Odpovedať
Takze..letenka za 1,-SK 12.12 a spat 14.12...to by ma bez musela prenocovat 2x..ale je to cez tyzden.. :-( a cena s popl. 997,10 ;-)
Odpovedať
No ano. Tie palacinky. Recept na to nemam. Len som spravila palacinky. Banan som prerezala na polovicu a supla som ho na rozohriaty med v panvici. Ked sa trochu prehrial, tak som ho dala aj s medom na palacinku a zamotala. Na vrch slahacku a trochu granka. Mnam :-p By som si dala aj teraz.
Odpovedať
zuzi robim podla receptu z Basic cooking. teraz som robila polovicu, z toho vysli 4. ale inak je to 1/8 litra mlieka, 150 g muky, 4 vajcia, stipka soli. rozmiesam to ponornym mixerom a 20 minut to ma stat. ale dnes rano to stalo asi tak 2 minuty, ved som sa ponahlala, a nevadilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi jasne, vyspite sa obe :-) jani na trhy ti donesiem oriflame, okrem toho balzamu bolo vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
silvi mozete aj cez tyzden dojst :-D
Odpovedať
a co budeme robit cez den kym budete v praci..ved ja sa v BA stratim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, budeme sa motať po BA :-D Janne, to znie lákavo, určite ich vyskúšam :-p
Odpovedať
iwuska, tak to fakt musime nieco spachat.. :-D Teraz mi prisiel emailom jeden vianocny pribeh, ktory ma rozplakal..chcete do ip? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co ste, vypustim vas rano do nakupaku, kazdy den zmaknete dva a vecer sa ide na vianocne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, mne hoď na mail...máš ho v IP :-) Silvi, no musíme, ešte keď máme neposlušných manželov :-p :-N , tak prečo nie?! :-) Bez, aj nás založíš? :-D
Odpovedať
Tesim na Oriflame. Len skoda toho balzamu. Na ten som sa tesila najviac :-( Lebo len ten bol pre mna :-( Silvi ak to nieje ten s tym malym chlapcom, tak hod aj mne.
Odpovedať
janne, je to ten s tym malym chlapcom v obchodaku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte babenky.. dlhšie som sa tu neukázala.. ste sa nejako rozpísali.. ja som teraz do nejakého 19.12 sama bez manžela.. išiel do roboty.. tak sa našťastie nevadíme.. sisula.. môžeš aj mne poslať do ip ten e-mail..
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, ďakujem, už som raz mala aj ja ;-) . Smutný príbeh, veľmi... ;-( Oriesok, ahoj....a kde išiel manžel na práce? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
do čiech.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky :-) Ten príbeh som aj ja dostala, smutný, ale krásny.... Oriesok - aj ja som teraz slamená vdova....chodí aspoň na víkendy domov Tvoj drahý ? Neboj, už len pár dní a je späť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, ja vam zavidim, brala by som par dni bez muza :-D v januari pojde na apr dni do usa, tak si oddychnem.. mam ist vraj s nim, ale tolko cestovat koli 3dnom :-| iwi asi vas nezalozim, nemam moc z coho ;-) mne smutne neposielajte, potom revem v robote a studenti sa na mna divne pozeraju :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?