Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
levik: 100 bodov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no spiaca určite :-N
Odpovedať
skor to druhe urcite.. nic v zlom, len fakt tak na mna posobi.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, tak super, nech Ti všetko dobré predpovedané vyjde x-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, tiež si myslím že áno, ale prispatá je riadne, to si vystihla :-D :-)
Odpovedať
No aj ja si myslim, ze je tak trochu z druheho sveta. A teraz uz by som si netrufla povedat, kdo vypadne. Vazne su dobri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janne :-) Hej, teraz uz ani ja neviem komu fandit.....Vsetci traja su dobri a pocuvatelni :-N
Odpovedať
Niektory len s prizmurenymi ocami.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, ale s mojim "dobre vyvinutym hudobnym hluchom" to znie celkom pekne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D , aj mne sa páči všetko :-N
Odpovedať
Ja tiez nemam nejaky super sluch. A tiez si myslim, ze niektory sa lespie pocuvaju ako pozeraju ;-) Ale ja to aj tak vzdy len pocuvam, tak nieje co riesit.
Odpovedať
mne sa paci ten rozdiel, ako vyzeraju baby v dokrutkach a ako na scene. pripomina mi to tie maily co obcas chodia, ze fotka neupravenej a upravenej celebrity :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No, ved aj my vyzerame inak ked sa zobudime a inak ked sa upravime :-) :-D
Odpovedať
no. Co dokaze trochu makeupu. Ale nech si to deti uziju. Ved kdovie ako dlho budu este "slavni"
Odpovedať
ved presne to marya. vnimavemu cloveku to pripomenie, ze ten nablyskany svet nie je skutocny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pravdu mas Levik :-) A ked vidim tych ludi nazivo, tak si uvedomim, ze aj oni su uplne obycajni.... :-)
Odpovedať
Baby, ve aj z nas vykuzlil make up, uces a oblecenie vo svadobny den princezny :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo dnes nam to tu nefungovalooo.. moja zavislost bola v koncoooch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooooo aj moja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi, normalne mi chybal ten pol den v robote bez MS :-o
Odpovedať
ahojteeeeeee :-D ja vas zanedbavam ale z prace nestiham a doma je manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale ty mas teraz dolezitejsie veci "na praci".. bola si uz na tom vysetreni?
Odpovedať
bez akurat zajtra rano idem a teraz som dopila taku bielu gebuzinu, ze kontrastna latka
Odpovedať
Profilova fotka
jani: nebodaj si chora??? =-) :-. bez: ja som sa k netu dostala az o 16tej, takze som vela "netrpela" :-D
Odpovedať
fifi tak nejak, idem buduci tyzden na operaciu brrrr
Odpovedať
Profilova fotka
jasan.. budem na teba mysliet.. my ideme zajtra pozriet kamosku, co sa jej v auguste narodilo bababtko, len mala potom problemy, bola v nemocnici a tak, takze ja jedina som malu videla este v porodnici v auguste.. boli sme nakupit hovadinky :-)
Odpovedať
ok babulky musim ist, manzel caka tak ideme nieco poyerat papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, ja idem cumakovat na ordinaciu :-D drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
teda Jani, tak to drzim palce, nech to dobre dopadne ;-) ;-) bez: ja cumilkujem na serial na Prime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, moja davka emocii, ci ako je ta reklama :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?