Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Janne, to je normalne..staci zmena pocasia. ;-) Kym to nie je nejaka silna bolest.. :-S
Odpovedať
Neni ale od rana mi to otravuje zivot ]-( ]-( Tak teda budem to trpet.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) Janne - nemas to zapalene ? Juj, ja som prave dostala od manzelika mikulassku nadielku x-) Odchadza na par dni prec, tak teraz za mnou dobehol sa rozlucit a ze po ceste stretol mikulasa :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ozi baby, ved musim dnes nakupit na mikulasa :-o
Odpovedať
zuzi - bez - inak, chystate sa este do prahy? ak ani nie, dones mi zajtra prosim tu knizku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne, musim si dat pripomienku, nech na to nezabudnem ;-)
Odpovedať
joj isla by som do prahy, ale asi nepojdem :-( sme tam boli pred 2 rokmi v januari, ked bolo minus 17, s muzom, a to teraz napisem naschval, lebo sa mi paci ten trocha archaicky vyraz - za slobodna :-D
Odpovedať
baby zajtra teda stretko plati? Ak ano tak skoda, ale moj manzelik ma pozval na Mikulassku veceru, tak sa mi bude pekne venovat ♥ :-D
Odpovedať
Jeeeda Mikulas. To uz dnes bude chodit? Tak musi najprv ist do obchodu... Ale aj tak mam dnes na plane nakupovanie. Ja som posluchala, tak som zvedava, co mi prinesie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som posluchala, ale mam nas v rajone zabudlivy mikulas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - aj moj Mikulas je zabudlivy, ale asi mal poznamku v mobile :-D :-N x-)
Odpovedať
Jeanka tak vazne skoda, ale uzi si to.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pocujte a kto teda zajtra dojde?
Odpovedať
no ja vazne dojdem.
Odpovedať
jeana ved dojdi aspon na hodinku ;-)
Odpovedať
aj ja pridem. dokonca budem na trhoch od 16. s kamoskami z vysky. ale o 17. som pri vas ako na koni. a budem v meste elektrickou ! :-p
Odpovedať
levik, aspon si budes moct dat varene vinko :-D
Odpovedať
no ved ! :-p
Odpovedať
je inak celkom mozne ze by som prisla pozriet na trhy, lebo som tam este tento rok nebola, ale prisla by som aj s drahym, predsa by ma tam nevysadil a neposlem ho domov :-D :-D
Odpovedať
aha to pojdete uz spolu do mesta. no tak sa pripadne zastavte spolu ;-) a uz mas svista spat z opravy?
Odpovedať
ano moj zlaty swistik je uz domka a je krasny, len nepojdeme zajtra na 2 autach, tak to bude fajn :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani ked prides s muzom, tak to mozem aj ja nahovorit draheho.. baby co tak stretko s manzelmi? :-)
Odpovedať
no moj by mohol prist tipujem najskor o pol osmej, osmej :-( ale vy pokojne dotiahnite svojich ;-)
Odpovedať
Ani moj nepride, lebo ma hokej a konci niekedy okolo desiatej. Takze aj ja som elektrickou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak ta mozeme hodit domov :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D To by bolo fajn :-D Ale to znamena, ze nebudes pit?
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak klasika nie? naco mi je muz bez vodicaku :-p
Odpovedať
Nebud zla na neho. Ved na nieco ine ti je x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale hej.. aspon natierky dobre robi :-) ok, idem sumarizovat ucast
Odpovedať
zuzi a ty chces doniest muza lebo inak by ta niekde cakal a nahanal, ze kedy uz pojdete? :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?