Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani cerveny obchodak? to je ktory? ja som zasa zaspala pri spravach.. maco spravil super pomazanku mnam :-) ja mam dnes odfaknuty doplneny darcek pre svokru.. a este cakam na janne, ma prist okolo 20.30, takze nemozem ist spat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bez a čože máš s Janne? :-D A čo si kúpila svokričke? Mňam pomazanka, ani nespomínaj :-p
Odpovedať
ksefty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka si pride pre katalog ;-) svokre klasicky kozmetiku, este som chcela dokupit krem, ona je eva, takze chystame dva darceky iwi dobehni, fakt dobre natierky, az dva druhy..
Odpovedať
Profilova fotka
Júúúj dokonca dva druhy :-p . Ešte raz mi to povedz a som tam :-D ... My sme sa dnes s manželíkom dohodli, že my si darčeky dávať nebudeme tieto Vianoce, lebo všetky peniaze išli do rekonštrukcie bytu a fakt sme vyšli na tesno. Tak budú také "skromnejšie" Vianoce, ale zase budeme sa tešiť, že máme svoje "hniezdočko" x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi fakt kludne dobehni, lebo je tych pomazanok dost :-) ja uz som macovi nakupila knihu a ten holiaci strojcek.. este mozno nejaku drobnost.. aj my by sme mali setrit, ale som si povedala, ze kaslem na to, kedy si nieco budeme moct dovolit, ked nie teraz.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby please kliknite sisule v albume na "nie" gratulacie, to je brutal, co ludia napisu 8-(
Odpovedať
tak bez vykonane, ja sice moc albumy nepozeram ale toto ma dozralo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Idem kuk
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj jani, mas nieco nove? ci pokecame vo stvrtok? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je vrchol fakt, akí hnusní ľudia vedia ešte existovať ]-( . A ako si tak všímam, tak v poslednej dobe je veľa takých ľudí...neviem, či je to závisť, alebo čo. Čo by sme si mali byť bližší.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
iwi to su podla mna zufalo zakerni ludia, ved kto takto pod ruskom anonymity bude vypisovat take somarciny, len zakomplexovanec :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som to tiež už dávno napísala, že sú to zakomlexovaní ľudia ]-( . Nie nadarmo som študovala pedagogiku, viem ich diagnostikovať :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
iwi :-D hned prvy rocnik, vyvinova psychologia :-D :-D
Odpovedať
bez asi vo stvrtok vobec nestiham v praci
Odpovedať
Profilova fotka
Bez :-D , napríklad :-N . Idete pozerať superstar? Koho tipujete na vypadnutie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwus - vypadne asi Ivka Kovacova myslim :-) sisule som uz aj ja klikala na odstranenie tych hnusobstiev ]-( nerozumiem, ze si niektori ludia proste nevedia uvedomit zakladne ludske hodnoty... nie vsetko je o krase a podobne ]-( nahodou su zlati x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi este si mi nenapisala, ci sa treba k tej pani nejak moc dopredu objednat ;-)
Odpovedať
bre ranko..ako citam, tak sa zas niekto predviedol..tak povedzte, co tam bolo..lebo ja som to uz chvalabohu nestihla.. ]-( Inak bola som vcera na taebo..po 15 minutach som myslela, ze dusu vypustim.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sisulka, aaaale čo Ti budeme spomínať. Zase to určite písala zakomlexovaná pipka, tak sme sa zhodli s Bez. Nič si z toho nerob ;-) ... Fifi, mala si pravdu...Ivka... ;-) Aaaaa Ty si bola u tej kartárky? :-) Čo Ti povedala? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som sa dozvedela, že dnes som bez šééééfa x-) x-) x-) ...no mne zabudol povedať, svojej pravej ruke :-D ....Jupííííííííííííí
Odpovedať
Jasne iwi, len..bolo ich viacej..lebo teraz uz fakt vazne uvazujem, ze album zrusim..ved uz to nema zmysel ;-) Ivka Kovacova z nich bola najslabsia..ak ked vsetci boli super x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, určite ho nechaj tam. Ak ho zrušíš, dáš im len najavo, že Ťa to trápi...a keď ho necháš, dáš im vedieť, že Ti je to šumafuk ;-) :-D Hmmm, už sú tam všetci dobrííí v SHS, aj tak to skončí - Robo, Dominika, Vierka :-D
Odpovedať
Ja tipujem ako vitaza Vierku.. ;-) Iwi..tak to ti je fajn..ja mam toolko robotky, ale nic sa mi nechce, a namiesto toho vysedavam na MS :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby ten robo je ako macko usko.. spieva super, ale nemozem sa na neho pri tom pozerat :-p silvi album si nechaj, to je len voda na mlyn takym zakomplexovancom :-)
Odpovedať
bez, to si vystihla.. Macko Usko.. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebola by som nejak nadsena, keby to vyhrala vierka.. spieva sice super, ale je sprosta ako tago..
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, mne sa tiež páči Vierka, ale neviem, či má takú podporu divákov, aby to mohla celé vyhrať :-| . Ono je to už o sympatiách....bohužiaľ.... Vraj Macko Uško :-D . Baby, baby :-p
Odpovedať
Profilova fotka
iwi no a este prirataj k tomu ten vierkin povod.. nie som rasistka, ale polovica slovenska je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, veď práve :-D . Mne sa ona páči, pokiaľ ústa neotvorí :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?