Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani kilo je pre maminu.. a chcela som piect tu stolu, tam ide vela orechov a suseneho ovocka.. a aj do vanilkovych roztekov a tych rumovych gul idu mlete orechy..
Odpovedať
ved jasne zuzi, ja len, ze si tusim pisala, ze nejdes vypekat, preto sa pytam :-) takze predsa len ides :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale hej.. ale len take co lubim ja a bez coho si vianoce neviem predstavit ;-)
Odpovedať
bez, a od noveho roku ideme na 90dnovku? Lebo ja ju budem potrebovat.. ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi asi ano.. minimalne delena pojde.. ved som od svadby pribrala 3kila.. a teraz sa uz radsej ani nevazim.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
ahoj fifi ;-) bez, ja som sa vazila v sobotu, tiez som hore 3kg od svadby :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi, tak ako po PN v robote? silvi, tak som rada, ze nie som sama :-)
Odpovedať
bez, ja nie ;-( uz som prekrocila magicku hranicu 50kg :-( Takze 2008 zaciname: Cica nezer? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: ze magicka hranica 50 kil.... aj ja chceeeeeeeem tolko.... brr.... mojich 57 je teda statocnych :-S bez: prvy den po PN dost hrozne, od zajtra som asi PN opat... prezivam tu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
silvi 50kilo som mala naposledy na zakladnej skole, takze si nedavam nesplnitelne ciele.. aj 60 je pekne okruhle cislo :-. zuzi tak si na tom ako moj maco, ten mi tiez uz vypisuje, ze je mu zle
Odpovedať
dnes je fakt hrozny den, aj ken nie som chora tiez sa citim pod psa.. :-S Ale baby, ja mam 156cm :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sisi: ja mam 163 cm, takze par cm hore-dole ani nevidis, ale par kil ano ]-( ]-( bez: a to sa nechceme vyhovarat, ani ja ani tvoj maco, asi je nieco vo vzduchu :-S
Odpovedať
ze 156 cm, ty si naozaj taka malinka, to je zlate :-D naozaj... pri mojich 180 cm keby som mala vahu 50 kg tak moj BMI je uz podviziva lebo uz teraz som na hranici spravnej hmotnosti :-D :-D
Odpovedať
Jeana..tak to mas vysku pre modelky ;-) ..a moja polovicka ma 198 cm :-D Sak sa na sebe nasmejeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Fifi - prajem skoré uzdravenie... :-) Sisula - mne sa vzdy pacili velki chlapi s nizsimi damami :-) , je to zlate :-)
Odpovedať
baby bratislavske a co tak zajtra spining? :-D budem otravna kym nezacnete chodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya: dik ;-) sisi: ak vam vyska nerobi problem... ;-) ;-) ked tak si das stolicku, aby si dala manzelovi pusu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi ja mam tiez ako zuzka 163cm, takze tych 10kilo navyse :-N spiniiiiing supsup :-D
Odpovedať
Fifi: Ja si ho pritiahnem za snurku na mobil :-D Tak ja utekam..ozvem sa z domu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: tiez dobry napad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi este k tej nasej vcerajsej debate, treba sa nejak moc dorpedu obejdnat k tej pani z rajca?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? :-)
Odpovedať
ahoj ja som tu. ze sa ukazes aj v nasej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaale, veď ja aspoň zo slušnosti pozdravím každý deň :-D , v iných témach som tiež nie viac ako tu. Dnes som mala dosť roboty v práci, koniec mesiaca bol, pomaly koniec roka.... :-| Čo robkáš takto podvečer? ;-)
Odpovedať
dovecerala som a pojdem este asi nieco mlsnut. potom urobim obed (pre mna) / veceru (pre muza) na zajtra a potom mu ukazem (az pride) co som dnes kupila na vianoce a potom budeme uz len kukat telku :-) a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som tiež dovečerala, čítala som nový čas :-D a teraz som tu. Manžel je na tréningu. A čo si pekné kúpila na Vianoce? Ja som dnes kúpila špic na stromček, sviečky a háčiky na ozdoby :-D .
Odpovedať
a co pisu v novom case? :-D to si sikovna ;-) ja som kupila tacky na oriesky/kolaciky/oblatky a velku misu este na neviem co a takeho plysoveho slonika a nesmierne invencny darcek pre mojich rodicov - nakupnu poukazku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Skôr by som povedala, že šikovná si Ty ;-) x-) . Jééj, to je super darček tá poukážka...kde bude platiť? V novom čase? O Ficovi - aké má majetky...o Ďurianovej a Honzíkovi 8-( ...no ako vždy :-N to isté
Odpovedať
v tom cervenom obchodnom dome s nabytkom :-) no a kto dnes vypadne v superstar, take tam nepisu? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?