Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
iwi :-D nemoze byt kazdy taky pekny, sikovny a mudry ako my :-D
Odpovedať
o akom podvode to vravite?.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, pôvode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, BINGO :-D . Kde by sme tak zašli, keby to tak bolo?! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
silvi o vierkinom romskom povode :-) iwi dalekooooo :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D No viete..este mi to nepali..neranajkovala som.. a vsetko ma boliiii.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam rannu kafcu za sebou, takze ficiiiim :-)
Odpovedať
kava musi byt :-D Bez toho ani nezacnem den.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, bez kavy ani na krok.. neviem si predstavit, ze pocas tehu sa nemoze kava moc pit, asi zomrieeeem.. som zavisla 8-(
Odpovedať
hmm..ved bez kavy by som rano o siestej ani nerozlepila oci, nie to este pracovala :-o Inak ked som vcera po 15 minutach nevedela chytit dych, tak som si povedala, ze odteraz ziadne neresti a pravidelny pohyb :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi ja od svadby mam v plane zacat a stale som sa nedonutila :-p
Odpovedať
Ja idem zajtra znova, lebo aj napriek tomu, ze si citim kazducky sval v tele a neviem sa takmer sama ani postavit..mam z toho dobry pocit :-D Bez a co si chcela robit?Fitko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko, panicky :-D :-D co sa tyka kavy, nebojte sa nie je to take zle, ja som kedysi ako hosteska pijavala aj 8 kav za den (co bolo niekedy na akciach aj 20 hodin) pocas normalneho zivota tak 4 kavy a teraz na to ani len nepomyslim a vooobec mi to nechyba. V kaviarnach uz vacsinov vsade maju aj bezkofeinove kavy takze pri takom latte na to ani nepridem :-D
Odpovedať
jeana..ranko? Komu ako :-D Ja mam za 40 min. obednajsiu prestavku.. Ako sa inak mavas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu na skok, cakam v rade u lekara :-D kedze sa tam dostanem az okolo 11tej, som u manzela na firme a pijem rannu kavu - tiez som zavislacka..... :-D :-p podla mna to bude v SHS: Dominika, Robo, Vierka... Vierka je este dieta, puberta, vidiet, ze musi dospiet, ale v speve je dobra ;-) Bez: vobec netusim, ako sa treba objednat k tej kartarke, ono tam volala moja kolegyna, lebo sme boli spolu tak to vybavila... ale mne vravela, ked som bola u nej, ze staci zavolat ;-)
Odpovedať
ja mam ranko lebo zacinam pracovat az cca o 9. Pardon, teda vtedy sa ukazujem v praci, ale vzhladom na cajicek, kolaciky ranne a citanie MS zacinam pracovat ako tak az o 10. :-D :-D Inak vyyyyyborne ;-) :-D Inak tomu sa hovori zavislak, fifi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, Ty máš tiež obednajšiu tak skoro? Ja tiež, ale o pol 11 x-) . Ja mám kávičku za sebou, dnes som si dala iba 3v1 a práve sa napchávam cesnakovým bálešom s nivou :-p . Šéf tu nieje, tak môžem dýchať :-D . Jeana, 8 káv =-) , Ty si dobrááááá :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: ked ma nieco chyti, tak som zavislak :-D sleduj, kolko prispevkov tu na fore uz mam :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko neda mi to nevyjadrit sa k superstar: dobre ze ivana vypadla, je taka trochu sucha, no a teraz by mala vierka, lebo ona nevie dobre zaspievat vsetko, tak ako dominika a robo. a na toho tiez som sa najskor nemohla pozerat, ale uz som si zvykla :-D
Odpovedať
Fifi no! ale pozri kolko mam ja prispevkov :-D :-D :-D este chvilu a dobehnem Ta :-D :-D :-D :-D Dnes ma este nikto nevytocil, zatial, tak mam nejaku vtipnu naladu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi uz ti dycham v pocte prispevkov na chrbat :-) jani tak to ti zavidim, ze na 9 do roboty.. ale potom si dlho, co cez obed nejdem jest, ale do oriflame pre tovar, takye neviem co budem obedovat |-| silvi chcela som len ficat doma na tom stacionarnom bicykli..
Odpovedať
Bez ides do Oriflame? Tak ja ti poslem kvazi objednavku, dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
bez: uz sa trasiem, ze ma dobiehas :-D jeana: to je super, ze mas dobru naladu, aj ja by som chcela, len keby mi nebolo tak nafigu ]-( do konca tyzdna som si ale vzala dovolenku, aspon nieco potesi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani v pohode, aj si si stihla pozriet katalog?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) No ja som tiež rada, že vypadla Ivana, z tých 4 bola najhoršia podľa mňa....ani Dominiku ja moc nemusím, Vierka spieva super, ale ako povedala Bez, má o koliesko menej :-D :-D A Robo je super, no uvidime, kto vyhra.... Jeanka - tak to sa mas fajn, ze Ta este nikto nevytocil :-D :-D Mne pred chvilou manzel povedal, ze zajtra asi pojde na sluzobku a vrati sa az niekedy buduci tyzden :-( :-( No ale co uz, nebudem smutit kvoli jednemu chlapovi, nie ?
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, o 1000 mám menej, hádam Ťa aj dobehnem, ak tu zo dva týžden nebudeš prispievať :-D . A čo u veštici? Si nepovedala, alebo som prehliadla =-) ? Levik, presne, Ivka bola taká nemastná-neslaná....neviem si ju predstaviť pohybovať sa v šoubiznise 8-) . No ale asi ani jedného z nich, sú to deti ešte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwus: som uz aj s bez pisala, ze vestica super x-) teda islo o numerologiu a vykladanie kariet, ale teda trafila sa na 90 % do vsetkeho, co sa momentalne deje okolo mna ci uz v sukromnom alebo profesnom zivote.... takze ak jej vyjdu aj predpovede, co mam napisane na dlani a co mi dopriali hviezdy, vyzera to, ze budem mat zaujimavu buducnost :-D .... najskor som tomu neverila, ale je na tom nieco pravdy, odkial by vedela tolko veci o mne
Odpovedať
veru nezavidim im, nechcela by som v ich veku riesit to co oni k ivane ma napada este jedna vec, ale neviem ci sa patri to pisat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Napis Levik :-D :-D
Odpovedať
no posobi na mna ako taka spiaca panna :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?