Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
jooj ja som si dala v nedelu cigansku v jednom stanku a nebola dobra. a mohol za to moj muz, lebo on chcel stade klobasu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm, u mna stale vyhrava ta bravcova :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, este stale o jedle :-D aj ste nieco dostali od mikulasa? u muza je taky zvyk, ze si davaju sladkosti uz teraz vecer x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bez, u nas mikulas este nebol, udajne pride zajtra vecer - dal echo :-D :-D ze to tak zvykne vzdy az 6teho vecer...hm :-p som zvedava, ako som posluchala :-D ako bolo na navsteve?
Odpovedať
Profilova fotka
na navsteve bolo super, krpata bola uzasna, vobec sa nas nebala ani nebola nervozna, maly anjelik :-) uz aj kamoska vyzera celkom dobre, tak snad sa skoro vyzdravie
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vas to mozno trosku "napililo" k vlastnemu :-D
Odpovedať
na mna miki zabudol..asi som nepocuvala.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale nie, len sa nam vsetci smiali, aki sme vycviceni od nasej malej netere :-) silvi neboj, urcite si posluchala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sisi: zatial ani u nas ziadny mikulas, ci zajtra na mna "nezabudne" je tiez vo hviezdach, dnes sa sice "vyhrazal", ale.... ;-) ;-) bez: no a preco nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi neviem, kedy sa my "zmozeme".. ja som tiez nic nedostala, asi som neposluchala.. alebo predsa len mikulas bude chodit az zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá ránko a krásneho Mikuláša Vám všetkým prajem x-) . Dúfam, že ste boli dobré a nádielka tiež bohatá :-D . Na mňa nezabudol aj keď som čižmy neleštila :-N
Odpovedať
bre ranko a pripajam sa k zelaniu krasneho mikulasa..z mojho nic nebude..od rana mame tichu domacnost :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre ranko. Ja som mala takeho pomensieho Mikulasa, ale zato v praci sa to vylepsillo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte damy.. ja so tiez asi velmi neposluchala, ziadne prekvapko ma necakalo.. ale co si clovek nezariadi nema.. silvi coze? :-o janka tak super.. ale este si to vylepsime na vianocnych :-)
Odpovedať
bez, snad to prekvapko este len pride.. sme sa pochytili, lebo ten moj prisiel vcera domov o polnoci a este ma zobudil..tak som mu to vycitala a on sa urazil.. :-p janne, co take sa udialo v praci? Mikulasske premie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, aj ja mám tichú domácnosť, za to môj manžel nie ]-( . Tak to vypadá, keď si uvedomuje, že chybu urobil on...vtiera sa :-D . Čo chlapec chcel, to má :-p
Odpovedať
Profilova fotka
silvi tak to ta chapem.. maco ked chodi zo sluzobiek, tak tiez nevie prist potichu a vzdy ma zobudi.. veru jani, alebo den mikulaskeho volna? :-)
Odpovedať
No aj my sme mali vcera mensi koflikt, ale do vecera sa to urovnalo. A v praci ma cakal stedry Mikulas. Sladkostickovy.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj jani, ja vzdy zabudnem, kde pracujes :-) este keby si zariadila, aby u nas predavali tu marcipanovu milku ;-)
Odpovedať
Hmm..na tu milku som myslela, ze mu ju kupim..ale nezasluzi si.. bez tu je este rozdiel, ze s pracou skoncil o 9tej a potom na pivo..a ani kluce od brany si nevzal ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no jo silvi.. :-. na to nie je co povedat... nezasluzi si nic..
Odpovedať
a este je urazeny :-o
Odpovedať
inak dnes som mala zdrave ranajky: sladku zemiakovu loksu a pizzu :-D
Odpovedať
No Sisa ja by som v takom pripade mala tichu domacnost aspon tyzden ]-( Som zvedava, kedy sa doteperi ten moj dnes. Ide na hokej a to prvy krat v tomto roku, takze do krcmy ide naisto. Som zvedava 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, u nás je rovnaký dôvod ako u Vás :-D ]-( . Jediný deň, čo nemal tréning, tak sme sa dohodli, že si urobíme "mikulášsky večer"...predtým išiel ešte kamarátovi montovať svietidlá a skončili na pive ]-( . A ja ako hlúpa som ho vyčkávala :-| . Tiež si nič nezaslúži, akurát ešte hubovú polievku :-p . Silvi, mňam :-p
Odpovedať
Janne, ale nie ja mam tichu domacnost ale on! Vecer mi povedal, ze rano to vyriesime..rano sme sa pohadali a ked som sa k nemu ozvala tak nereagoval.Som sa ho spytala ci so mnou nekomunikuje a ze nie! To je sila.. ]-( ]-( ]-( Janne, potom daj vediet ako vy dvaja dopadnete dnes ;-)
Odpovedať
No my sme si rano spolocne spravili na ranajky oblozeny chlebik a spolocne sme ho popapali v aute x-) Iwus presne tak... Hubovu polievku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, aj ja budem zvedavá, tak sa ozvi ;-) . Založíme klub osamelých manželiek, alebo tichej domácnosti :-D . Mohla by byť taká téma, že "tichá domácnosť"...a tam by sa všetky kočky mohli sťažovať :-D ...no nie? :-)
Odpovedať
iwus, tak zaloz.. :-D Ale mi dnes dvihol krvny tlak na 300!!!A to sme mali ist na vianocne trhy na medovinku :-(
Odpovedať
no ja si dam medovinku aj bez neho. Ale som mu povedala, ze o osmej budem doma a ze cakam ho maximalne do desiatej. Ved o pol deviatej konci, tak snad by to mohol stihnut, nie? Aj s tou krcmou.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?